Jump to content
GIGN Forum

Pavasara Tusinsh


dyversant
 Share

Recommended Posts

taa.. shonedelj piektdien pie manis, diviisha, ieksh manas pirtinjas telpam ir GIGN 2009 pirmais pavasara tusinsh.

kapec Shito neraksta lielie onkas? tapec ka aktivitates no vinjiem nav tak :)

ta.. eziit, nor3k, jjimba limba jau ir pieteikushies, gaidu ari parejos braukt gribetajus.. pirtinja atrodas vel 3 km talak neka bija tusinja vieta, biki velak buus skriinshoti no google earth.

datums: 27.03.

vieta: Z/s "Robežnieki"telpas

Ieejas maksa : hmm.. teiksim kopa savaksim ..... nu 10 ls buutu perfekti, ja nebus tad nebus, samaksashu pats.

bildes.. varbut kautko atradishu :)

mmkei, bildes itka ir, bet visas ar cilvekiem.. akka/la :)

kas vel

Bus no manis ahuuna ekstra - aitas galjas shasliks.. lol isteniba shashliks , skaidrojot terminu - IR aitas galjas produkts.

nu kautka ta..

saakam.. nu davaj ap 17:00 sakshu gaidit cilvekus..

celju stabili zin kavacky, bloodlord.

uz manu home ediition :

cash

bencik

shljieka

shlieka ( female edition)

gludeklis :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

spontanakas idejasi r krutakas - ja cilveki piat iesham gribes, nahuj izmetis vecenes uz vienu vakaru :)

pirts ir tada , ka 15 cilveki pa visam telpam juutas uuuber briivi..

nu ir bijis tusinh ar 25 cilvekiem - nekada vaina..

pirti nav nekadi tur uberkrutie remonti, tie atcelti pashlaik naudas nepitiekamibas delj, bet ir pietiekami majigi ta teikt. pirts ir remonteta ta, lai mums pashiem butu tur forshi :)

Link to comment
Share on other sites

Bļin, Kur tas īsti ir, kaut ko dzirdēju no Ezīša, pārpālī skypā, ka tas esot kkur Bauskā, so fkn tālu no manīm, tobiš, no maniem laukiem - Tukuma rajonā, un pats droši, ka nevarētu aizbraukt, jo pašam man mašīnas nav, un arī, ja būtu, piesvemtos tā, ka 2 dienas nebūtu braucējs :D Vēl problēma, ka tieši nedēļas beigās manas māsas dēlam ir raudzības, līdz ar to lielais kodiens ar raduradiem, arī aiznākošnedēļ ir ieplānotas v/d svinības ar draugiem, (vai ne Eziit ^_^ )kuras pārlikt vēl uz nedēļu ir neiespējami, jo jāiet uz "Apvedceļa" balli :D Parasti šitādus pasākumus neapmeklēju, bet nu šoreiz pat gribētos, jo ir pietiekami daudz cilvēki ar kuriem gribētos pašļankāt pudeles un iespējams, padziedāt vecās ziņģes :D Tad nu tā, kaut kā... vēl pastāv lieta, ka 7dien man jau jāpaspēj atpakaļ uz Liepāju, kas pēc 6dienas varētu sagādāt grūtības, ja arī būtu iespēja tikt :D laikam izklausās pēc nīdēšanas, bet nu man tagad gribas izspļaut savu žulti :D

Link to comment
Share on other sites

nu doooooh!Normali viss chiki piki tiek sariikots,un labais vecis nekur netiek :( Ja tas viss notiktos kaut kad Maijaa,varetu laist kaut uz nedelju buhaat pie diviisha :DD Bet nu 6dien man ir darbs,un tur neko nepadariit! :( Eziiiic aizlies muuli bez manis :( Cammo`n! Tas nav forshi :(

Link to comment
Share on other sites

rādās, ka es ar bomāru a būsim :)

nav 100% garantija, bet tiek domāts :khehehe:

iespējams, tad ar nismo būs viena vieta brīva aizmugurē. (atpakaļ nezinu kad brauksim, varbūt naktī, varbūt pa dienu)

edīte: a kā ta tur īsti ir? tuss 5dien vai 6dien (28 datums ir 6diena)

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...