Jump to content
GIGN Forum

Erepublik


vbyuer
 Share

Recommended Posts

Es esmu Edmunds Dantess, reiz nepatiesi apsūdzēts nodevībā, ieslodzīts, bet laimīgā kārtā izbēdzis un attaisnojis savu labo vārdu. Nu esmu gatavs palīdzēt gan Latvijas valstij, gan NDP īstenot iecerētos mērķus.

Pieteicos uz kongresu no Zemgales.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

partiju varu ieteikt: Nacionaldemokratisko partiju. ko tālāk darīt, domā pats, kas tevi interesē, pievērsies uzņēmējdarbībai, politikai vai militārajai jomai. šobrīd Latvijai nepieciešami spējīgi karotāji, tāpēc iesaku nodarboties ar karošanu.

Link to comment
Share on other sites

Lūk, saraksts, par kuru jābalso rīt.

Kurzeme

HapiiMens

Dolaars

samurays=samuray

Klasiskais

Arvids Perkons=Oddish

Jesus Allmighty

RenceniLV

Latgale

MicOPro

LVpollo3

Underteikeris

NeroLv

Shlesers

Janet Persalis

fodoli

yuiti

Vidzeme

hariboss

Genijs=nX`

Latvietis

SpeedKing

Raimoha Das Ozolinsh

Uldisz

paradize

Lopkopis

Krishjaanis

Zemgale

Skazis

Maaris

Buzzhats

Arvis-Saldus

Edmunds Dantess=amniijs

Erixxx

Visi, protams, ir no Nacionāldemokrātu partijas. :)

Link to comment
Share on other sites

Jā, protams, ka jābalso par gign kandidātiem. :) Cik vidēji piedalās? Kopš pēdējām kongresa vēlēšanām iedzīvotāju skaits ir audzis par vairāk kā 10 reizēm, grūti pateikt, cik piedalīsies šoreiz.

Visideālākais būtu balsot svētdien agri no rīta (līdz 9:58) un pirms tam aplūkot pēdējo atjaunoto rezultātu sarakstu, lai nesanāktu izniekot savu balsi par kādu, kuram diemžēl vairs nav cerību iekļūt kongresā. Jebkurā gadījumā, jo vēlāk tiek balsots, jo labāk.

Domāju, ka arī šeit vairākas reizes dienā atjaunošu rezultātus atsevišķā tēmā, lai nebūtu jārokās cauri avīzēm.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Indieši un pakistāņi nobremzēja visu pasākumu, bet, jā, visdrīzāk treniņkarš sāksies svētdien vakarā (ap 22:00 pēc Latvijas laika).

Link to comment
Share on other sites

Čau klau, es te 5. dienā sanāk esmu (21ep ir)

enīveis, es gribēju palūgt, lai mani skaipa konferencē kāds ieaicina skype niks erixsilva

šo to pajautāt gribēju par to braukšanu uz indonēziju un klapēšanos :D

Link to comment
Share on other sites

Tikai atcerieties, ka pēc ārstēšanās slimnīcā nevajag karot atkal. Treniņkarš ir paredzēts augstāka wellness sasniegšanai, nevis militārās pakāpes celšanai.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...