Jump to content
GIGN Forum

Pret Urlām!


secure
 Share

Recommended Posts

Uzskatu ssaadas lietas par bezjeedziigaam un tie "Latviessi", kas iet uz ssaadaam lietaam un censsas meetaat sazinkaadus varonnus, passi ir visiistaakie loxi. Peace. mad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu tas ir bezjedzigi,labi vini bara iekaustis paris krievus, pec tam tie paris krievi savaks paris barus un ari dauzis pec kartas, un akal no jauna saksies dry.gif tas ir mulkigi, un nav jegas sist normalus krievus, jo ir arii daudz sakarigu un normalu krievu tautibas cilveku !!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Kaada tur izvingrinaassanaas, sadot kaadam pa muti ko peec tam pats veelaak varbuut nozzeelosi, jo nodariit saapes citam ir viegli, bet peectam to labot ir gruuti. dry.gif

Vislabaakaas ir sarunas, kad kautkaadi mazie kakaataaji, gan krievi, gan latviessi saak paarunaat veesturi un saak dirst viens otram par to cik kuri vareni. Par to forsso veesturi reaali zin tik taadi cilveeki, kas to passi ir piedziivojussi, respektiivi cilveeki kuriem vairaak par 65 gadiem. Un ja kas, tad cik esmu dzirdeejis un pats runaajis, tad ne krieviem nedz latviessiem, kas piedziivojussi kara un izsuutiijumu laikus, nevieniem tas nav paticis. Tik dazziem debiilikkiem "Patriotiem". evilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

totaalaakaa stuulbiiba ssitaa ir... ko var nnemties..kaapeec vispaar nevainiigi cilveeki jaiztiek,man arii vinni mossk nepatiik un tml, bet taapeec es nevicinos ar duureem... ja saaks sso putru ,tad atrisinaat to buus gruuti. latviessi saaks kaustiit krievus un peec laika krievi uztaisiis ssaadu miitinnu,sapuulceesies un ies apslakteet latviessus neskatoties vai vinni labi vai slikti un tml... totaalaakaa stuulbiiba! deru neviens no ssiem ''krutajiem piesiteejiem'' nav iedomaajies par sekaam evilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Tolks no taa kaads ?

Keks sakasijies ar kaadu krievu un tagad gatavojaas sist visus, jo ir dabuujis tik traki pa purnu ka mammiiti bija jaasauc.

Tagad vinjsh sauc visus, lai iet sist urlas neaozinoties ka vinju pashu tur noteikti sagaidiis paaris lieli buudiigi vechi un izdraaziis liidz peedeejam.

Anyway, neatbalstu shitaadu murgu. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Nāk visi, kas ir pret urlām (Krieviem) un ir latvieshu patrioti.

forshie latvieshu patrioti, kuri "oponentu" tautiibas vaardu raksta ar lielo saakumburtu, bet saveejo - ar mazo. pie tam rakstiits ar "sh" atshkjiriibaa no paareejiem vaardiem, kuri rakstiiti ar visaam miikstinaajuma ziimeem utt.

ok, tas veel taa. otraam kaartaam, lieta par ko ritiigi var iereekt:

Wars come and go, but my soldiers stay iternol!
Link to comment
Share on other sites

nu tas ir bezjedzigi,labi vini bara iekaustis paris krievus, pec tam tie paris krievi savaks paris barus un ari dauzis pec kartas, un akal no jauna saksies dry.gif tas ir mulkigi, un nav jegas sist normalus krievus, jo ir arii daudz sakarigu un normalu krievu tautibas cilveku !!! wink.gif

kapeec visi visu pasaka manaa vietaa dry.gif

Link to comment
Share on other sites

nu, taa kaa tu pateici whOt, tad tas jau ir noziegums ! thumbsup.gif

Pinky, bet kaada starpiiba kaa kaads raksta? nu jaa ja nesaprotami tad jau taa, bet par vienu burtu piesienaas un saka ka noziegums tad jau vispaar... es zinu ka es rakstu nepareizi nu un? nepatiik? pats vainiigs

P.S tu neesi mans skolotaajs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...