Jump to content
GIGN Forum

Jautājumi/atbildes Par Sms Reģistrāciju


worm
 Share

Recommended Posts

Man šobrīd ir reģistrēts steam id un uz tā ir tiesības. Kas notiek, ja es piereģistrēju niku? Vienkārši būs jālieto parole un viss? Jāapmaksā gan būs abi, bet tad būšu drošs, ka manu niku kāds nelieto.

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Man ir šāda problēma:

Konsolē ierakstu setinfo _pw-gign manaparole

un man uzmet:

Info string length exceeded

Tādējādi serverī ar manu reģistrēto niku es netieku iekšā. Ceru, ka kāds man varēs pateikt, kas par vainu.

Link to comment
Share on other sites

Tev vajag izdzēst pāris citus setinfo ārā, jo tev viņi ir pa daudz... uzraksti konsolē vienkārši 'setinfo' un tu redzēsi sarakstu ar visiem sūdiem. Lai kaut ko noņemtu nost, raksti setinfo nosaukums ""

Piemēram, ja tu esi spēlējis kaut kādā serverī, kur jāraksta ir setinfo _pw-serveris parole, tad raksti setinfo _pw-serveris ""

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

Problēma sekojoša, reģistrēju Steam ID, iekš TF2 viss ir kārtībā, bet kad mēģinu piekonektēties kādam CS serverim, kurš tai brīdī ir pilns vienkārši izmet paziņojumu par brīvu publisko slotu neesamību.

Edited by Heinz
Link to comment
Share on other sites

steamID ir jāstrādā visos serveros, ja tas nenotiek, tad vajadzētu kontaktēties ar mani, norādot laiku un niku, kad mēģināji konektēties un kad tevi izmeta no servera ārā

reģistrētu niku nomainīt uz steamID nevar... ir jāreģistrē pa jaunu

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Vakar es uztaisīju izmaiņas ar to, kas notiek ar manu niku (respektīvi, tagad izmaiņas varu izdarīt pēc 6dienām), un aktivizēšu niku šodien, es to statusu varu mainīt uzreiz, vai man ir jāgaida tās 6 dienas?

un jā es redzu lielos sarkanos burtus, kuri saka, ka reizi nedēļā

paldies

Edited by Amii
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...