Jump to content
GIGN Forum

Assasins Creed


rusty
 Share

Recommended Posts

kā patīk? zinu jau, ka sen iznākusi, bet tagat tik uzspēlēju.

interesē viena vieta.

kr4 memory block 3, kur novācu to psiho, kas mocija nolaupītos cilvēkus. tad pamostos, pačiloju kā parasts cilvēks, atkal apguļos un man nav iespējas tikt uz nākamo bloku...man mby jaiziet visas tās DNA ķēdes katrā? vai lielākā daļa? vnk main objective nevar pildīt?

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Speele ir laba patieshaam, bet es vinju ljoti sen izgaaju takaa nevaqreeshu paliidzeet tev iziet...

Kaut gan pameegjini tanii guljamistabaa piespiest to pogu kuru vareeja skatiities tipa kad uzlien tornjos, un laikam E vai kura vinja tur bija.

Link to comment
Share on other sites

Kaut kāda šizo spēle, tiko novilku, domāju pavicināšos ar to naželi kas viņam tur ir, a ņifiga.

Es, piemēram, nesaprotu, kas jādara tur ar tiem memory block, pašā sākumā, man tur rāda ka visi ir locked, spiežu visu pēc kārtas nekas nenotiek... :/

Link to comment
Share on other sites

un spēle nav sūds, ja tu viņu nejēdz palaist. learn the fucking english!

Nevajag jau tāpēc sākt stresot, es vienkārši, normāli paprasīju, kā tur īsti ir, un katram ir tiesības izteikt savu viedokli.

Edited by kept
Link to comment
Share on other sites

OK, nav nemaz tik šaizīga tā spēle. Man tur bija kaut kās nogļukojies un tādēļ man nemaz nekāds treniņš tur nebija. Nedaudz paspēlēju, tīri interesanta spēle. Ja būtu vairāk laika un iedvesma spēlēt spēles - noteikti spēlētu. So be cool.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Visu dienu nospēlēju un no Memory Block 2 tiku līdz Memory Block 6, tālāk nespēlēju, jo sāk PC pīkstēt, pārslodze, jo baigiem faiti un tādā garā, rīt gan jau ka iziešu,jo tad PC būs atpūties no smagas darba dienas...

Kā man patīk visus krutos galināt ar aizsardzības skillu(ka tu atvairot sitienu nodur reāli pretinieku)...

Esmu arī pāris reizes izbesijies, jo ka es bēgu no kāda, tad man viņš šak lēkāt un tādā garā...

Ā, es arī mēģināju iziet visus pēc kārtas Information uzdevumuv, lai nestāv tukšas svītriņas, bet daži patiešām ir grūti un neizgāju...

Baigi labā spēle.

Kad spēlēju spēli iziešanas datumos, patika, bet ļoti ar to neaizrāvos, bet tagad tūlīt iziešu un kārtībā. Gribētos zināt, ka spēli ieziet varēs izpildīt tos Inforamtion uzdevumus vēlreiz :( Gribu 100% iziet!

Kā citiem patīk? ;)

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

nuu Es kr4 visu kas tajā pilsētā bija jaizdara dariju, kjipa palīdzēju pilsētniekiem un visos torņos uzkāpu, vot tikai priekšpedējā pilsētā zadolbala TĀ, vnk man nervi neizturēja gandrīz klavi uz pusēm pārlauzu un spēli izdzēsu nahren :D tālak nespēlēju.

sākumā man patika, bet tad beigās pārak daudz tie fighti bija un atbesijās, un pāris misijas vnk psc grūtas :D

Edited by alexx92
Link to comment
Share on other sites

jū. tās filmiņas tāāāā aknās sēž. tāpats viss zināms- aizej, izmeklē 3 vietas un novāc. pēctam atgriezies un iemācies jaunu skillu.

bļa nē. tev vēl jāklausas visa dzīves morāle "how to be true assassin"

tiešām viņiem bij tik grūti izveidot iespēju patīt viņas..?

Link to comment
Share on other sites

Pirmos Memory Block esmu jau 100% izgājis :)

Un tās multenes skatīties vēlreiz, ZB. Domāju, UBI Softs būs gudrs un Patčā to būs izlabojis, bet hu*! Nokačāju patch, bet nekā, šā vai tā sūda multenītes jāskatās...

Labi, sērčoju netā, bet arī nekā neatradu nekā, mož kāds no jums ir kaut kādu Cutscenes vai movie skip fix'u atradis...

Dažām spēlēm ir, bet laikam ne šai....

EDIT : Bet es nenosodu UBI Softu par tām multenītēm ,jo lielāka daļa playeru viņas tītu un viņu grūtais darbs pie multenītēm būtu vējā. Bet vismaz varēja tādu iespēju, ja esi spēli izgājis, tad otro reiz neskatīties multenīti ;)

Edited by Endijs_Dzerkalis
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Brr ,galigi biju aizmrisis par sho speli biju iesprudis laikam uz 5mb ,kur tas simbrands janovac . Vnk izbesija taa leekashana virs uudens ,vnm iekritu k-kur :D No rita saku atkal ,vnk visu dienu nospelejos ,visu izgaju . Priekshpedeja misija pret tiem krustneshiem un Robenu gan nobesijos kamer izgaju :) Visp. storys likas interesants ,ka beigas tavs skolotajs bija tas ljaunais :D Un likaas interesanti pectam Real life pastities e-mailus ,tos uzrakstus ar eagle vison . Kads k-ko ir palasijies par tiem uzrakstiem ,un par to Desmondu ,kaads tur storys ?

Link to comment
Share on other sites

interesē viena vieta.

kr4 memory block 3, kur novācu to psiho, kas mocija nolaupītos cilvēkus. tad pamostos, pačiloju kā parasts cilvēks, atkal apguļos un man nav iespējas tikt uz nākamo bloku...man mby jaiziet visas tās DNA ķēdes katrā? vai lielākā daļa? vnk main objective nevar pildīt?

Modi, izdzēsiet manu topiku lūdzu par cik nebiju acīgs ka jau viens ir :)

rusty, nākamais bloks nav attaisīts, tāpēc ka tas profesors tevi izbāza to tās mašīnas bloka vidū.Vienkārši spied continue nevis uz tiem blokiem.

Spēli esmu izgājis, likās ļoti interesanta, esmu tādu spēļu fans (PoP4 smird).Dodu 80% ka spēlei būs kautkāds turpinājums, jo beigas vienkārši pēc tā prasās.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...