Jump to content
GIGN Forum

Par Regnikiem


samuray
 Share

Recommended Posts

  • Replies 113
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Es personīgi uzskatu, ka visi admini, kas uzturas pietiekoši daudz serverī un ņemas un adminējas ir pelnījuši nemaksāt. Protams, vajag izvērtēt, kurš kaut ko dara un kurš ne.

Tie, kuri ir aktīvi admini un vēlas finansiāli palīdzēt - forši, tas ir kruta, ka jūs saprotat, ka gigns rullē un ka jums šeit patīk tik ļoti, ka vēlaties mūs atbalstīt.

Tie, kuri ir aktīvi admini, bet maksāt nevēlas - es gribu, lai jūs redzat, ka gigns novērtē jūsu ieguldījumu servera attīstībā un lai jūs paši izvēlaties palīdzēt finansiāli vai ne.

p.s.

Vispār jau man liekas, ka te ir jāmaksā totāli santīmi un ja tas reāli nosedz mēnešmaksu par netu, tad kāpēc ne. + ja vēl paliek pāri baksis un wormam rodas stimuls ieguldīt laiku tālākā projekta attīstībā, tad vispār zaibis.

Nu samurajs bija licis pieteikties, bet nekaadu sarakstu ar tiem, kas ir ieguvushi sho privileegjiju nav, nav arii pazinjots, vai tu esi pieskaitaams pie tiem vai nee. gribot negribot, gribu jautaat, kaapeec tad vispar te lika kadam pieteikties un kriteriji, pec kadiem te kadam kas tiek daliits ari nesaprotami

Link to comment
Share on other sites

tiem, kas kaut ko dabūja, paeditēju postu. tā kā worms man aizliedza vairāk likt nemaksāšanas iespējas, tad tiem, kas pirmie ierakstīja, tiem arī uzliku. es jau zinu, ka daudzi no jums ir pelnījuši, bet saliekot visiem, šis pasākums būs izgāzies. lai, jūs man te nepistu mozgas, pateikšu, ka arī es katru mēnesi maksāju tos 0.77Ls un no tā nemirstu. šo topiku domāju atstāt vaļā, ja viss aizies raiti, maksātāju būs pietiekami, tad varēsim kaut ko runāt tālāk par atbrīvošanu.

+ vēl tagad ir iespēja piedalīties GIGN memberu minēšanas spēlē un izcīnīt iespēju kādu laiku nemaksāt.

Link to comment
Share on other sites

viena lieta gan man nepatīk.

esmu izvēlējies maksāt tikai par tf2 ko arī daru, bet...es viņu nevaru spēlēt!!! <_< kādēļ? jo neabonēju cs niku. spēlē iekšā netieku...tad man obligāti jāpiķo 1.5 ls...m?

iespēja, laikam, ir, ka pēc termiņa beigām es atķeksēju, ka visi var izmantotu manu niku, ko gan es nevēlos...kā arī iekš csdm bez tiesībām nav diža jēga spēlēt :)

so..whats up with that?

Link to comment
Share on other sites

Šajā gadījumā es lūgtu wormam iedot visiem tiem, kas ziedojuši agrīnajā laikā gign serveriem un etc šitam bezmaksas nikus... kāpēc gan? viņi sevi ir pierādījuši kā īstenus gign atbalstītājus.. Es uzskatu, ka šie cilvēki, šie niki, ir pelnījuši šo iespēju būt neaizskaramiem sērverī, tas ir, būt reģistrētiem un tādiem palikt.

Es to neprasu sevis pēc, es neesmu ziedojis, es arī neesmu bijis tas foršākais, bet vienkārši uzskatu, ka oldskūlam ir jādzīvo, jo tie sāk atgriezties..

Pārējie visi kas te ierakstīja: varbūt tik pāris cilvēki ir pelnījuši regnikus par velti, bet ne man par to spriest. Un stundu skaits nav noteicošais(pirms agrīnā restarta man bija kādas 400-500 stundas nospēlētas sērverī, tik daži turēja līdzi tam, takā, jūsu dažas stundas te neder) .. noteicošais ir tas, cik tu esi ieguldījis pašā GIGN'ā kā tādā.

Lūgums wormam:

Piešķirt visiem ziedotājiem regnikus.

Link to comment
Share on other sites

Jā, pirms agrīnā restarta es arī atceros, ka ar fuj1, denju un dareku mums bija varen daudz nospēlētās stundas. :)

Jāatzīst gan fakts, ka tomēr es uz kādu laiciņu pazudu no aprites, jo vnk padzīvoju arī bez "cē-es".. Jā, man liekas tas ir ļoti kruti, ka, piemēram, manā gadijumā, es atnāku pēc laiciņa atpakaļ un skatos - GIGN kodols turas tas pats. Tas parāda, ka +/- vecie buki ir noturīgi, protams, piesviežot nedaudz arī kādu jaunu gaļu! Prieks par to!

Link to comment
Share on other sites

Nebūtu es bezdarbnieks samaksātu ar... tā pat pēc idejas tiek sponsorēti visādi draugi un pārējās web lapas ar aizdomīgiem saturiem, tad kapēc gignam neatmest 77 sātus!? Bet nu takā esmu līdzīgā situācijā kā rayus, bet spēlēt te varu, tad varētu man iešķiebt kādu grammu dāsnuma! :P

Savu ieguldijumu tīri matriāli gignam cik atceros neesmu devis ne peso, bet laiks un nakts sarga pienākumus savā laikā esmu pelnijis pietiekami un vēl tagad parādos izretāk, bet parādos! :)

Link to comment
Share on other sites

H!ve tu maaki laasiit? Vinjsh teica TIKAI adminiem virs 150h! Bet shii ideja nav laba! Mes pashi maxajam,lai wormucim,nebutu no savas kabatas jamaxaa! ja neviens nemaxaas,tad kas maxaas pa netu un parejiem izdevumiem? Tapec kapeik piseejiem,ieteiktu piedomaat,vai tik tiesham ir tik gruuti atteikties no 1na alinja vai no draugiem.lv statistikas,lai palidzetu gignam!

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau tāds neliels offtopiks, bet nu ja es būtu [šeit nāk bezdarbnieka vārds], tad baigi nebāztu acīs visiem to, ka man nav darba, bet tai pat laikā es spēlēju CS un negribu maksāt 77 santīmus par regniku. Un vēl... es neesmu akls un es redzu cilvēkus, kas ir gatavi palīdzēt. Kā arī es redzu bomžotājus, kas labāk pēdējo naudu par cigareti atdos. Šeit gan es nevienu konkrētu nesaukšu vārdā, tas bija domāts vispārēji.

Strādāju algotā darbā, kur aptuveni puse no darba laika aiziet, lai fiksētu ar gign webu saistītus bagus kā arī čekotu, lai visi serveri strādātu un protams arī ieviestu jaunas fīčas. Ā jā, vakars mājās paiet līdzīgi. Un kādu iegūlijumu jūs visi kopā esat veikuši? Ohh right, banojat čīterus un uzturat serveri kārtībā... BULLSHITS, jūs spēlējat savu iemīļoto spēli. Un PAPILDUS banojat čīterus un uzturat serveri kārtībā. Es, cik atceros, iekš CS iegāju pēdējo reizi pa pālim un to pašu vienīgo raundu nostāvēju bāzē kā freefrags. Es neredzu iemeslu vispār iegūldīt laiku un darbu šajā projektā, ja no viņa nav nekādas atdeves. Tāpēc es tomēr vēlos, lai būtu kaut tik niecīga atdeve kā 77 santīmi no katra no jums mēnesī, lai varētu nosegt servera izdevumus. Man protams arī ir plāni rīkot dažādas akcijas/konkursus, ja nauda nāks vairāk kā vajag, bet tas protams viss ir atkarīgs no jums un jūsu lielajām mutēm...

Man vispār vēl ir diezgan daudz rupju vārdu uz mēles par visiem tiem gudreļiem, kas te moralizē par to kāda gignā ir kārtība un cik worms ir ļauns...

Link to comment
Share on other sites

worm, tev ir pilnīga taisnība, bet tad man ir cits piedāvājums - es samaksāju tev uz kontu kautkādu naudiņu, tipa vairākiem mēnešiem uzpriekšu un bonusā nāk vairāki mēneši pa brīvu - dogijs laimīgs un worms paēdis. :)

Link to comment
Share on other sites

Es esmu ar mieru maksaat, un pat kad buus vairaak naudas kaadu 10nieku noziedot taapat, jo buutu jau dikti jauki, ja aizietu shii worma ideja un vinjam naaktu kaads pikjis kabataa no gigna, tas vareetu noziimeet, ka vinjam radiisies iedvesma dariit kaut ko un uzlabot gignu!

Un tas, ka adminam vajag free regnick ir fufels, par taam 150h vispaar fufels. Reekjini cik adminiem nebuus jaamaksaa un kaads wormam no taa tolka? :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

nu redz taisnibu tu saki, kaut vai lai elementari novertetu tavu darbu..

bet es jau te biju izteicies, ka naudu pa vasaru parskaitu ar lielako proieku, jo tad vinja fiziski ir.. njaa.

talak..

kamon regjistretais tev braukajota ar 350z var but pretenzijas 77 santimus samakast.. nu lol vecit..

teiksim ejot uz klubu jus maksajat, ejot uz pirti arii.. tad kapec cs netiek ta uztverts?

Link to comment
Share on other sites

Strādāju algotā darbā, kur aptuveni puse no darba laika aiziet, lai fiksētu ar gign webu saistītus bagus kā arī čekotu, lai visi serveri strādātu un protams arī ieviestu jaunas fīčas. Ā jā, vakars mājās paiet līdzīgi. Un kādu iegūlijumu jūs visi kopā esat veikuši? Ohh right, banojat čīterus un uzturat serveri kārtībā... BULLSHITS, jūs spēlējat savu iemīļoto spēli. Un PAPILDUS banojat čīterus un uzturat serveri kārtībā. Es, cik atceros, iekš CS iegāju pēdējo reizi pa pālim un to pašu vienīgo raundu nostāvēju bāzē kā freefrags. Es neredzu iemeslu vispār iegūldīt laiku un darbu šajā projektā, ja no viņa nav nekādas atdeves. Tāpēc es tomēr vēlos, lai būtu kaut tik niecīga atdeve kā 77 santīmi no katra no jums mēnesī, lai varētu nosegt servera izdevumus. Man protams arī ir plāni rīkot dažādas akcijas/konkursus, ja nauda nāks vairāk kā vajag, bet tas protams viss ir atkarīgs no jums un jūsu lielajām mutēm...

Man vispār vēl ir diezgan daudz rupju vārdu uz mēles par visiem tiem gudreļiem, kas te moralizē par to kāda gignā ir kārtība un cik worms ir ļauns...

šo man liekas daudzi nezināja, tāpēc labi, ka pateici :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...