Jump to content
GIGN Forum

Access


Recommended Posts

macho, skaties pats. jaalemj jau ir tev. leemums atkariigs no taa, vai ir vajadziigs admins, kursh pa nakti speelee vai nav. nu varu veel pagaidiit. varat mani paverot. man nekas nav pretii, bet shaubos vai kaads to gribees dariit, jo nevienam jau tas nav vajadziigs. ka tikai kaadam uzdirst, atvainojos par isteicienu, bet nu taa tas ir.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

macho, skaties pats. jaalemj jau ir tev. leemums atkariigs no taa, vai ir vajadziigs admins, kursh pa nakti speelee vai nav. nu varu veel pagaidiit. varat mani paverot. man nekas nav pretii, bet shaubos vai kaads to gribees dariit, jo nevienam jau tas nav vajadziigs. ka tikai kaadam uzdirst, atvainojos par isteicienu, bet nu taa tas ir.

tu laikam nelasiiji ko macho ieprieksh uzrakstiija...

Link to comment
Share on other sites

eu tu mani aizmirsi pieskaitiit smile.gif un dj erix arii biggrin.gif vieniigi tagad ar sesiju pa vidu taa retaak pa naktiim sanaacis uzspeeleet smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nejauc sandri prātu - mes esam tie neskaitāmie pa brīžam spēlējošie - Slepenie aģenti tā teikt 4.gif

Edit

TB Slepenie NAKTS aģenti naughty.gif

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nu c`mon. tieshaam neviens neko labu nevar pateikt? clan.lv ir nospradzis, kur kaadreiz admineeju un taa kaa pietruuxt taa visa. un reaali uz gign daljai adminu ir pilniigi piedraazt (atvainojos par izteicienu) uz 4iiteriem, seedeetaajiem utt. paarsvaraa visi maina kartes, lieto xsay`us dazhaadus un tas arii viss. tieshaam slikc priekshstats par adminiem. nesaku, ka visi taa dara, bet nu 90% noteikti!

Link to comment
Share on other sites

nu c`mon. tieshaam neviens neko labu nevar pateikt? clan.lv ir nospradzis, kur kaadreiz admineeju un taa kaa pietruuxt taa visa. un reaali uz gign daljai adminu ir pilniigi piedraazt (atvainojos par izteicienu) uz 4iiteriem, seedeetaajiem utt. paarsvaraa visi maina kartes, lieto xsay`us dazhaadus un tas arii viss. tieshaam slikc priekshstats par adminiem. nesaku, ka visi taa dara, bet nu 90% noteikti!

Tikai nedirs. Nav taa.

Link to comment
Share on other sites

Tikai nedirs. Nav taa.

tev obligaati jaalamaajaas? ja tu esi admins, tad pilniigs lohs, jo tu pat ar cilveekiem nemaaki runaat! un cik es speeleeju, neviens 4iiters veel nav ticis izbanots! tikai kaut kaadi zinaami purni par pilniigi "neko"!

Link to comment
Share on other sites

Cipruss nebeidz pārsteigt cilvēci un izceļas vēlreiz

Norek say:

un reaali uz gign daljai adminu ir pilniigi piedraazt (atvainojos par izteicienu) uz 4iiteriem, seedeetaajiem utt. paarsvaraa visi maina kartes, lieto xsay`us dazhaadus un tas arii viss. tieshaam slikc priekshstats par adminiem. nesaku, ka visi taa dara, bet nu 90% noteikti!

Es pat tagad nezinu kurā no tiem procentiem ietilpstu es, jo kartes es nemainu - votes lieku tikai ja serverī sāk pazust cilvēki /ja serverī spēlē vismaz 7vs7 manā uztverē kartes maiņa nav nepieciešama(gadās, ka spēlē 10vs11 un visi brēc ka karte smird utt, bet nez kapēc visi spēlē, un šajā brēdī laikam arī es esmu tas ļaunais pofigistiskais admins

PS- Man ar nepatīk, kad ienāk admins un uzreiz mauc virsū de_dust2, de_nuke, bet ko lai dara-tada dzīve-spiežam 2 wink.gif

Hmm xsay ' us es nelietoju - man tādu nav tongue.gif

Pied*** uz čīteriem, nu ja!, ja džeks tevi noliek garzemi "n" reizes- viņš defenetly ir čīters (un seriks čīto-mes ar Liquido viņu atkodām / monitorings toč, ja ne ogc) tongue.gif

Pie*** uz sēdētājiem, hmmm... nu tas i atkarīgs no situācijas, es saprotu nor, ka jums clanā bij PO un slejo tik visus nah... , bet piedo atvaino, pat 40 sek i daudz, lai uzliktu, vai atmīnētu bombu (protams, ja tas nav noobs, bet to viegli var redzēt)

TIEM KAM SLINKUMS LASĪT GARO PENTERI

40 sek i daudz laika, lai uzliktu vai atmīnetu bombu - nav obligāti jāslejo

Ar karšu maiņām ir broblēma "OK!"

Ne visi ir čīteri, kas spēlē čīteriski

Tā manas smadzenes i pārslogotas - šitādu penteri izgudrot, būs bišku jāatpūšas

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...