Jump to content
GIGN Forum

Acc


Recommended Posts

Vēlos iegūt admina tiesības uz jūsu servera, tas ir:

slap,slay,kick,#all vote, xtsay, amx_ct/t.

Tiesības gribu iegūt ar pamatojumu:

1) Es tagad strādāju par administratoru Kr. Barona 70, "'lectric lounge" klubā.

2) Man ir brīvi pieejams dators jebkurā laikā.

3) Tagad pēdējo laikā cenšos vairāk spēlēt uz jūsu servera, jo te ir vairāk cilvēku.

4) Man nepatīk membera padarīšanas, das ist sux....

5) Vienkārši domāju... viens labs admins uz augšu uz leju nepamaisīs!

cs spēlēju no cs1.1... ir liela pieredze ar admina tiesībām!

Pamatojums uz manām prasītajām admina tiesībām (zb):

slap - memberus ar īsu atmiņu!

slay - free frag, cilvēki kas reāli velk raundu, nedefūzo bumbu(sk. pēc situācijas), reāli cilvēks kurš krīt man uz nerviem.

kick - visu veidu čīt programmas, spectators - ilgāk par 1 mapi, cilvēks kurš izmanto nelicenzētus vārdus pret otru spēles memberu.

vote - ......

amx_(x/z) ct/t - ja ct reaali vai t kāš tad varētu to stiprāko pārmest pie ct vai t, sk. pēc situācijas!

P.S.

"Ja tu gribi dabuut slotu:

1. Aizmirsti, tu nedabuusi slotu"

Baigi stūlbi vispār, nezinu kā citiem, bet man reāli vajag slotu... pie manīm nāk cilvēki ta vienam vajag ierakstīt spēli otram izprintēt 50 lpp citam palīdzēt pie datora kas varētu aiznemt daudz laika, tad man nepieciešams iziet ārā no spēles, es nezinu kas labs varētu sanākt kad es "skriešu" ārā/iekšā cs' aa sad.gif zinu tikai to kad servers parasti atrodas fuul stadijā.

Ja vajag es varu nopirkt no jums to stl... slotu, par cenu vienosimies, neko vairāk! XD.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pieklaajiigs pieteikums !

taads amx_ct/t. nav vajadziigs, jo ir PTB.

mans subbjektiivais viedoklis ir, ka tu vareetu iztikt bez tiesiibaam, a par slotu - noziedo 5ls un tev vinsh buus !

thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu es nedomāju kad cs' ā neradīsies tādas ekstremālas situācijas, kad visi bļauj kad uz ervera 5 cilvēki spēlē ar wh un man tagad būtu jāsēž zem spectatora un jāvēro... tāpēc ja es iziešu nekas traks nenotiks.. tas ir max uz 10-40min, domāju kad manai iziešanaj nav nekādas nozīmes galvenais ir tas cik es daudz laika pavadu spēlējot uz šī servera, right? Ja arī kas es domāju kad serverī atradīsies vēl pāris admini kuri šo situāciju varētu nokārtot.

Īsāk runājot, man problēmu nav ir tikaj jāgrib.. un man tas gribasspēks ir, vienkārši es nevaru tāpat sēdēt man patīk kautko darīt, kādam sekot... skatīties maybe palīdzēt.. nu bet tas tā, nepārāk lielu nozīmi nepievērs šim pēdējam teikumam!

Varbūt kā piemēru varētu ņemt vienu serveri, nezinu vai jums tas ir vajadzīgs, bet nu.. es uz cs.ap***.lv adminēju kādus 2+ gadus un par visu šo laiku man neviens no memberu puses neko sliktu nav pateicis, vienīgis varbūt tas kad es tur ar draugiem satusēju iedzēru pāris aliņus piekāpu pie cs' a aizgāju uz to serveri un 4fun slapoju sevi uz pretinieku bāzi, nu bet tas tā pāris raundus.. rājienu nedabūju jo pats saprotu kad tas nebija labi darīts!

Edited by kalbaca
Link to comment
Share on other sites

Labi es domāju kad tanī visā nevajag pārāk iedziļināties..

Ir lieta cilvēki kuri mani pazīst, pazīst reālaja.. ir labas atsauksmes give me one ... big rec, ja jūsu galviņa ir pavisam sagrozījusies dodiet to pašu anti, ar iemeslu..

Kā (warm) saka: (btw mans teksts)

Ja tu domā man rakstīt pie anti recconemd to kad tu mani nepazīsti vai arī neesi mani manījis uz cs.gign.lv servera, tad tu uzreiz vari iet DIRST

Link to comment
Share on other sites

Zini es neesmu nabags arī ne muļķis, tāpēc vienīgais ko es tev varu pateikt pa desmit latiem, ej ka tu...!!

btw.

virs manas infas (Niikulis ar potenciaalu)

I like it' just a little pa skarbu!

Edited by kalbaca
Link to comment
Share on other sites

yo batja piedod ka uzdroshinaajos te kaut ko komenteet, suutiit dirst tu vari GIGN administraaciju : "Tatad! Lieta tada ka mes te vacam naudu serverim jaunam, jo vecais ir tu-tuu...

Lugums shajaa postaa pierakstiities cilvekus, kas butu gatavi ziedot VISMAZ 10ls." <c> worm !

XD.gif

P.S TE viss zinjojums

Edited by Set.
Link to comment
Share on other sites

Īsti tevi nesaprotu, bet domāju kad runa nav par manīm, jo eksikstē tāds.. ghgr puisis no Olaines ar psejdonīmu kolbaca, kalbasa... es viņam teicu lai maina niku, jau kādus 2gadus atpakaļ, vinš mani nepaklausīja dēļ tā tagad var sanākd dažas domstarpības!

Link to comment
Share on other sites

Ha, man jau patīk šis prikols:

* KLJUUDA! Shis niks ir registrets un tu nenoradiji vai ari noradiji nepareizu paroli

* Noradi pareizo paroli ar setinfo _pw-gign parole vai ari nomaini nik

Tagad šo laiku es spēlēju zem psejdonīma hellzerk, tāpēc arī aizmirsu kad man bija pieregistrēts niks! ROFL sad.gif(

Tas droši vien bija kādu 1 gadu atpakaļ, pieregistrējos gign serverī, jo cilvēkus kuri nebija piereģistrējušies metā ārā kad nāca kāds users kurš bija piereģistrējies vai arī ar slotu!

Man atliek pārbaudīt un atcerēties kautkādus 20 e-mailus ar parolēm, ko es reāli nespēju izdarīt, viens maziņš lūgums gign administrācijaj, ja varat lūdzu noskaidrojiet uz kādu mailu tika aizsūtīta parole!

Link to comment
Share on other sites

Ja arī kas es domāju kad serverī atradīsies vēl pāris admini kuri šo situāciju varētu nokārtot.

nu un kapec tad tev vajag tiesibas?

kapec taa peekshnji partrauci spelet ja jau tev tur ir tik labi draugi?un pats esi admins?

Link to comment
Share on other sites

radler es neatnācu uz šejieni lai taisnotos vai kautko pierādītu!

radler es īsti nevaru saprast kur ir tava problēma! Es jau pirmajā postā uzrakstīju priekškam man ir vajadzīgas admina tiesības!

Tekstu <Ja arī kas es domāju kad serverī atradīsies vēl pāris admini kuri šo situāciju varētu nokārtot.> Tu mēģini iedomāties, ka šis teikums ir saistīts vēl ar kādu teikumu, pāris vārdiem!

Cik es noprotu tu pats nesaproti kas ir admins, admins nav vergs kuram jāsēž uz servera un jādročī.. admins ir brīvs cilvēks kurš cenšas pēc iespējas vairāk atrasties serverī lai uzturētu kārtību.

Jā man tik tiešām var sanākt pāris reizes skraidīt serverī ārā/iekšā, bet tas nenozīmē kad es nevaru tikt galā ar saviem pienākumiem! Ja es atrodos serverī tad arī es uzturu kārtību uz tā, ja es esmu offline.. tad man ir reāls iemesls lai neatrastos uz servera. Admins tas nav 1 cilvēks, adminu ir daudz tāpēc secinājumus jādod tev!

Runājot par tava teksta #2 daļu, te tu gan nepatēmu laid.

1) Es neesmu teicis kad man tur ir labi draugi, kautvai man tik tiešām ir daudz labi pazīstami cilvēki.

2) Ja tu esi atradis krimināl kodeksu kas aizliedz adminēt uz diviem serveriem, tad tā arī pasaki, nevis mēģini te kautko pa labi, pa kreisi izlocīties!

Jūsu serverim ir vairākas priekšrocības:

1) Viņs pārsvarā ir vienmēr pilns

2) Ir arī kautkādas citas kartes nevis de/cs

3) Cilvēki ar augstāku skillu, veidojās kautkāds TP smile.gif

4) Reāli man intresē šis serveris, mani te daudzi cilvēki nepazīst.. tāpēc es gribētu iegūt kaut kādu cieņu no viņu puses!

Noslēgumā es esmu nolēmis cs1.6 spēlēt vairāk uz cs.gign.lv servera nekā "uz tā paša servera"

P.S.

Ja tas ir iespējams tad nevēršaties pret mani ar kautkādu rakstu kura saturā būtu jautājuma zīme, man ir apnicis taisnoties... jo es zinu parasti kur tas noved, tas novedīs pie kāda dialoga kurš saturēs sevī nemazāk kā 200 pustus, kam to vajag?

Link to comment
Share on other sites

mhm un no taa visa mees secinam ka visiem kas serverii ir jauni taa kaa piemeram tu ir jaadod tiesibas lai vinji dabutu cienju. a vai tad bez nekaadaam privileegijaam to nevar izdariit?

radleram gan patiik piesieties vaardiem. Nez kaapeec man liekas, ka kalbaca to nebija taa domaajis.

p.s. spriezhot peec postiem apollo forumaa un cs speeles, kalbaca liekas taads sakariigs dzeks thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

radler man ir apnikusi tava bērnišķīgā domāšana, tu nesaproti to kad tu tagad pēc reāla idiota izkaties? Ja tu nespēj ierubīt vienkāršas lietas tad nevajag neko postot jo tas ir stūlbi man ir apnicis tev visu skaidrot.

Set. es vispār biju labākās domās par tevi...

Pusēm te nav nozīme un nevajag viņu apvainot.

Ko nozīmē kautkādiem jauniem? Besiii ārā nah...

To kad tu baidies no kautkā jauna to mēs jau visi zinām, es personīgi neredzu atšķirību starp kādu citu serveri un cs.gign.lv tas ir viens un tas pats.. tu krāj iemaņas kuras vēlāk liec lietā!

Jā tik tiešām es neesmu pazīstams uz cs.gign.lv jo es nekad principā uz šī servera neesmu spēlējis, sāku kādas 2-3dienas atpakaļ kad man radās interese par šo serveri. Kā es jau uzrakstīju man tagad ir brīvi pieejams dators jebkurā laikā un tas nozīme kad es esmu viens traks cs fanāts kas noved tikai pie tā, kad es dienas gaismu redzu mazāk nekā pašu monitoru.

Man besī tavi nepamatotie vārdi: "jo uzskata ka ir labaaki par paareejiem

"

Man cs nav nekas jauns, es vienkārši piedāvāju jums palīdzību adminēt, savādāk es te neatrastos!!

Link to comment
Share on other sites

Ja es nebūtu vajadzīgs tad te tāda sadaļa ( tiesības uz GIGN servera ) neatrastos, cilvēciņ domā līdzi!

Sakot es, es domaju vispār cilvēki kuri reāli grib dabūt admina tiesības.

Es nesaku to kad es būtu tas ideālākais admins kuram tagad visi metīs reccomend, nē man tas nav vajadzīgs es cenšos tikai kā labāk!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...