Jump to content
GIGN Forum

Atbalstiet Savējo


kas tad2
 Share

Recommended Posts

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ta bļeģ konkursa nosaukums varēja būt "kurš anālais gēls ir labākais" vai "kurš no druvas maiznīcas produktiem ir foršākais" un tā beibe vannā ar to produktu varēja gulēt un viss būtu zajebis.

kapec tu doma ka kads cits ir labaks par mani ? :DD

ps hai faiv :)

pps tas ko beef's iemeta arii forsh :)

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

vanna ritīgi nekur neder,tapēc ka skuķis tur ir?konkursa noteikums ir parādīt kur var neiespējamākā vietā dabūt triatel pieslēgumu,a vanna ir bildēta vecrīgā,kas tu pa savējo

http://www.mobilaisinternets.lv/zageris-ja...20090412021907/

Edited by kas tad2
Link to comment
Share on other sites

Nets vanna, nets uz ielas, nets on-the-go, kas tev nesaprotams kastad2?

Tur nav neiespējamāko, bet gan pārsteidzošāko. Mazliet atšķirīgas nozīmes, ne?

Ja skaista meitene, kas traucas pa vecrīgas ielām ar raķešvannu un sēž netā neliktos pārsteidzoši, nu es nez čali.

Tā jau esi pieraudājis komentus Vannai, moš te nevajag sākt pinkšķēt?

Nezinu, Vannā ir ielikts darbs, Zāģerī nomesti 6 priekšmeti mežā, domājat paši, nevis skrieniet pēc "savējā" saucieniem.

Edited by minOrity
Link to comment
Share on other sites

PALDIES LIELS, VISIEM, KAS BALSOJA UN ATBALSTA!

Ir labs :D

http://www.mobilaisinternets.lv/zageris-ja...20090412021907/

Savējie sapratīs ;)

P.S. Nezin kas ir grūtāk - ar portatīvo Rīgas centrā dabūt internetu, vai ar stacionāro dziļos laikos mežā...hmmm

Starp citu, pats arī, māku i skatlogus, mašīnas aplīmēt un apkrāsot, sienas apgleznot i, ja vajag vannas...

Tikai šoreiz gribējās parādīt, ka džekiem mežā arī internets tver!

Link to comment
Share on other sites

Uzliku +5.

Interesanti izdomāts. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Patīk, ka uz vietas jau gandrīz vai viss ko vajag. :)

p.s. izskatās pēc saimīša. Jebkurā gadijumā nebalsotu par to vannu. Tik pat labi bildei mežā čaļa vietā varēja būt meitene vannā.

p.p.s. ES ZINĀJU!!!!!!!!!!!!! http://saim.deviantart.com/art/VANNA-119549291

kpc tev liekas, ka tas ir saima darbs ? Ja tu mācētu lasīt angliski, tad redzētu, ka tas ir viņa drauga darbs!

Link to comment
Share on other sites

LOL

Vannā ir nomesta nokrāsota vanna pie zviedru vārtiem ar pliku čiksu (KURA NEMAZ NAV PLIKA), zāģerī ir reāli piedomāts pie staffa - fonā motorzāģis, attiecīgs apģērbs, klaviatūrai, pelei un monitoram forši bluķīši sameklēti, sataisīta maizīte, akumulators salikts, viss reāli.

diezgan debīli pateici ar saviem 6 priekšmetiem. Ideja ir forša, vannas ideja ir diezgan sviestaina.

Link to comment
Share on other sites

;)

Un SAMEKLĒTI BLUĶĪŠI. UZTAISĪTA MAIZĪTE!! SALIKTS AKUMULATORS?! Ej. Tu. Nost.

man prieks, ka tu redzi, ka mans posts bija tikpat spēcīgs argumentācijā, kā tavs iepriekšējais. Īstenībā, man bija pat spēcīgāk.

un neredzu sakaru ar "meiteni komūnā".

Link to comment
Share on other sites

Paldies liels visiem, kas balsoja! Lai gan konkursā finālā bilde netika (vismaz laucinieki uzzināja tagad, ka viņi īstenībā dzīvo Rīgā, jo kā rādās Rīga sākas no Igauņu robežas...), taču forši , ka šī bilde tik daudziem patika un lika pasmaidīt vai parēkt :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...