Jump to content
GIGN Forum

Erepublik


vbyuer
 Share

Recommended Posts

  • Replies 526
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Neaizmirstam nobalsot prezidenta vēlēšanās. :)

Link to comment
Share on other sites

kr4 uztaisiju savu compaaniju, a to spele palika garlaiciga!

1) Vai man japerk Q1 iron lai taisitu Q1 ierocus, vai es varu labaku iron pirkt?

2) Man vajag teret gold lai ieliktu darba piedavajumu? (ja jaa, cik)

3) Vai kads drusku sikak par wepon industry nevar pastastit, kaa labak utt (it kaa visu apmeram saprotu, bet nu tomer)

4) Ātri visi noziedo man kadu latjiku, a to uz ielas mobilku atnjemsu :D

Link to comment
Share on other sites

1) Vai man japerk Q1 iron lai taisitu Q1 ierocus, vai es varu labaku iron pirkt?

2) Man vajag teret gold lai ieliktu darba piedavajumu? (ja jaa, cik)

3) Vai kads drusku sikak par wepon industry nevar pastastit, kaa labak utt (it kaa visu apmeram saprotu, bet nu tomer)

4) Ātri visi noziedo man kadu latjiku, a to uz ielas mobilku atnjemsu :D

Kādēļ no manis nepirki kompāniju?

1) Vari pirkt arī labākas kvalitātes dzelzi, vienkārši izpēti cenas, kuram sanāk lētāks cipars par vienu vienību

2) Nē, tu apakšā vari uzspiest job offer un pievienot piedāvājums cik uziet

Link to comment
Share on other sites

man te tāds jautājums (īstenībā vairāki):

1. ko iesākt ar gold? (drīz būs 20, bet ko ar tiem iesākt nav poņa, ja vēl varētu kādus skillus pirkt būtu labi, bet es negribu atvērt kārtējo uzņēmumu kurš ražo kaut kādu sūdu, vai kārtējo avīzi, kuru neviens nelasa)

2. vai nopērkot ieroci un piedaloties ar to kaujā tas pazūd inventory?

3. vai nopērkot māju tā paliek inventory? ja paliek cik ilgi? ja paliek uz visiem laikiem, vai no tās ir iespējams kaut kā atbrīvoties (pieņemsim man ir Q1 māja un es gribu pāriet uz Q2)?

Link to comment
Share on other sites

1. ko iesākt ar gold? (drīz būs 20, bet ko ar tiem iesākt nav poņa, ja vēl varētu kādus skillus pirkt būtu labi, bet es negribu atvērt kārtējo uzņēmumu kurš ražo kaut kādu sūdu, vai kārtējo avīzi, kuru neviens nelasa)

2. vai nopērkot ieroci un piedaloties ar to kaujā tas pazūd inventory?

3. vai nopērkot māju tā paliek inventory? ja paliek cik ilgi? ja paliek uz visiem laikiem, vai no tās ir iespējams kaut kā atbrīvoties (pieņemsim man ir Q1 māja un es gribu pāriet uz Q2)?

1. tērē ieročos vai mājā

2. 1 ierocis = 1 kauja

3. paliek uz visiem laikiem. tev var būt vairākas mājas, izmantota tiks tā, kurai vislielākais Q. pārējās vari mēģināt privāti notirgot.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...