Jump to content
GIGN Forum

Par Regnikiem


samuray
 Share

Recommended Posts

Noteikti atradīsies cilvēki, kas ir pelnījuši spēlēt GIGNā nemaksājot abonēšanas maksu regnikam. Tādi varētu būt:

  • ilggadīgie admini,
  • admini, kuri serverī pavada ļoti daudz laika,
  • spēlētāji, kuri ir serverim ziedojuši naudu,
  • tādi, kuri regniku ir ieguvuši balvā kādā no GIGN rīkotajiem konkursiem

Vieglāk būs, ja šie cilvēki paši sajā topikā pieteiktos.

Tātad, ja tu domā, ka esi pelnījis nemaksāt par regnika abonešanu, tad lūdzu rakstiet šeit, ko jūs tādu labu esat izdarījuši (ieteicams būtu ar visiem pierādījumiem (linku veidā)).

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja tak ponimaju chto u menja status: aktivs v techenii goda, ja daval dengi na server, i vrode kak postojano igraju na servere i na skoljka mogu slezhu za porjadkom, no eto ne znachit chto ja nesmogu pozhertvovatj na soderzhanie gigna ewjo kakie 10-20ls.. tak chto sudite sami nado mne platitj ili net, eto reshatj vam, prosto esli budet sbor so vseh adminov chitajte chto ja tozhe togda v etom spiske... :thumbsup:

samuray: worms tev uzlika to gadu, ar kuru tev pagaidām vajadzēs iztikt, skatīsimies kā šitā lieta visa aizies, pēc gada izvērtēsim vēlreiz!

Link to comment
Share on other sites

Visi taču atceramies komiksu konkursu?

Tā nu sanāca, ka es šajā komiksu konkursā (CS/TF2 kategorijā) ieguvu 5 vietu.

Pirmajām vietām jau bija reģistrēti niki, tāpēc es savā īpašumā ieguvu iespēju tikt serveros kuru katru mīļu brīdi, proti, slotu ieguvu es.

Šeit ir tas jaunums, kurā tika sarakstīti komiksa konkursa uzvarētāji.

Takā man vajadzētu būt vienam no tiem, kam par slotu nebūtu jāmaksā. :)

samuray: tā tam jābūt!

tīri manas domas: es kaut kā baigi neredzu, ka šitas čalis kaut kādu ūberieguldījumu gignā būtu devis © macho

Link to comment
Share on other sites

esmu registrets vai cik ilgi.. ap to pashu laiku kad foruma regots niks.. adminu man pieskiri dazhu akstu del (vai jasaka par laimi ?)

un delj jaunieviestas sistemas, tas nozime ka vis tiek acelts un jasuta sms bus ? :(

samuray: nekas netiek atcelts, viss, kas tev uz šo brīdi ir, arī paliek, sms tev būs jāsūta, kad beigsies termiņš

tada gadijuma jautajums: vai pieskirtas tiesibas ir uz nika vai steamID ?

samuray: steamID

Edited by samuray
Link to comment
Share on other sites

es noteikti esmu viens no tiem? :khehehe:

3 punkti manā pusē, kaut gan trešais īsti neatbilst, nēesmu vinnējis regniku, bet kaut kaut kādas tur balvas, kuras nēesmu prasijis? :thumbsup:

samuray: tas pats, kas sye gadījumā, gadu varēsi lietot, pēc tam skatīsimies

Link to comment
Share on other sites

un kas ta bus ar mani ?

daleji jau atbildeshu pats.. serverim reizes 2 esm noziedojis, hosteti 2 GIGN tusinji, ja to ar skaitit ka bonusu..

labi apzinos ka vasaras laikaa serverim varu palidzet a tagad nekaa..

itka sarkanais pie memberiem esmu, vai atds palieku? :)

serveri pashlaik esmu reti, jo elementari nav samaksats par netu :(

aizlieku vārdu par šito ? macho

Oddish: absolūti neapšaubāms ieguldījums GIGN attīstībā :)

Link to comment
Share on other sites

1) nuu maksajis par registresanu neesu, jo regoju kad to veel webaa vareja katrs izdarit :)

2) ilggadejs admins arii neesmu, bet nu laicinjs labs jau apritejis un ja akds piefiksetu, tad tiri daudzus esmu banojis un veel sudzibu par sevi neesmu sanemis!

3) nav ari nekads spidoshais online time, bet tomer speleju patstavigi, lai ari pa druskai

4) arii nekados konkursos neesu vinejis neko

Laikam nekas nav iipashi manaa labaa, bet nu tapat velos zinat kas nu bus :)

Un velejos piebilst ka man ir stiligakais nicks GIGN'a :P

Edited by ManuVietuIenjemRegistretais
Link to comment
Share on other sites

Domāju, ka serverī esmu labu ieguldījumu guvis ar savu onlain time! Links Protams stati ir restarteti visas manas iepriekshējas stundas ir pazudušas, bet domāju ar šīm 250 vajadzētu būt gana labi, jo spēlēju tikai brīvdienās! Kā arī daru admina cienīgu darbu!

Edited by Miedzinjsh
Link to comment
Share on other sites

jautajums par regotiem nikiem...

niki ir regoti, iztek rezervacijas termins, visi citi tos var sakt lietot... tas nozime ka tos var pajaunu registret >? vaii arii uzradas ka tads ir registrets un nevar registret pa jaunu, tikai ejot serveri neprasa pw ja lieto kads svesh?

samuray: nevar reģistrēt neviens cits

Link to comment
Share on other sites

es nevēlos prasīt sev lielās atlaides, jo vēlos palīdzēt.

bet. vai ir iespēja sarunāt, ka maksāju pa vienu serveri nevis abiem (cs un tf2) ?

bet ja nē. nav problēmu uzdrukāt to ziņu.

edit. vai arī vnk var apvienot abus maksājumus zem viena?

Edited by rusty
Link to comment
Share on other sites

Euu, kāpēc Gūdmenam nikam ir gads, bet man 30 dienas? Nav godīgi, viņam ir mazāk nažu fragu un man ir lielāks online taims, līdz ar to viņam CS strādā slow-mode un es kustos 2reiz ātrāk. Neaizmirsīsim arī vērā ņemamo faktu, ka mans nazis ir asāks. Tātad ja to visu mēģina vizualizēt, es viņam nogriežu apmēram, teiksim, 3 mēnešus [visu ne, jo esmu jauks] un pielieku sev. Gūdmen, bīsties. :D

Tas tā. Runājot tēmā, vismaz man kaut kā liekas, ka šim topikam vispār nevajadzēja būt. Protams, ir cilvēki, kuri tik tiešām ir pelnījuši, lai viņu nikiem būtu tāda fīča kā augstāk minēts, bet tos visticamāk var iedomāties jebkurš no mums un tam nevajag topiku. Par pārējiem - nu kamoon, tie ir 77 santīmi mēnesī, tātad sanāk viens vidēji garšīgs alus vai smuka paskata piena paka. Vai vēl labāk - mazliet vairāk kā 2 santīmi dienā, tas būtu apmēram piektā daļa cigaretes vai viena sērkociņkastīte [vai vispār var tos brīnumus pa 2 santīmi vēl nopirkt par to gan neesmu lietas kursā]. Varētu jau visiem adminiem, kuri +/- patstāvīgi spēlē un bano čīterus, salikt es-negribu-maksāt-jo-esmu-žīds fīču, bet kas tad tos SMS vispār sūtīs? Nauda no gaisa nekrīt arī onkulim wormam un man nešķiet, ka tie 77 santīmi būtu tik milzīga nauda, ka izkostu kaut mazliet manāmu robu jūsu mēneša finansēs. Paši taču galu galā te spēlējam, vai ne? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Ir iespeja tada ka mans nick ir aiznemts, bet nau regots, tad kad atsaksu spelet sutisu tos sms vai kada jums bus tur sistema.

Jo nebus patikami kad ar manu nicku pasuta kads cits.

I hope so.

Link to comment
Share on other sites

:D

Tas tā. Runājot tēmā, vismaz man kaut kā liekas, ka šim topikam vispār nevajadzēja būt. Protams, ir cilvēki, kuri tik tiešām ir pelnījuši, lai viņu nikiem būtu tāda fīča kā augstāk minēts, bet tos visticamāk var iedomāties jebkurš no mums un tam nevajag topiku. Par pārējiem - nu kamoon, tie ir 77 santīmi mēnesī, tātad sanāk viens vidēji garšīgs alus vai smuka paskata piena paka. Vai vēl labāk - mazliet vairāk kā 2 santīmi dienā, tas būtu apmēram piektā daļa cigaretes vai viena sērkociņkastīte [vai vispār var tos brīnumus pa 2 santīmi vēl nopirkt par to gan neesmu lietas kursā]. Varētu jau visiem adminiem, kuri +/- patstāvīgi spēlē un bano čīterus, salikt es-negribu-maksāt-jo-esmu-žīds fīču, bet kas tad tos SMS vispār sūtīs? Nauda no gaisa nekrīt arī onkulim wormam un man nešķiet, ka tie 77 santīmi būtu tik milzīga nauda, ka izkostu kaut mazliet manāmu robu jūsu mēneša finansēs. Paši taču galu galā te spēlējam, vai ne? :thumbsup:

Eziic probleema ir tur, ka tie kas piekjir shiis privileegjijas nevar objektiivi spriest, jo vinji cs vairs nespeelee! :lalala:

Link to comment
Share on other sites

Diez vai kaut kas tur būtu objektīvi jāspriež, viss taču ir redzams arī nespēlējot CS - divīša gigntusi, desmitiem sūdzības par Zloy'u pret miljons viņa uzliktajiem baniem etc. Nu ne man spriest, bet neliekas loģiski, ka tikai dēļ liela online time un dažiem baniem būtu jāliek šāda lieta. Labāk pasaku 'paldies' par iespēju šeit vispār adminēt un uzturēties un aizsūtu īsziņu, upurējot nepilnu pusi no cigarešu paciņas, kuru vienalga rīt nopirkšu un atcerēšos to nākammēnes pie nākamās īsziņas. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...