Jump to content
GIGN Forum

Access


Recommended Posts

Sveicināti! Esmu atgriezies CS pēc 2 mēnešu pārtraukuma. Gribētu palūgt slap, slay, kick, gag tiesības. Protams varat man nepiešķirt, bet nu kapēc gan nepiešķirt, ja bieži te spēlēju un sekoju līdz visam notiekošajam. Kretinē mani tie, kuri lamājās, bremzē visu spēli, utt. Zinu, zinu, neesat labās domās par mani, atceroties, kāds biju kādreiz ... bet tas bija sen un vairs nav taisnība. Paldies, ka uzklausijāt.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

probleemas ar skolu taadas, ka vinja bija, vai ne?

nu man shitas dzheks liekas vairaak vai mazaak lolisks. es tiesiibas vinjam nedotu.

bet kursh gan njems manu viedokli veeraa?! (LOL)

Link to comment
Share on other sites

pasaki nor3k kapec tadam nepazistamam chalim kaa tev buutu jaadod kaut kaadas tiesiibas?njemot veeraa to ka taa jau ir pietiekoshi admini

neredzu nekaadu iemeslu kapec tev vaidzetu pieskjirt tiesiibas iznjemot to lai tev buutu labaak

Link to comment
Share on other sites

+radleram : pietam tu spēlē uz clan servera un man sāk palikt bailes, jo jūs banojat par CT rašiem vairāk nekā par čītiem

Saki lūdzu kā tu izmantosi tās tiesības??

Link to comment
Share on other sites

+radleram : pietam tu spēlē uz clan servera un man sāk palikt bailes, jo jūs banojat par CT rašiem vairāk nekā par čītiem

Saki lūdzu kā tu izmantosi tās tiesības??

uz katra servera ir savaadaaki noteikumi un domaa, ko gribi, bet es tos ieveeroju!

Link to comment
Share on other sites

Man atkal šķiet ka vairāk jāpieturas principiem nevis noteikumiem, jo ja tu seko tikai un vienīgi noteikumiem, tu nekad nespēsi aptvert situāciju atbilstoši patiesībai un saprātam 4.gif

Protams noteikumi ir jāzin, bet ne vienmēr tie strādā un ne vienmēr tie ir pareizi

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Man atkal šķiet ka vairāk jāpieturas principiem nevis noteikumiem, jo ja tu seko tikai un vienīgi noteikumiem, tu nekad nespēsi aptvert situāciju atbilstoši patiesībai un saprātam 4.gif

Protams noteikumi ir jāzin, bet ne vienmēr tie strādā un ne vienmēr tie ir pareizi

vari mani nemaaciit, kas man jaadara un kas nee, jo es to ljoti labi pats zinu.

Link to comment
Share on other sites

Kretinē mani tie, kuri lamājās, bremzē visu spēli, utt

norek smile.gif no hard feelings bet pats tu arii diezgan biezhi laamo baazee(arii sanaak bremzee speeli) nu bet ja saki ka tagad esi savaadaak tad var jau but

Edited by HHH
Link to comment
Share on other sites

Guest darek
"darek" no hard feelings bet pats tu arii diezgan biezhi laamo baazee(arii sanaak bremzee speeli) nu bet ja saki ka tagad esi savaadaak tad var jau but

0_o neiebraucu, kaads man tur sakars.... dry.gif

Link to comment
Share on other sites

probleemas ar skolu taadas, ka vinja bija, vai ne?

nu man shitas dzheks liekas vairaak vai mazaak lolisks. es tiesiibas vinjam nedotu.

bet kursh gan njems manu viedokli veeraa?! (LOL)

kapeec taa? pamato ..

Link to comment
Share on other sites

pasaki nor3k kapec tadam nepazistamam chalim kaa tev buutu jaadod kaut kaadas tiesiibas?njemot veeraa to ka taa jau ir pietiekoshi admini

neredzu nekaadu iemeslu kapec tev vaidzetu pieskjirt tiesiibas iznjemot to lai tev buutu labaak

varu mineet vienu iemeslu. man ir jaastraadaa tikai 3 dienas respektiivi 2-dien, 3-dien, 4-dien. taa, ka 4-diena, 5-dienas, 6-dienas, 7-dienas naktiis varu droshi speeleet un uzmaniit, kas notiek uz servera. domaaju, ka viens nakts admins nenaaktu par ljaunu.

Link to comment
Share on other sites

probleemas ar skolu taadas, ka vinja bija, vai ne?

nu man shitas dzheks liekas vairaak vai mazaak lolisks. es tiesiibas vinjam nedotu.

bet kursh gan njems manu viedokli veeraa?! (LOL)

smiliez.de_2125.gif

aaahahaha. Taas arii bija apmeeram manas domas.

vispaar norek es tev tiesiibas nedotu. Pamatojums? Es neteiktu ka tu man iipashi patiktu. + adminu ir daudz. Pat ja es tevi vispar nepaziitu pirms shitaa topika es tik un taa nedotu. Pamatojums? Tu taads kaut kaads es nez.... dj erix izteica savu viedokli, kas starp citu bija ljoti praatiigs, a tu saki "nemaaci mani kaa dariit". Pat ja vinsh buutu gribeejis tevi maaciit, ir veerts uzklausiit cilveeku, un tad izejot no situaacijas arii atbildeet, nevis taa vienkaarshi pateikt "ej dirst es esmu gudraaks". Man te to taa visu gruuti paskaidrot, bet kopeejais iespaids ko tu atstaaj (vismaz man) neliekas forshs.

un man gribaas lai gignaa ir forshi admini.

taadi kaa atoss kas slay'o mythu un taadi kaa myths kas noslapo chali, kas miinee bumbu taa ka vinja komanda vinnee happy.gif

(bljedj ja kaads no jums lohiem domaa ka tas peedeejais teikums bija nopietns - ejiet DIRST smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...