Jump to content
GIGN Forum

Jautājumi/atbildes Par Sms Reģistrāciju


worm
 Share

Recommended Posts

Un ja viņš ir neaktīvs, uz viņa arī var uzlikt access vai jābūt nosūtītam SMS un aktīvam?

+ Tad nu lūdzu izteikt viedokli par manu access pieteikumu un varbūt uzlikt access! Es ļoti ceru! Es mājaslapā reģistrēju niku, bet viņš nav aktīvs...Vajag aktīvu?

Edited by Kefiirs666
Link to comment
Share on other sites

ar steamid reģistrāciju vajag paturēt galvā vienu svarīgu lietu...

iedomājamies situāciju:

1. jūzeris X piereģistrē savu STEAMID

2. jūzeris X ar savu STEAMID ieiet serverī un uzliek niku XXX

3. jūzeris Y izdomā, ka viņš negrib reģistrēt STEAMID, bet tikai niku un piereģistrē niku XXX

4. jūzeris X nākamajā dienā iet iekšā ar savu STEAMID, bet viņu izmet ārā, jo niks XXX ir piereģistrēts

5. jūzeris X uzliek citu niku (piemēram XXY) un tiek serverī ar savu slotu un savām tiesībām, kas ir uzliktas uz STEAMID

morāle: STEAMID nerezervē niku. Priekšrocība ir tāda, ka tiesībās/slots strādās uz jebkura nika, bet tikai tad, ja tas jau nav aizņemts

Link to comment
Share on other sites

neliels ieteikums, izlogojoties ārā es neredzu iespēju reģīstrēties, spēkā paliks ielūgumi vai ar laiku parādīsies arī links uz reģistrēšanu? + vel jautājums, cik reāli tu no tiem 77santīmiem iegūsti?protams, ja tas nav dižš noslēpums. ja reāli iegūsti mazāk par 50santīmiem, tad liela daļa oldschoola varētu veikt šo pasākumu ar pārskaitijumu. Tādejādi radot lielāku labumu GIGNam

Link to comment
Share on other sites

par to nika deaktivēšanu vēl apdomāšos, iespējams, ka uztaisīšu tā, ka niku vienkārši nevarēs neviens izmantot... tas varētu būt praktiskāk, jo tad vismaz pie ieejas serverī var arī paziņot ka "niks ir neaktīvs" un izkikot ārā

Link to comment
Share on other sites

Labrоt/Labdien !!

Itkв izlasiju visu, kas ir saistоts ar reмistrзрanu un apmaksu, bet joprojam ir daюi jautвjumi (varbыt palaidu garвm):

Man nav regots STEAMID. Nicku reмistrзju sen.

1) Jautajums tвds, ko man daєit lai piereмistrзtu STEAMu. (vai tas skaitоsies , ka jauna nicka reмistrвcija)

2) Kв veco nicku piedabыt pie stоma ?? (nick atрнirвs no STEAMA, bet kapвt gribu ar veco nicku).

3) Kas notiek ar tiesоbвm рijв gadоjumв ? :khehehe:

P.S

maybe ir iespзja izveidot atseviрнu postu ar top10 jautвjumiem un risinвjumiem par рo tзmu.. savвdвk viss ir haotisks un izmзtвts pa visu pпavu.... :whistling:

Ar cieтu Ads

Link to comment
Share on other sites

Man nav regots STEAMID. Nicku reмistrзju sen.

1) Jautajums tвds, ko man daєit lai piereмistrзtu STEAMu. (vai tas skaitоsies , ka jauna nicka reмistrвcija)

2) Kв veco nicku piedabыt pie stоma ?? (nick atрнirвs no STEAMA, bet kapвt gribu ar veco nicku).

3) Kas notiek ar tiesоbвm рijв gadоjumв ? :khehehe:

1) jauna nika/steamID reмistrвcija

2) nekв, tвs ir divas atseviрнas lietas

3) tiesоbas paliek uz nika

Link to comment
Share on other sites

Skaidrs ... :axe:

Žēl.. tad jau būtu pavisam forshi...

un pēdējais :

Varbūt pastāv iepēja ka tiesības var pārmest no old nick uz STEAMID nicku?? :blink: Piemēram aizsūtot pieteikumu... ;/

Domāju, ka tas nav īpāši grūti...

Ar cieņu Ads

Link to comment
Share on other sites

:axe:

Žēl.. tad jau būtu pavisam forshi...

un pēdējais :

Varbūt pastāv iepēja ka tiesības var pārmest no old nick uz STEAMID nicku?? :blink: Piemēram aizsūtot pieteikumu... ;/

Domāju, ka tas nav īpāši grūti...

Ar cieņu Ads

a, kas tevi traucē spēlēt ar pašreizējo niku? pārnesot acc uz STEAMID, būs grūti izsekot tavām admina darbībām, jo varēsi adminēt ar jebkādu niku.

Link to comment
Share on other sites

nedaudz offtopic par tiem slotiem:

vai pec idejas vaidzetu stradat slotam ja konektejot caur steam spiezh mouse2->servers, un tad tur spiezh uz serveri ? vai vai ari tas darbojas tad kad palaistai pati spele?

varbutas izklausas stulbi bet kad eju ieksa, nochekoju statusu cik vietas karte kadi forshi chali spele utt caur stiimu, un ja piemeram serveri 32/32 tad nekonekte, bet ljauj izveleties opciju "joinot kad brivs slots" slinks budams eju spele un rakstu konektu, tad momentali tieku serveri ..

Link to comment
Share on other sites

vai pec idejas vaidzetu stradat slotam ja konektejot caur steam spiezh mouse2->servers, un tad tur spiezh uz serveri ? vai vai ari tas darbojas tad kad palaistai pati spele?

varbutas izklausas stulbi bet kad eju ieksa, nochekoju statusu cik vietas karte kadi forshi chali spele utt caur stiimu, un ja piemeram serveri 32/32 tad nekonekte, bet ljauj izveleties opciju "joinot kad brivs slots" slinks budams eju spele un rakstu konektu, tad momentali tieku serveri ..

it kā visam būtu jādarbojas, ja konektē caur konsoli

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...