Jump to content
GIGN Forum

Pavasara Tusinsh


dyversant
 Share

Recommended Posts

  • Replies 227
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

es domaju ka noteikti.. rdz.. 16.00 es pats tikai atbraucu no darba..

liidz 18 vismaz - esmu teatra pasakuma - piekst kriizi...

publiku ta teikt sagaidis mikelis :)

ap 20.00 visi saks iesilt + shashliku apsolos jums atstat atsevishkji...

tiesa gan, ja kads njem paiku, panjemiet ari defolto shasliku, tapec ka no aitas shashliks sanak vien 5 kg..

talak jautajums - cik cilvekiem naktsmajas ruupet?

pietam spite, pie manis varetu buut 11.. reali man braucot , neparkapjot noteikumus aiziet - 1h 20 min :)

Link to comment
Share on other sites

scuko deadalive.

Nu tad es piesakos pie Alvja, tikai man darbs beidzas 19:00. Kā jums tur ar izbraukšanas laiku?

Man tomēr atpakaļ būs jātiek, un es negribu naktī kulties uz Rīgu. Deadalive, atpakaļ ceļā es varētu pie tevis saspiesties tajā kupejā

Edited by Glud!naTajs
Link to comment
Share on other sites

Nu tad es piesakos pie Alvja, tikai man darbs beidzas 19:00. Kā jums tur ar izbraukšanas laiku?

biju paredzējis, ka meiča līdzi nebrauks :khehehe:

kas ta vel brauc ar mašīnu? uz vakarpusi varētu visi kopā gāzt..

edīte: ganjau k-ko sarunāsim..

Edited by Deadalive
Link to comment
Share on other sites

Pie manis pagaidām ir Džimmijs un cash, bet nu ar vietu tīri nosacīti - tā pati problēma kas Deadalaivam. :) Cītīgi mēģinu pierunāt n0r3konkuli mums pievienoties, vajag viņu kaut kā uzpirkt. Ar egļu skujām, piemēram, dzirdēju, ka viņam tādas garšo. :)

Edited by eziic
Link to comment
Share on other sites

Tad gludeklis pie mums piesakās bariņā? Man jau ģimenes vāģis, vietas pietiks. :) Vēl tad divas vietas brīvas, ja Gludeklis pie mums.

Ja darbs beidzas 19:00, tad tajos pašos 19:00 mēs arī varētu startēt. Kur tavs darbs atrodas? To jau laikam vari atrakstīt PMā, lai nav te jāaizkakā topiks.

Link to comment
Share on other sites

Bļē lopi tādi! :( Un es nevaru ierasties! pzdc! Nu nekas es vismaz domās būšu ar Jums :DD Šoreiz skatos spontānais pasaciens būs izdevies! Ezīcc stjerva,kādas 5reizes solīja satikties,bet vnm kaut kas nogāja greizi un šoreiz es atkal netieku! ZB :)

Link to comment
Share on other sites

Bļin, es kaut kā sūdīgi sāku justies šodien, sāp galva un temperatūra uzkāpusi... rītdienas brauciens paliek zem jautājumzīmes. Centīšos te laicīgi rītdien paziņot - braukšu vai nebraukšu. Skatīšos pēc jušanas.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...