Jump to content
GIGN Forum

Par Regnikiem


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Esmu gigna nu jau kaadus 5 gadus tocna, kaut kaa esmu aizmuhlijies liidz zilajai krasai, bet freeslot negribu tiehsi preteeji, labak maksashu, kaa cienas pieradijuma par to ko cilveki ir uznemushies un vada :thumbsup:

p.s. Nav laika un gribulja lasit, kur kaaa jamaksaa nevaru vnk worm tev pikji paarsutit un tu tjipa ieliec to freeslot, nu kaut kaa taaa :)

Edited by bencik
Link to comment
Share on other sites

Pa cik esmu bez darba un man makā valda pilnīgs tukšums, tad vēlos lai pēc termiņa beigām, kas ir 14 dienas niku Rayus nobloķē un tam noņem tiesības. Pa cik esmu atpakaļ pie bezmaksas interneta, kam noteikti pastāv vēl arvien kāds interesants bans dēļ dinamiskās adreses, tad spēlēt diez vai varēšu (rayus nikam ir tā fīča, kad tiek caur banu), tāpēc iepriekšējais lūgums par nika autentiskuma saglabāšanu, lai to neizmanto jebkurš, paliek spēkā.

paldies.

gl un hf :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ieeju serverii , paradas uzraksts - jusu registracijas terminsh ir iztecejis - wtf? Neviena komanda arii vairs nestrada, nesaprotu... tad mani izmet aaraa, konektejoties vispar paraada :

Parbaudam pieeju - myth: beidzies terminsh, niks pieejams lietoshanai ikvienam bez tiesibam!

Samij, kas notiek?

Edited by myth
Link to comment
Share on other sites

Parbaudam pieeju - myth: beidzies terminsh, niks pieejams lietoshanai ikvienam bez tiesibam!

Samij, kas notiek?

Tev beidzās nika reģistrācijas termiņš, tev ir jāreģistrē pa jaunu, jāpagarina, ieej webā un apskaties labajā malā.

Link to comment
Share on other sites

Tu domaji ka automatiski pasutisies tavs reg niks,tapat kaa draugiem.lv statistika,ka katru menesi automatiski novelkas no kredita un pasham nekas nav jadara? :) hvz vai sheit taa var :) te var sasuutiit 3sms 1laicigi lai uz 3 meneshiem butu aktiivs statuss,lai nebutu katru menesi jabliezh pa pogaam!

Link to comment
Share on other sites

ilggadīgie admini,admini, kuri serverī pavada ļoti daudz laika,spēlētāji, kuri ir serverim ziedojuši naudu,tādi, kuri regniku ir ieguvuši balvā kādā no GIGN rīkotajiem konkursiemVieglāk būs, ja šie cilvēki paši sajā topikā pieteiktos.

Tātad, ja tu domā, ka esi pelnījis nemaksāt par regnika abonešanu, tad lūdzu rakstiet šeit, ko jūs tādu labu esat izdarījuši (ieteicams būtu ar visiem pierādījumiem (linku veidā)).

Nee, es biju domaajis, ka es esmu pieskaitaams pie visiem shitiem

Link to comment
Share on other sites

Lai arii man nav zheel to 77 santiimu... Es vnk principa peec nemaksaasu...

Es lidz shim esmu adminejis ari citos serveros, un tagad tiem man vienkarsi paliks vairak laika, jo uzskatu ka adminus (vismaz aktiivos) vareja atalgot ar reg nick pieskirshanu, jo mes savu laiku, nedaudz darbu tomer ieguldam lai serveri uzturetu kartibaa, un neko lidz shim neprasijaam pretii... Bet nu varbut laiks pienacis tam!!!

P.S. Velreiz piebildishu ka nauda vai skopums nav tas skerlis, bet vienkarsi princips!

Link to comment
Share on other sites

Nu es visu laiku to pašu teicu, ka tik daudz es esmu serverī un uzturu kārtību - kalpoju serverim, ka varēja jau adminiem kuriem daudz online h iedot pa brīvu.

PAR CIK šorīt beidzās un šorīt spēlēja čīteru UN VISI GALVENIE admini gulēja, noziedoju 77 sant lai izbanotu čīterus, protams arī lai spēlētu gignā, nav labāku serveru Latvijā !11!!1!!

Link to comment
Share on other sites

:D

Tas tā. Runājot tēmā, vismaz man kaut kā liekas, ka šim topikam vispār nevajadzēja būt. Protams, ir cilvēki, kuri tik tiešām ir pelnījuši, lai viņu nikiem būtu tāda fīča kā augstāk minēts, bet tos visticamāk var iedomāties jebkurš no mums un tam nevajag topiku. Par pārējiem - nu kamoon, tie ir 77 santīmi mēnesī, tātad sanāk viens vidēji garšīgs alus vai smuka paskata piena paka. Vai vēl labāk - mazliet vairāk kā 2 santīmi dienā, tas būtu apmēram piektā daļa cigaretes vai viena sērkociņkastīte [vai vispār var tos brīnumus pa 2 santīmi vēl nopirkt par to gan neesmu lietas kursā]. Varētu jau visiem adminiem, kuri +/- patstāvīgi spēlē un bano čīterus, salikt es-negribu-maksāt-jo-esmu-žīds fīču, bet kas tad tos SMS vispār sūtīs? Nauda no gaisa nekrīt arī onkulim wormam un man nešķiet, ka tie 77 santīmi būtu tik milzīga nauda, ka izkostu kaut mazliet manāmu robu jūsu mēneša finansēs. Paši taču galu galā te spēlējam, vai ne? :thumbsup:

offtopic - a zini ko, pizģec sērkociņi tagad maksā 5 santīmus, es arī nevaru iebraukt

Link to comment
Share on other sites

Es lidz shim esmu adminejis ari citos serveros, un tagad tiem man vienkarsi paliks vairak laika, jo uzskatu ka adminus (vismaz aktiivos) vareja atalgot ar reg nick pieskirshanu, jo mes savu laiku, nedaudz darbu tomer ieguldam lai serveri uzturetu kartibaa, un neko lidz shim neprasijaam pretii... Bet nu varbut laiks pienacis tam!!!

P.S. Velreiz piebildishu ka nauda vai skopums nav tas skerlis, bet vienkarsi princips!

Manu vietu adminu access luguma topika uzrakstishana ir tava zinja , nevis gign tev spiezh to darit , neesi tik ilgi nu tu admins seit , lai tev pienaktos kadas skitkas. Sanak taa , ka tu pats piesakies palidzet gignam un dari to brivpratigi, un tagad gribi lai tev nav jamaksa un uzreiz tu tagad sevi nostadi pozicija , ka tu tagad ieguldi darbu gigna ko tev kads no gign ir ludzis? Ja busi pelnijis gan jau samuray tev pieliks to huinu , kad nav jamaksa , bet patreiz sedi bikses xy :P

Link to comment
Share on other sites

Es negribētu, lai kādam rodas nepareizs iespaids par mūsu (nu šajā gadījumā vismaz manu) nostāju attiecībā uz adminiem. Teiksim izlasot ^ postu.

Es personīgi uzskatu, ka visi admini, kas uzturas pietiekoši daudz serverī un ņemas un adminējas ir pelnījuši nemaksāt. Protams, vajag izvērtēt, kurš kaut ko dara un kurš ne.

Tie, kuri ir aktīvi admini un vēlas finansiāli palīdzēt - forši, tas ir kruta, ka jūs saprotat, ka gigns rullē un ka jums šeit patīk tik ļoti, ka vēlaties mūs atbalstīt.

Tie, kuri ir aktīvi admini, bet maksāt nevēlas - es gribu, lai jūs redzat, ka gigns novērtē jūsu ieguldījumu servera attīstībā un lai jūs paši izvēlaties palīdzēt finansiāli vai ne.

p.s.

Vispār jau man liekas, ka te ir jāmaksā totāli santīmi un ja tas reāli nosedz mēnešmaksu par netu, tad kāpēc ne. + ja vēl paliek pāri baksis un wormam rodas stimuls ieguldīt laiku tālākā projekta attīstībā, tad vispār zaibis.

Link to comment
Share on other sites

Ir, ir, nav, nav! ;/

Nu jau vairs nav tie laiki kā agrāk, kad katru dienu varēju dzenāt cs, bet kad brīvāks sanāk, tad labprāt uzšauju pie Jums. Kā admins uz servera jau krietnu laiku esmu, diemžēl nekādus ziedojumus Jums tā arī neesmu sniedzis... :whistling:

Izvērtējiet, vai esmu pelnījis nemaksāt abonēšanu... :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...