Jump to content
GIGN Forum

Darbs


JimBugA
 Share

Recommended Posts

nu 7 miljardi 2vus gadus varetu tiri ok pavilkt Latviju, bet es paredzu, ka si krize bus daudz daudz sapigaka un turpinasies KRIETNI vien ilgak... vismaz 7 gadus.. Es pat drosi apgalvotu ka vairak, jo mums pavisam nav resursu un eksports ir galiga dimba.

Kas attiecas uz darbu, tad Jimby - you are screwed (laikam ta rakstas). Darbu tu nedabusi un ja dabusi, tad loti zemu atmaksatu. Un ari braukt uz arzemem pelna ceribas mazas, jo krize tagad ir VISUR.

ja godigi, tad es pat isti nezinu, ko tagad darit un kura sfera labak pelnit naudu. Protams, ka mulku sferas nekur nezud (izsole par vienu santimu, vardu spele, super bingo). Partiku ari visiem vajag. Un energiju vajag. Un narkotikas vajag. Un pa muti kadam iedot vajag.

laikam jainveste firearms.\Beefs

Link to comment
Share on other sites

Tieši tā, peļņā uz ārzemēm braukt nav nekādas jēgas.

Latvijai vajadzētu rīkot reidus pa Skandināviju, galu galā - armijai jāattaisno sava esamība :)

Link to comment
Share on other sites

Laikam ejot ārzemēs dzīvot apnīkstās, izdomāju atgriezties Latvijā! Gandrīz biļeti jau biju pasūtījis līdz nejauši viens draugs paprasīja vai nezinu kādu darba piedāvājumu Latvijā, tad pēc nepilnas dienas vēlviens draugs prasīja.. Tākā ilgu laiku neesmu bijis dzimtenē, nezināju kad situācija ir tik traģiska! Tagad savā ziņā esmu spiests palikt šeit, jo izskatās kad Latvijā visticamāk neko labu nevarētu atrast. Turklāt no pāris simtiem nedēļā uz 200ls mēnesī būtu grūti pāriet.

Kas attiecās uz ārzemēm, īpaši uz uk arī cilvēki rindām gaida uz vakanci.

Sanāca mazliet oftopiks.

Link to comment
Share on other sites

Loooooooooooooooooooooooooooooooooooti smiekliigs topiks kriiiiiiiiiiiiiiiiiiiiizes laikaa..

Reaali padomaajot, ja jau pirms pus gada/gada bija diezgan gruuti atrast darbu, kur veel tagad.........

P.S. Labaakais ieteikums - prasi ekonomisko patveeerumu Skandinaavijaa, tur nepazudiisi, jo jaapiekriit vairaakumam, ka kriize ievilksies ne uz 2 gadiem, bet vairaak, jo pie esoshaas ekonomikas 7 miljardi ar huju (atvainojos) mees atdosim 2-3 gados bet ne pie taadas valdiibas un varas...

Link to comment
Share on other sites

Reaali padomaajot, ja jau pirms pus gada/gada bija diezgan gruuti atrast darbu, kur veel tagad.........

P.S. Labaakais ieteikums - prasi ekonomisko patveeerumu Skandinaavijaa, tur nepazudiisi, jo jaapiekriit vairaakumam, ka kriize ievilksies ne uz 2 gadiem, bet vairaak, jo pie esoshaas ekonomikas 7 miljardi ar huju (atvainojos) mees atdosim 2-3 gados bet ne pie taadas valdiibas un varas...

Varbūt tas liekās smieklīgi (kaut šaubos) līdz pats neesi pakāsis darbu!!! tagad jautāšu visiem un man pofig. Cerība mirst pēdējā! taka aiztaisi pāksti!

Link to comment
Share on other sites

tas yorks jau no mammas naudas vēl dzīvo, viņam nesaprast, tāpēc nebrīnies par tādu.

klau, džimmij, nu jāsit augšā uzņēmums, te man liekas nav variantu! Kārtīgi viss jāizfiško tikai. Jo nu savādāk man liekas neko labu nesanāks atrast.

Jāizdomā kaut kas kur var nopelnīt uz visa šitā krīzes rēķina. Pirmais kas nāk prātā - varbūt pameklē darbu pie parādu piedzinējiem? :) man bijušajam dzīvokļa biedram, kas notinies uz Angliju ik pa brīdim nāk INKASO :)

Link to comment
Share on other sites

un tāpēc darba piedāvājumos šo darbu piedāvā ļoti daudz.

jimmy, es ar tāds pats bēdu brālis, tik man nav iespēja pamest šo valsti, lai varētu dzīvot, jo mācos un skolu domāju pabeigt ar vienu piegājienu, bez akadēmiskajiem etc.

pēc tam visdrīzākais ceļošu prom, lai varētu atkapāt kredītu, ko esmu paņēmis studijām un nu jau dzīvošanai, jo darbu atrast neizdodas ;)

Link to comment
Share on other sites

Galvenais ka kriize ir visur,ne tikai LAtvijaa! Visaa pasaulee visus laizh valjaa un viss bankrotee! Ja taa padomaa kas nekaish lauķiem! ir savs kartupelis,savs piens,sava galja un savas olas,ievarijumi,gurkji,tomati,gurkji u.t.t un parpalikumu notirgo uz tirgjelja un dzivo zaalji! A mums pilseetniekiem ja nav naudas,tad jagriezh veenas :)

jonathan domajams varbut var tev palidzet ar sakariem UK :)

Link to comment
Share on other sites

tas yorks jau no mammas naudas vēl dzīvo, viņam nesaprast, tāpēc nebrīnies par tādu.

klau, džimmij, nu jāsit augšā uzņēmums, te man liekas nav variantu! Kārtīgi viss jāizfiško tikai. Jo nu savādāk man liekas neko labu nesanāks atrast.

Ideja ir laba, bet tam vajag kapitālu, kam tgd ir nauda tas dzīvos zaļi, taču kam ir!? Labākais nebūtu veidot gluži savu uznēmumu, jo tas nesīs zaudējumus jebkurā gadījumā, vismaz sākumā, vislabākais ir pārpirkt kādu jau esošu uzņēmumu ar kaut nelielu, bet stabilu peļņu, vislabākais un lētākais variants ir mazie veikali.

Šī, ja kas nav no gaisa izspļauta ideja, šādi ieteikumu ir no vairākiem ekonomikas speciālistiem un uzņēmējiem.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...