Jump to content
GIGN Forum

Acc


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

juus visi esat stulbi sad.gif

1) lai ieguutu admin tiesiibas ir jaabuut aptuveni sakariigam cilveekam, nevis gads gign serverii jaapavada

2) no pirmaa automaatiski izriet tas, ka 90% atsijaajas, jo pasaule ir pilna ar pidinjiem

3) no pirmaa izriet arii tas ka 99% siiko atsijaajas, jo vinji ir pidinji peec defaulta

(ja kaads pidinsh lasa sho, un es zinu ka tu to dari pidinj, tad paskaidroju: RETI kursh tiek pie admineeshanas [uz kopeejaa fona])

protams kaads laiks uz servera arii jaapavada, jo citaadi neviens cilveeku vienkaarshi nepaziist. No visas shitaas h***as kas te bija sarakstiita man nodereeja 1 colda posts un varbuut kaads vaards no radlera. nigers bija pilniigs idiots wink.gif Buutu jauki, ja lielaakaa dalja janxu zbeeeu ciprusu un ANFISU utt aizveertos pavisam. Ejiet dirst saku jau ieprieksh jo zinu ka to nedariisiet.

ehh man zb daudz rakstiit.

a par lietu.... nejuutu ka truukst adminu uz servera. Pie tam viens colda labais vaards tomeer ir par maz.

Edited by macho
Link to comment
Share on other sites

nu kaads urla noteikti... iisti latvieshi eed shashljiku un zirnjus un dzer alinju, nevis seezh pie pc ;)

zirnjus eed ziemassveetkos nevis jaanjos xD taa vietaa vareeji sieru piemineet :D

/off topic

fakts, ka paaraak maz nospeeleec gign'aa

p.s man negaaja pie sirds, ka kalbaca nemaak lietot ' kad ' un ' ka ' :(

Link to comment
Share on other sites

anfisa suukaa bet nu tas taa happy.gif

nu kā... šis te teikums man normāli imponē. īpaši beigas.

slay - free frag, cilvēki kas reāli velk raundu, nedefūzo bumbu(sk. pēc situācijas), reāli cilvēks kurš krīt man uz nerviem.

rarely one has the balls to write something like this. īpaši jau pieteikumā. geks varētu būt sakarīgs.

my word: gribas ar vinju paspelet kopa kadas paris reizites un tad jau zinashu, vai dzheks normals. spele, izskatas, labi un atceros, ka esmu ari ar shamejo kautkad gignaa rubijis kopaa. so we wait a lil while.

p.s. a shoreiz man par jaanjiem povers. outlāvz arī vergoja jāņos sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Labs ir, es tad paspēlēšu kādu laiku uz gign.lv servera tad jau redzēs kad es būšu redy! Atliek man dabūt vēl vienu skaņu karti priekš pc tad jūs mani tik stipri ienīdīsiet kad lūgsities lai es izejū ārā no cs.gign.lv.. nu, bet tas tā smile.gif

P.S. EDD es pieņemu tavu izaicinājumu devil.gif

Link to comment
Share on other sites

ak tad sarkaniigs ja dry.gif tu buusi ja speeleesi uz gign servera...

jaa EDD un kursh tad nesuukaa: visiem tu dod kaukaadus stulbus vaarnas... mad.gif

nu man liekas ka tiesibas vins nedabuus, bet macho-ja jau adminu pietiek tad nafig vispaar vajag to ''tiesiibas uz gign servera'' huh.gif

Link to comment
Share on other sites

smile.gif

Pacelt savu Online time 18.gif)))

Nee pag veelreiz, Pacelt savu Online time wink.gif) smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

Priekshkam man tas vajadzigs? Ja es gribeetu es panemtu 10 nikus piemeeram ( kalbaca, kolbaca, killbaca, kalbasa... ) panemtu naktii kad maz cilveeku 10 datorus un ieieju gign serverii zem spekatatora, celsim online time 18.gif HAHA!!!

Nee ja godiigi es eedu, aizgaaju uzpiipeet parunaaju ar meiteneem augshaa ( baarmeneem ) un tur nebija nekaadas 30min, labi ja 15min sanaaca tas bija de_inferno kartee!

Link to comment
Share on other sites

Janx es vispār nesaprotu kur ir tava problēma. Ko tu vari līst tur kur nevajag?!

Pēc tava rakstītā var spriest kad tev nav vairāk par 14 gadiem, kas jau kuro reizi pierāda kad jūs esat reālas nulles gan bazarā gan visā pārējā.

Man nekad nav nācies skanēt dokumentus.. vakar nedaudz pačakarējot to datoru es uzrāvos uz Samsung.. kur es arī atradu scan...

Ja runa iet par counter-strike smile.gifsmiliez.de_2125.gif es cs spēlēju no cs1.1 praktiski katru dienu es esmu cs' ā nosēdējis ļoti daudz laika, ar ko arī es nelielos.. bet pieredze man ir liela tāpēc esi tik labs un AIZVERIES URLA! smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...