Jump to content
GIGN Forum

Jautājumi/atbildes Par Sms Reģistrāciju


worm
 Share

Recommended Posts

stīma reģistrācijai ir savi plusi un ir arī mīnusi..

plusi:

1. nav nepieciešams norādīt setinfo _pw-gign

2. var mainīt nikus un saglabāt tiesības

mīnusi:

1. nevar norezervēt konkrētu niku

gan stīma, gan nika reģistrācija nāk komplektā ar slotu

Link to comment
Share on other sites

Tad kas par problēmu? Zinu, ka jau kopš tā brīža, kad bija topiks par tiem slotiem un man it kā uzlika, tas slots negāja, bet pēc tam, kad tu teici, ka kaut ko tur labošot iespējams, ka man viņš arī gāja. Nekad pirms gāju serverī (caur konsoli) nepārbaudīju vai serveris ir pilns vai nē, bet iekšā tiku. Vakar gan ne. Es tiešām nezinu, vai man sagadījās katru reizi iet iekšā brīdī, kad bija kāds slots brīvs vai arī pa to laika posmo man viņš arī gāja.

Link to comment
Share on other sites

Veel viena lieta - pirms sitaas padariishanas manaa riiciibaa bija tada komanda kaa xrr un xrr2. Vakar mapes sakuma visus izlidina ara ar kkadu erroru, rakstu komandu konsolee, bet raada, ka nav pieejas! Taja pasha laikaa paskatos xhelp , tur raada , ka man ir pieeja, taatad ludzu shito ari savediet kartiba !

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Kā jau teicu - es nezinu... gaidu atbildi no fortumo. Daži ar priekšapmaksas kartēm ir reportējuši, ka kredīts nav novilkts nost... bet tā ir neoficiāla informācija... es ceru, ka rītdienas laikā man atbildēs

Link to comment
Share on other sites

Nu tie pakalpojuma sniedzēji vēl nav atbildējuši? Mēģināju regot steam id it kā aizsūtīju sms, atnāca : Paldies par pasūtījumu. Tiklidz sanemsim ........

Ir pagājusi jau vairāk kā stunda un niks nav regots.

p.s. - it kā jau nekas traģisks, jo tele2 vēl neparādās ka es būtu samaksājis tos 2,75 (man ir pieslēgums)

Link to comment
Share on other sites

Es mēģināju reģistrēt savu steam id, tur cik sapratu bija jāvada tas garais penteris ko var atrast piemēram statu lapā, es tik tf2 spēlēju. Nicks spēlē tāds pats kā šeit forumā un citur. Vai tad atsevišķi arī niks jāreģistrē?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...