Jump to content
GIGN Forum

Mazliet Help.


Sokraac
 Share

Recommended Posts

Nezinat kā pārliecināt draudzeni nedarīt to, ko izdarīja. Pastāstīšu īsāk:

Vakar viss bija normāli ar draudzeni, bet šodien jūtu, ka kautkas nav. Es sūtu sms, bet nehuja, a tad atnāk SMS, ka negribot tālāk mēģināt. Iemesls, es arī to īsti nesapratu, bet zinu, ka neesmu pie tā vainīgs, ka tas notika.

Ir kādi varianti ko, lai dara, lai viss atkal būtu ok.

Paldies.

Link to comment
Share on other sites

Vinai nau kadijuma cits?

1) Jusu attiecibas iestajas rutina.

2) Vinai iepatikas cits

3) Vinai ir cits, un megina tevi maigi atsut.

PS Jums ar adik vienadi avatari, un domaju ka mes pa velti balsojam! :)

Edited by Noyd
Link to comment
Share on other sites

Bija līdzīga situācija - gala iznākums - viņai ir cits.... Protams, neiesaku padoties, laigan līst klāt un piešūties nav labi... To es noteikti sapratu... Varbūt tieši jāļauj cilvēkam atpūsties, bet nu nezinu...

Link to comment
Share on other sites

Es esmu tupikā pirmo reizi mūžā. Trubu jau sašķaidīju, vēl jāpieliek mūlis šodien un jaizkaujās.

Sievietes melo. Un arī sieviešu labākās draudzenes melo. Tas tomēr nav iemesls, lai šķaidītu telefonu, pieliktu seju un izkautos. Okej, doma par sejas pielikšanu man patīk, bet vismaz izdomā kādu foršāku iemeslu tādai rīcībai. Ņemot vērā laika apjomu 'mēnesis', es tavā vietā viņai pakaļ neskrietu un vienkārši aizmirstu. Būs citas, būs labākas. Vēl vari izmēģināt Beef'a padomu, šoreiz tas likās pat tīri ņemams. :)

Link to comment
Share on other sites

nu omfg sivietes ir meliigas ku*** [nu nejau visas protams bet daudzas ;)]

Esmu bijis ar vecenem kopa, un tad vinas pasaka kad vinam ir cits, bet nejau tagad bet vel pirms mes bijam kopaa oky. ir vel forsas draudzenes, ja vinam par tevim nebus labs iespaids, medz gadities kad vinas tavai daamai liek izveleties, starp tevi un viņām [ieprieks piemineetajām draudzenēm]

Vnk pasūti viņu maigi dirst, 80% kad pati atgrieziiisies, bet 1. reize kad luugsies piedosanu nesaki "nu labi es pienemu es jau to gadiju blā blā blā" 1x saki nē lai viņa cieš tāpat kā tu, un ja viņa 2x prasa kāpēc tu tā dariji pasaki "Tagad tu zini kā jutos es!"

Link to comment
Share on other sites

Nu doma tomer pats ar galvu, ja tu esi pietiekosi pieaudzis, tad sapratisi ka tas viss ta bus, un anyway jus vairs nebusiet kopa, agri vai velu.

Chillout.

Un ja , ja tu piedzersies, tu tiesi saksi gruzities,un diez ko vel izdarisi ar sevim alhahola reibuma! :)

Link to comment
Share on other sites

Aivi, tagad nāk virsū "Valentīn diena" Un paņem Anetei ko mīļu uzdāvini, vai aizej kur ar viņas divatā izrunājies, un tā kautkā! Ceru, ka jums viss būs labi, jo tu esi mans draugs un Anete arī, sen jau pazīstu jūs.

Ceru, ka viss nokartosies! Un mošk parunā ar Zariņu, lai tas Laurai paprasa kas notiek, vai ar Cimoškas runā, to jau piekoļīs lai izstāsta! :)

Edited by kVNE
Link to comment
Share on other sites

Ne, par depresivs bija pavisam nopietni. Ja tai ciksai ir depresijas, tad vienkarsi turies no vinas pa gabalu.

Vel jau, protams, var but problemas gimene un visadi tadi sudi, del ka tiesam tev neatliek laika.

Vai ari tu velies analo seksu, bet vina to nevelas, tapc izvairas no seksa ar tevi.

vai ari jus tiko sakat bucoties, bet tev mute garso pec ziepem.

vai ari vina norava no janja triperi, un tagad izvairas no tevis kadu laiku, lai tu ari nenorautu.

anyway, ja gribi iebazt vinai pimpausiti mute, tad tev ir jabut noteiktam. Tev ir jazina, ko tu velies un tu to nevari panak ar rauduliigu - man sap sirsnina, jo es nezinu, kas ar tevi (mani) notiek un tapec es raudu.

Tapatas tu neko nepanaksi ar muguras uzgriesanu un gaidisanu, kad kads naks pie tevis. Ari ta ir nepareiza riciba, jo, patiesiba, ir galigi nost no merka. Proti - ja tavs merkis ir meitene, tad metode, kad tu vinai uzgriez muguru NAV pienemama. No otras puses - ja tavs merkis ir, lai tev kada skrien pakal (ar lielaku sansi, ka neskries), tad tas ir way to go (reizem jau gribas ari, lai paskrien pakalj. tomer laba sajuta).

Man reiz bija draudzene, kura man loti patika un kura man patika, bet es rikojos nepareizi un uzgriezu muguru, jo vina ar mani nevareja satikties divas nedelas un es nodomaju, ka es vinai vairs neesmu interesants, bet patiesiba vina tiesam bija aiznemta un vispar nerubija, kas jadara.

Tobsih - ja tu domasi ka veicis, tad pat vinas mamma tev atsukas tikai tapec, ka meita raudas, ka vinai tas ir jadara, jo preteja gadijuma tu vinu pametisi ar vinas teti! :D Tobish, tev ir janosprauz merkis un tad jaiet uz to merki. SMS rakstisana nav nekada iesana. Un ari jasaprot, kura gadijuma ir laiks padoties (cut looses).

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Vakar viss bija normāli ar draudzeni, bet šodien jūtu, ka kautkas nav. Es sūtu sms, bet nehuja, a tad atnāk SMS, ka negribot tālāk mēģināt. Iemesls, es arī to īsti nesapratu, bet zinu, ka neesmu pie tā vainīgs, ka tas notika.

Ir kādi varianti ko, lai dara, lai viss atkal būtu ok.

Paldies.

Ir taa ,ka meitene izvelas dzeku nejau mes vinas :) ... Tu nevaresi vinu piespiest but ar tevi ja to izdarisi kraps .... Ta ka vnk uzprasi kapec taa iemeslu un saki ka saproti vinu ... varbut pec laika atgriezisies un sapratis ,ko :) Ja nee tad vins nebija tew ista ;)

Link to comment
Share on other sites

Dunduk, pa šito laiku tev vajadzēja aiziet pie viņas uz mājām (pohuj, ja neesi iepazīstināts ar vecākiem), lai pasaka acīs. Izrunāties vienmēr ir labāk, nevis pašam sadomāties un tādā veidā sagrozīt faktus uz 199231 debespusēm.

P.S. SMS BĻAD, WTF? Kas tas par džeku, kurš risina problēmas caur sms?

Edited by raprock
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...