Jump to content
GIGN Forum

Helpzzz


Seen
 Share

Recommended Posts

Jaa.. glamurigi tetovet uz rokas savus inicialus. Nu varu tev ieteikt Times New Roman fontu tada gadijuma. Bet prikola pec apaksa ari times new roman uzraksti maziem burtiem Arial, tad neviens neko nesapratis un tas bus stiligi.

bet vel apaksa uzraksti vardu un uzvardu, lai nepadoma, ka KS nozime Kropls Suns vai Keda Sveeetaaa, vai Kilograms Svina, vai Kautkas (kopaaa lol) Savaads, vai Kalnozols Suukaa, vai Kasu Seju, vai Kraaso Suudu, vai...

Beefs :)

Link to comment
Share on other sites

bet vel apaksa uzraksti vardu un uzvardu, lai nepadoma, ka KS nozime Kropls Suns vai Keda Sveeetaaa, vai Kilograms Svina, vai Kautkas (kopaaa lol) Savaads, vai Kalnozols Suukaa, vai Kasu Seju, vai Kraaso Suudu, vai...

Beefs :)

vnk EPIC FAIL!!!

v naturi man liekas tava meita kaunas no tada teva ka tu.

Link to comment
Share on other sites

Uzzīmē ar pildspalvu savus indeciāļus un pastaigā dienu. Šaubos vai gribēs ko tādu atstāt uz mūžu, kaut gan kā lai es zinu, kas īsti tev patīk. Bet tomēr, ja taisies kaut ko tetovēt, izdomā kaut ko radošāku, nekā plikus burtus.

Link to comment
Share on other sites

Izvēle diezgan drausmīga..

Principā, ieteiktu tev darīt tā, ja pats nezini, ko gribi un kā gribi. Uztaisi Hennu. Tā noiet pēc laika. Ja pa to laiku pieradīsi, un sapratīsi, ka tu vēlies sev tādu uz rokas, pleca, vai uz sava krāna, tad uztetovē īstu.

Otrs - cik lielu tu to gribi? 5cmx5cm? 10cmx10cm? pa visu muguru?

Trešais - lai cik daudz cilvēku es būtu saticis, savus iniciāļus cilvēki netetovē. Ja vēlies būt orģināls, tad šis ir nepareizais virziens...

Link to comment
Share on other sites

Eu! :D

Bet es tiko iedomajos, ka KS varetu but Karlis Skalbe un tas jau butu totaali stiliigi! :)

Beefs

edit:

bet vispar neiebraucu. Pirms paris gadiem visi tetoveja kaut kadus puku rakstus pukjveidigus un tadus sviestus. Vel pirms paris visiem bija kaut kadi kiniesu simboli jatetove, par kuru nozimi pasiem nebija ne mazakas jegas. Un tagad tetove savus inicialus? Nu tas laikam tas no 90desmitajiem, kad bija tads kruts calis Klops, kuram uz pirkstiem bija uztetovets cietuma K L O P S. Bet vinu pec tam novaca, bet ta vins bija drumai recedivists.

Edited by 0xDEAD BEEF
Link to comment
Share on other sites

Ja nonāksi policijas uzskaitē, tad nākamajā reizē tevi būs vieglāk atrast pēc īpašām pazīmēm - tetovējums Kārlis Skalbe. Bet ja Tu nonāktu cietumā, tad vispār būtu zajebasta. Tev jau būtu sava iesauka - S.K.A.L.B.E. Iedomājies, Tu kļūtu par autoritāti ar šo iesauku. Un tad jau nākotnē, kad tevi rādītu pa Degpunktu, tad jau tevi vairs nesauktu vārdā, bet gan k-kāds tur čuvaks, zināms arī ar iesauku SKALBE! Bet vel vēlāk, kad Tu jau nomirtu, visi tevi varētu atcerēties, kā drausmīgu slepkavu ar ko biedēt bērnus, teiksim Trakais PROzaiķis Skalba, vai arī Skalbe Uzšķērdējs.

Tu es bīstams! RARRRR....

Link to comment
Share on other sites

jums nav vienalga ko vinsh tetovee? Vinja aada - ko grib, to dara. Piekriitu fuj1tsy, izmeegjini savu tetoveejumu, vai tieshaam tas buus tas ko veelies, citaadaak naaksies ilgi nozheelot to ko esi uztetoveejis. Un iesaku neizveeleeties fontu, labaak izprintee tiikamaako un pielabo ar savaam prasmeem, ja nesanaak, paprasi lai kaads paliidz.

Link to comment
Share on other sites

Es 3 reizes izlasīju, bet nesapratu. Ja neviens cits netetovē iniciāļus, tad cilvēks, kas to izdarīs, nebūs oriģināls?

Pain ko tur nesaprast? Tagad tas ir jaunākais modes kliedziens - tetovēt kaut kādus burtus. Speciāli vēl piezvanīju čalim uz tetovēšanas salonu un apjautājos, kas tagad jauniešiem modē.

Agrāk blieza visādus ķīniešu simbolus. Atceros čali, kurš sev ķipa uztetovēja vienu simbolu, un bija pārliecināts, ka tas ir vārds, bet kad viņam iztulkoja ķīniešu valodas zinātājs, ka tas ir pimpis, viņš viņu aizkrāsoja ciet pilnībā.

Link to comment
Share on other sites

fujitsy, tev tekstā biš loģikas trūka. Oriģinalitātes ideja ir darīt kaut ko, ko citi nedara. Tu apgalvoji, ka neviens savus iniciāļus netetovē. Ja tā ir taisnība, tad tas, kurš tetovētu savus iniciāļus tieši demonstrētu oriģinalitāti, atšķiroties no visiem pārējiem.

Līdz ar to tavā postā bija pretruna un Pains nesaprata. Viņam loģika ir stiprā puse, saproties.

Jaa.. glamurigi tetovet uz rokas savus inicialus. Nu varu tev ieteikt Times New Roman fontu tada gadijuma. Bet prikola pec apaksa ari times new roman uzraksti maziem burtiem Arial, tad neviens neko nesapratis un tas bus stiligi.

šitas likās rēcīgākais ko pēdējā laikā esmu lasījis :D bļa, tas būtu tik kruta, tas īstenībā ir ahujennākais joks :D

p.s.

un nav tādu indeciāļu. Lai gan, kādu laiku atpakaļ nebija arī rektoriska jautājuma. Gign forumā dzimst jaunas lietas.

Link to comment
Share on other sites

wfck? ko jus te sakat kkadu močno spamu laist valja ja es jums prasiju tikai fontus?

palieku pie sava un man vinsh bus so varat vnk iet dirst :]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

fuj1tsy kas attiecas uz tevi - noples seju lai meitenem nav jabaidas.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...