Jump to content
GIGN Forum

Slap, Slay, Say, Gag!


Recommended Posts

1 no iemesliem kaadelj neapdaliit mani... blink.gif Ja juus paardomaajiet tad msg uz [email protected] ... es esmu bijis admins un zinu ka rikoties ar komandaam, protu atskirt llamas no norm 4omiem, kas tieshaam speelet prot, es nesaku ka esmu baigais pro, vienk, no riitiem, vai arii citreiz vakaros tur ir taads bardaks, itseviski no riita ka speele kaadi 12 plyrz, puse no viniem seezhh aiz kasteem baazee un gaida ka atnaaks vinus kaads noshaut dry.gif apsolu ka komandas neizmantoshu ja serverii buus kaads no memberiem, vai augstaak staavoshiem adminiem... smiliez.de_265.gifplease.gif

Link to comment
Share on other sites

Peec taa visa ko es esmu sheit izlasiijis es saku REC jo tommeer vins ir sakariigs dzeks, taa izskataas un speele tikai gignaa thumbsup.gif neko daudz neprasa utt... Tiesiibas ir dotas arii daudz stulbaakiem radiijumiem par vinu, taa kaa iedodiet vien 4alim acc, pats kad speeleju no riita taa arii ir kaa vins tur raksta BARDAKS!!! Pietam puse no vecajiem adminiem kam ir access sen jau nav redzeeti thumbsup.gifES RECOMMEND VINAM LAI TIEK TIESIIBAS thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...