Jump to content
GIGN Forum

Acc


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

FLy.. nu esi taču reāls.. es zem spectatora esmu sēdējis 2x, tas bija uz inferno un jaunās kartes.. (tipa de_prodigy) uz inferno.. es pusdienoju, bet uz de_prodigy(new map) man bija džekiem jāuzliek xbox... a tā pārsvarā viss ir normāli un domāju kad veviens nenorirs kad es zem spectatora pasēdēšu pāris minūtes wink.gif

Link to comment
Share on other sites

darek kam negadās, varbūt mums vienkārši nav lemts satikties.. bet godīgi sakot man nepārāk gribās tagad spēlēt cs, jo man nav savas peles nav austinu (nav skanu kartes) nav kovrika(S&S), es tagad ieeju dienā paspēlēju pāris stundas.. lai mani vismaz kāds pazītu.. ( kad sanemšu algu.. tad arī visu nopirkšu ) tad varēšu pavadīt diezgan daudz laika uz servera (protams uz jūrmalu arī gribētos aizbraukt) 4.gif

Link to comment
Share on other sites

Janx man ļoti nepatīk kad kāds man māca spēlēt cs, es nevēlos iziet ārā no cs' a lai pēctam spaidītu podziņu uz connect... es domāju kad es zem tā spectatora dažreiz pasēdēšu uz pāris minūtēm nekas traks nenotiks.

Link to comment
Share on other sites

kalbaca, paprasi labaak lai tevi pierego nevis uzreiz slotu...jo registreetie tiek ieksaa gandriiz vienmeer rolleyes.gif ( kad naak ieksaa registreetais , tad izmet vienu neregistreeto, ja iet ar slotu un pilniigi visi onlainaa esoshie speeleetaaji ir registreeti , tad izmet araa vienu registreeto un ja ir tas slotveidiigais suuds par ziedoshanu ( kaa man ), tad izmet vienu ar slotu ja visi serverii ir ar slotiem ( kas buutu ljoti nereali ) VOT TAA wink.gif ) domaju, ka tevi pieregistrees...vnk paaraak daudz prasi prieks saakuma

Edited by Outsider
Link to comment
Share on other sites

es tikko to 3 vai 2 dienu kjeerienaa pieregjistreeties nu es tikai 1 reiz neesmu ticis servakaa jo tad bija pilns regjistreeto bet labaak ne par offtopic nu nez esmu redzeejis vinsh biezhi nikus maina kalbaca, 1 skanu karte kjip taaa nu raxti prosta kalbaca un viss

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

hm, par to spectoshanu, es parasti daru taa, nu kad eju piipeet etc., piejoinojos team'am, bet skinu neuzlieku un viss ok.... happy.gif

bet manliekas, ka liidz tiesiibaam ir biki jaapagaida paaraak nepaziistams un paaraak maz spelee.

paspeelee kaadu laiku un tad meigjini thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Outsider: (cut from e-mail)

Ро ir automвtiska vзstule

Lыdzu uz рo vзstuli NEATBILDЗT!!!

Paldies, ka piereмistrзjies, tava reмistrвcija tika apstiprinвta. Tavs niks ir izmantojams GIGN Counter-Strike serverо, ierakstot konsolз sekojoрu komandu:

setinfo _pw-gign tavaparole

Reмistrвcijas informвcija tev:

Niks: kalbaca

Mails: [email protected]

Setinfo parole: ********

Lai tev labi fragojas!

GIGN admin,

exm

Kas attiecas uz tiesiibaam, pa aatru. Juus te cilveeki dziivojat peec saviem likumiem... saakumaa vote, peectam kick peectam ban un pilnas tiesiibas. Man tas liekas nepaaraak pienemami ( bet sava taisniiba ir ) es zinu ko noziimee skraidiit ar vote tiesiibaam un ar kautkaadu slap 1 hp lielumaa... man tas nav vajadziigs ( kaut arii nebuutu slikti ), domaaju kad buutu labaak ja cikveekam buutu vismaz viena pilnveidota komanda ( kick ). Ja juus domaajat par to kad es tipa pa aatru prasu to kad es neesmu speeleejis gign serverii un uzreiz ierodos prasiidams tiesiibas, arii right... tas viss jau notiekaas. Es domaaju kad peec kaada laba laika ko es buushu pavadiijis gign.lv serverii es paarpostoshu topiku.

The end

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...