Jump to content
GIGN Forum

Acc @ Pub


rolt0n
 Share

Recommended Posts

Sveiki komuunieshi :thumbsup:

Tatad cik noprotat, ja jau ir raxtits sadaljaa GIGN Forum > Gaming stuff > Tiesības uz GIGN serveriem , tad sheit bus acc pieteikums !

Tatad!

Niks : rolt0n

Velamas komandas: xbip; xslap; xslay; xtsay; xnick

kapec?! - serveri uztoros biezi, galvenokart pa naktim, kas ir aktivakais chiteru laiks, biezi nakas iet mirc un meklet kadu, bet ne vienmer tas izdodas :( tapec velos sho komandu. Daudzi admini ir ari pamanijushi aktiivu manu lidzdaliibu chiteru kjershanaa... pats eju specos un veroju tos mazos !

Stati: necielie 370h stati

Admins/-i kuri varetu rekomendet: Eziic, LAVRx, fuj1, Pinky, lai ari cik tas divaini neliktos, sk8er... gan jau ka vel kads :):sparta:

Ceru uz sapratni :thumbsup:

EDITED: Sheit var redzet janvari menesi aktivakos ! Online time man menesha laika ir vairak, kaa citiem kopaa skaitot :):10cm:

Edited by rolt0n
Link to comment
Share on other sites

Tatad spartieshi, zinu ka mans viedoklis daudziem buus pox, BET, esmu chels kas parsvara kapaa pa naktiim, kamer vien esmu maajaas Jelgava. Par loltonu --> viens no normalakajiem cs "guru" :muahaha: ka pat piebilst nekas daudz nebutu vajadzīgs, BET . Tas 1ns bet., es ka naktsputns gigna TAAPAT buutu rakstijis foruma suudziibu par to ka naktiis nau adm, jo teisham naktis ir liela probleema ar visadiem suudainjiem. Tsokee!! :sparta: p.s. katru nakti kaa speleju, taa r0ltons tur jau arii ir..

Edited by thend
Link to comment
Share on other sites

:thumbsup:

Da labi, tas nav domats uzbraiciena veida, tas ir vnk 4 fun, kaa vairumam !!!

Tad Tev vajadzetu paskatities, kas notiek ar citiem, kuriem muti gribot pa naktim aizveert nevar... shoriit spelejeu lidz 5iem... adminu no kadiem 2iem nebija... nu tad vareja dzirdet tadus vardus, par kuru salikumu dzirdejis nebiju sen un vispar nebiju dzirdejis !

P.S. 26 Lettaz In Da Alphabet :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

P.S. 26 Lettaz In Da Alphabet :khehehe:

Mes ar ezi lidz kadiem 3jiem kvasiijaam CS :) Taa kaa neganjii :) Es jau arii varetu rekomendeet,bet... iepriekshejo reizi kad dabuji acc tu kljuvi parak iedomiigs,lidz arii saaki chiitot,par ko nobanoja tevi un acc nonjema,tagad pagajushi ir dazhi meneshi,un tu esi mainiijies uz labo pusi,bet ja tev iedos,vai neatkartosies tas pats liktenis! :) Taa kaa palieku neitrals :)

Link to comment
Share on other sites

:) Taa kaa neganjii :) Es jau arii varetu rekomendeet,bet... iepriekshejo reizi kad dabuji acc tu kljuvi parak iedomiigs,lidz arii saaki chiitot,par ko nobanoja tevi un acc nonjema,tagad pagajushi ir dazhi meneshi,un tu esi mainiijies uz labo pusi,bet ja tev iedos,vai neatkartosies tas pats liktenis! :) Taa kaa palieku neitrals :)

lol

tas bija domats paarsvaraa, ka peec 2iem adminu nav, kad es speleju !

Iepriekshejas ir aizvesture ! :sparta:

+ tagad ari daudzi man brauc auguma par WH, tad lai liek savas demkas un aplauzas !

Link to comment
Share on other sites

rolt0n has killed the most teammates (107) :)

meenesis tik pagaajis un atkal jauns pieteikums. kapeec nevari vienkaarshi priecaaties, ka gign'aa veel vari speeleet? varbuut esi mainiijies un chiitoshana vairs neatkaartotos, bet tas galiigi nav forshi, ka prasiies par adminu kljuut. es neuzskatu, ka tas buutu godiigi, ja tev iedotu acc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...