Jump to content
GIGN Forum

Acc


Recommended Posts

Shitas vienkaarshi teevs pinch.gif , karoche uz doto briidi kadriiz visi kas te posto iznjemot kalbaca ir galiigi idinji XD.gif ( peec vinja teksta var spriest )

P.S es te vairs nepostoshu laugh.gif

Edited by Set.
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest darek

Set, biki pa daudz esi iespamojis dry.gif un tas reaali smird zaban.gif

es nez, chalim(kalbaca) vismaz ir reaali, normaali, saprotoshi(A NE PUSPISTI) texti! pieteikums arii labs...man tikai viena lieta biedee tas, ka tu esi diezgan neredzeeta persona, un uz servera tik daudz nemaz nespeelee(nespeelesi)

bet nu GL !

EDIT:

kalbaca, nevadzeeja pa jaanjiem raxtiit pieteikumu, jo reti kursh vispaar pieiet pie kompja un ja arii pienaat tad taadi ne iisti zhirgti! happy.gif

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Set. ko tu dari.. ko tu raksti kautkādas stūlbības kad es visus uzkatu par muļķiem, te runa iet tikai un vienīgi par tevi.

Es lūzu lai nepiesienās pie manis ar sīkumiem es visu infu uzrakstīju kas ir nepieciešama lai dabūtu recommend vai antirec, nē tev vajadzēja kautko galīgi nepatēmu laist. Nejau es sāku gruzīt virsū, bet gan tu.. es tikai pēc katra tava posta uzrakstīju atbildi kā rezultātā tu sapsihojies, PAts vainīgs!

Link to comment
Share on other sites

darek, es strādāju par kluba administratoru.. es praktiski visu laiku atrodos pie datora, atrodoties pie datora es spēlēju tikai cs, jautājums ir tikai tur, uz kura servera es spēlēju! Varbūt man ik pa laikam ir jāsakārto krēsli, jānovāc alus pudeles u.t.t. jāpalīdz kādam cilvvēciņam kurš neko nesaport no datora, tas viss man aizņem ļoti maz laika tas varētu būt no 36h es reāli atrodos kustībā max2-3h. Strādāju es 36h uz 3dienām. Protams žēl kad mani gandrīz neviens nepazīst, bet ko tu tur padarīs! sad.gif

Protams visu laiku es netaisos spēlēt cs' u es pārmaiņas pēc aizeju paspēlēt Quake3, warcraft3 un paskatos pāris filmas!

Link to comment
Share on other sites

Pinky jā tev tik tiešām ir taisnība, bet es gribētu zināt kādā veidā jūs mani gribētu iepazīt?

Es nelamājos

Es spēlēju labi

Parasti esmu kluss, lai citiem tiek tas prieks

protu apieties ar admina tiesībām, ko vēl tu vari uzzināt par mani 1 mēneša laikā, tas viss ir viens un tas pats. Es saprotu jūsu "bažas", bet es neesmu cilvēks no malas!!

Es esmu ļoti objektīvs cilvēks, tāpēc es cenšos izvairīties no problēmām, mani ir ļoti grūti nokaitināt, un es neesmu viens no tiem cilvēkiem kuri sper 1 soli!

Link to comment
Share on other sites

haha tevi ir gruuti nokaitinaat ? tev jau pietika ar maniem 3-4 miermiligiem postiem rolleyes.gif

vai arii tu parasti sauc cilveekus par idiotiem? ( nesaki taadus kaa tu jaa , jo tas butu stulbi =) )

hmm cik atceros, kalbaca, gign nav tas serveris kur buutu jaaraksta rec vai antirec. bez tam, peec kaa vareetu spriest tavaa gadijuma lai ieliktu tev antirec vai rec? nuu vai nu peec nika desa vai arii peec taa ka tavi teksti parada to ka tu esi normaals bet nu vai tad ar to pietiek lai dabutu gignaa tiesibas ? jo paziit jau tevi kaa tu pats saki te neviens nepaziist man liekas gignaa ir veel daudzi speletaji kas ir normaali bet tapat vinjiem neviens nedod tiesibas vai arii vinji nemaz neprasa taas.

princibaa tev tikai vien atliek gaidiit ko pateiks macho vai worms jo nedomaaju ka kaada cita speletaja domas vinji njems veeraa vai arii kaut ko seviskji mainiis jo tu tachu tapat te neesi pazistams neviens neko par tevi nevar pateikt..

Link to comment
Share on other sites

theres no such thing like 'worm' in GIGN anymore wink.gif

bet taa jau piekriitu radleram. cik zinu kalbaca ir normaals geks, bet es tev,desa, ieteiktu biezhaak te paraadiiities un pieraadiit citiem cik tu esi normaals. jo te vnk nevar taa atnaakt un prasiit tiesiibas. es uz gign speeleeju jau no aizpagaishaas vasaras un savu slap/slayu dabuuju tikai pagaishaas vasaras beigaas, tagad meibii man spiid apgreids. vnk paspeelee te kaadu ilgaaku laiku

Edited by Outsider
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...