Jump to content
GIGN Forum

Tiiri Taada Viena Lieta


Recommended Posts

Taatad. Man ir apnicis lasiit idiotu komentaarus tiesiibu sadaljaa. Kopsh shaa briizha ja idioti te veel kaut ko rakstiis, es vinjiem liegshu iespeeju vispaar kaut ko rakstiit.

nu KAAPEEC jums liekas ka KAADU kas te var kaadam pieshkjirt tiesiibas (lielaakoties mani un wormu) interesee juusu domas? Vot man interesanti pasham to uzzinaat buutu. On second thought - man pohuj, vienkaarshi aizveraties.

varu pachuksteet vienu lietu. MANI (un wormu... un visus) neinteresee. Liidz ar to varam nonaakt pie logjiska secinaajuma, proti, jums te rakstiit nav jeegas. Varbuut paceljas taads jautaajums, kas esat "juus". Juus esat VISI kas sheit atrodas ar LJOTI retiem iznjeemumiem.

Taatad, staadu priekshaa vispaariigaas noraades (bljedj pameegjiniet tikai neieveerot)

1) Ja tev ir zem 18, neraksti sheit NEKO, iznjemot ja

a) es tevi paziistu un neuzskatu par idiotu (neesi droshs, uzprasi [PM vai chataa]), peec defaulta visi ir idioti. JAA, arii tu Mr. Bet-kaa-es-tachu-esmu-tik-gudrs

B) tu speelee cs vai apgrozies forumaa vismaz kaadus paaris meeneshus UN tu apmierini punktu "a)"

Tas protams nenoziimee ka visi virs 18 ir gudri, bet kaut kaadas vadliinijas man izveidot vajadzeeja.

Varu tiiri taa staadiit priekshaa cilveeku domas, kuras man noder izveeloties, kam likt tiesiibas un kam nee:

EDD, krish, Outlawz, Rayus, Oddish, Dj erix, HHH + varbuut veel kaads, kuru neatceros.

Cilveeki, kuru domas mani neinteresee ne mazaakaa meeraa:

Janx[LV], fragMachine, hyperkick, Cooljack, Dr. Ruks, utt utj, karoch visi, kas ir nesen pieregjistreejushies un/vai ir idioti.

Ir veel arii cilveeki, kas sheit ilgi uzturaas, un kuru domas mani minimaali interesee. (negribu uzskaitiit, teoreetiski tie kam daudz pousti).

Nobeigums + secinaajumi: NERAKSTIET sheit. Juusu domas nevienu neinteresee, juusu viedoklis ir lieks, juus neko neizlemsiet.

p.s.

atstaashu shito postu nestikijotu, lai visi redz.

p.p.s

liidz riitam varbuut izdomaashu pienaaciigu sodu visiem kas sho neieveeros.

p.p.p.s

izteikties varat shinii topikaa par to kas jums patiik un nepatiik, lai gan man uzdirst uz to (paarsteidzoshi), bet par to juus vismaz netiksiet sodiiti.

edited:

man taada lieliska ideja ienaaca praataa. Tie, kas man prasiis vienalga kur, vai peec manaam domaam vinji ir idioti un taadi izraadiisies, dabuus +20% warn leveli sheit forumaa, taa kaa iesaku APDOMAAT labi pirms man prasiit...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

njaa manuprat labi, es reti, kad rakstu tiesibu sadalja un man vislaik kretinee, ka kaads uzraskta pieteikumu un tur srazu kautkadi Janexi, Kavackyi un tamliidzigi pieraksta jau kadus 30 postus un man slinkums vispar lasiit to topiku, kur nu vel postu likt... evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

un btw. tiiri par piemeeru shis topicks dry.gif

tur nekaa nav, tas ir vienkaarshi parasts spams.

es saprotu var kaadu reizi par uuberstulbu topiku uzlikt kaadu uuberstulbu smailiju, vai kaut ko uzrakstiit dazhreiz taadu paspamiskaaku, bet robezhas zinaamas tomeer pastaav...

Link to comment
Share on other sites

pastav vel iespeja par dabas briinumu kljuut ne tikai par idiotu happy.gif

btw man radaas ideja: izveidot grupu 18+ laugh.gif un pieskirt tiesibas raxtiit "tiesibu sadaljaa" riplejus, savukart parejiem ljaut tikai veidot topikus

Link to comment
Share on other sites

vai arii vienkaarshi grupu "IQ present", jo ir tomeer arii domaatspeejigi cilveeki kuriem ir mazaak kaa 18 gadu.

grupa ar taadu ideju buutu ok, bet tikai viena lieta, tipa dazhi tajaa grupaa neielien, bet vinju domas RETOS gadiijumos ir veerts dzirdeet. Lai gan.... who cares. Jaabliezh vien buus augshaa taada grupa.

myth, man to uzskatiit par jautaajumu?

Link to comment
Share on other sites

ES labā esmu par to sistēmu, kas ir h2, kad kāds uzraksta pieteikumu tas tiks pārnest uz slēpto forumu kurā ir pieeja tikai adminiem un vēl dažiem izradzētajiem, tie izlemj un nebūs stulbu postu strīdu u.t.t , bet tā vai tā būtu labi vispār kaut kāda atlase būtu, tad varētu lasīt visu, ko rakstītu izredzēti...

P.s ā aizmirsu, drošvien mans viedoklis visiem pie dirsas dry.gif ...

Edited by Set.
Link to comment
Share on other sites

Ir ok noteikums wink.gif

Kaut gan... Mani tas taapat neskar, jo neuzkaadu tur to tiesiibu lemshanas grupu nepretendeeju un parasti sadaljaa "Tiesības uz GIGN servera" neko iipashi nemeedzu komenteet, ja nu vieniigi veseliigi pasmejos par tiem nabadzinjiem, kurus dievinsh nav apveltiijis ar sevishki augstu praata liimeni.

Link to comment
Share on other sites

bljedj anfisa.

man UZDIRST ir kaut kaadiem tur hujoviem REC. Man DERDZAS tas 3 burtu salikums. Man pohuj kursh to saka. aAARGHHHH

man vajag DOMAS par cilveeku, viedokljus, hvz kaut ko saistiitaa tekstaa lai es varu iebraukt kaads vinsh iisti ir.

viss kas ir saistiits ar RECiem smird un vienmeer smirdees. viena dauniska ideja. Kaada jeega iedirst kaut kaadu recu, ko vienmeer var izbomzhot no kaada.

REC SUUKAA

taa h2 sisteema ir pusliidz ok, bet es tomeer gribu lai paareejie arii redzeetu

btw, mums ir pirmais paarkaapeejs: Cipruss, kursh pirms es veel nesmu izdomajis kaa tiks sodiits pagaidaam tiks atrubiits no foruma uz nedeelju.

Link to comment
Share on other sites

macho

rec-grupas pienaakumos jau arii ir iekljauta domu izteikshana, nevis tikai kaut kaada rec vai antirec iepostoshana.

un tie admini un dazhi izredzeetie h2 sisteemaa jau arii ir taada pati vien rec-grupa, kaadu domaaju.

Link to comment
Share on other sites

nu vispar par to h2 sisteemu... Vinjiem tagad peedeeja metode ir, ka parnes to pieteikumu uz sleegtu forumu, kur noteikti admini izlemj! Bet senaak bija taa, ka to pieteikumu parnesa uz visiem redzamu foruma sadalju, bet tani sadalja postus vareja likt tikai tie kuri ietilpa rec grupaa (nevis aizliedza, bet tiri fiziski paarejie nevareja postus ielikt). Nu ja macho grib lai visi redz, tad domaju shis variants butu neslikts!

Link to comment
Share on other sites

Macho man ta liekas, ka tu varetu kautkur kautkada veida dabut kadu PRODUKTIVU online IQ testu, kur butu jaaizpilda aplikantiem. Vecumam tiesam dazreiz nav nozimes. Moz sitada leitina mazliet lidzetu. VAi ari var sastadit vienkarsi kautkadus jautajumus par sportu, kulturu, makslu, muziku - karo4 par vertibam un lai vini randoma izkrit vai ka tamlidzigi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...