Jump to content
GIGN Forum

Tiiri Taada Viena Lieta


Recommended Posts

Guest epitome.
epitome vai hipij, tas ka tev nav pasham savs viedoklis visiem sen ir zinaams. Diezgan nozheelojami.

kaa to saprast ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Laikietilpigs process tas noteikti ir, bet zinot, ka tiem cilvekiem, kas mil programmet sis varetu buut lielisks izaicinajums. Un btw tas manuprat dotu savus rezultatus, jo tac nav normali, ja cilveks par adminu grib klut, jo bez maz vai saskata savu dzives merki taja. huh.gif Otrkart butu forsi pectam paskatities cik nu kurs daudz zin. Treskart tas padaritu so, manuprat, prasmigi un interesanti iekartoto majaslapu vel interesantaku un , who knows, varbut vel apmekletaku. Man programmesana ir svesa lieta, tape mos kads par manim iereks, ko tur gvelzu ----> 18.gif

Link to comment
Share on other sites

arii tiesa.

bet taa - tas tieshaam ir laikietilpiigs process - man ar wormu taada ideja jau bija pirms apmeeram gada vai diviem, bet taa arii nekas netika realizeets, jo tas ir paaraak chakariigi.

pie tam shinii gadiijumaa tas nav nepiecieshams wink.gif

Link to comment
Share on other sites

atvainojos,ja aizskaru BET runaashu macho valodaa

macho lasot tavus noteikumu(kaa tu to uzrakstiiji)liekas,ka tu esi kautkads dievs(ne shit.gif tu neliidzinies,lai njeteiktu vairaak)..

nez vai taa ir veel kautkur,bet cilveeku domas parasti,ja taas ir objeltiivas ir jaauzklausa forumaa POXUI kas tu esi,protams beztolkaa jau ar nav jeega postot!!!

sods,kaads gan sods mums tiktu(atkal liekas,ka baigais visvarenais)...labi protams apzinos ka GIGN robezhaas..

P.S man uzdirst(vo shii jau ir macho valoda)uz to ka mans posts pat par 99% netiks izlasiits liidz galam!!!!

NEGRIBAAS JUUS MAACIIT,BET DOMAJIET TAK KAA PIEAUGUSHI CILVEKI,ATBILSTOSHI RIIKOJATIES - IESPAIDS RODAS PRETEEJS!!! Latvia2.gif

+ATKARTOJU - JUUS NEESAT VISVARENI(TAS IR TIKAI GIGN ROBEZHAAS) !!!

<post end> smiliez.de_2090.gif

Edited by destrukt^
Link to comment
Share on other sites

destrukt idinsh. Un tjipa tiesiibu doshana/nedoshana vairs nav GIGN robezhaas ne?

Ir. Taatad sanaak, ka tomeer attieciibaa uz shito lietu ir visvareni.

No taa izriet, ka tu atkal esi uzraxtiijis kauko stulbu.

Link to comment
Share on other sites

Pirmo reizi labprat klutu rupjs, bet nekaa blink.gif . Man ta liekas, ka tadus "cilvekus" kaa destrukt vajadzetu ari gagot foruma. Skaisti izskatitos Bwleeee un Oooorgle un vel sitais labais Wruuuuh. Vispar man ari nepatik sita Rec sistema, kas izskatas sadi :

REC thumbsup.gif

P.S. ir vienmer interesanti lasit produktivu un uz vismaz mazako analizi balstitu postu par ieteikumu kadam pieskirt tiesibas. + man liekas, ka adminu nav daudz. Pietiek paverot laiku no 07:00 - 10:00 - sarkano un zalo ir loti maz.

Link to comment
Share on other sites

atvainojos,ja aizskaru BET runaashu macho valodaa

macho lasot tavus noteikumu(kaa tu to uzrakstiiji)liekas,ka tu esi kautkads dievs(ne shit.gif tu neliidzinies,lai njeteiktu vairaak)..

nez vai taa ir veel kautkur,bet cilveeku domas parasti,ja taas ir objeltiivas ir jaauzklausa forumaa POXUI kas tu esi,protams beztolkaa jau ar nav jeega postot!!!

sods,kaads gan sods mums tiktu(atkal liekas,ka baigais visvarenais)...labi protams apzinos ka GIGN robezhaas..

P.S man uzdirst(vo shii jau ir macho valoda)uz to ka mans posts pat par 99% netiks izlasiits liidz galam!!!!

NEGRIBAAS JUUS MAACIIT,BET DOMAJIET TAK KAA PIEAUGUSHI CILVEKI,ATBILSTOSHI RIIKOJATIES - IESPAIDS RODAS PRETEEJS!!! Latvia2.gif

+ATKARTOJU - JUUS NEESAT VISVARENI(TAS IR TIKAI GIGN ROBEZHAAS) !!!

<post end>

redzi, tieshi taadus idiotus kaa tevi es shajaa sadaljaa negribu redzeet. Pirmkaart, neviena cilveeka domas nav objektiivas idiot, katram cilveekam ir savs viedoklis, savi uzskati, un tie ir stipri subjektiivi. Un otrkaart tu kljuudaini domaa ka cilveeka domas man buutu jaauzklausa. Es esmu ~2 gadus uzklausiijis idiotu baru, man tas ir apnicis. Tev nav bijusi nekaada saskarsme ar cilveekiem kas prasa tiesiibas/grib nonjemt banus/lien tev dirsaa vienkaarshi taapat/uzvedas kaa peedeejie kretiini. Man ir. Taapeec.... vienkaarshi nedirs.

p.s.

tava valoda nav nekaada macho valoda, bet gan visparastaakaa siika idiota valoda

p.p.s

es pat nezinu kaapeec sho rakstu, jo, ja tu esi idiots, peec kaada izskaties, tad tev neko nevajadzeetu saprast. Laikam miegainums mani ietekmee.

Link to comment
Share on other sites

Symbiote - ateels graaveejs , uzlaboji gariigo

ExtraOrdinary - ilgi bakstiisi ka "Rec fuiij, ooo Anfisa ko tu te runaa, ak Rec suuka" - tev taksh rauj uz augshu , tad apskaties cik admin tiesiibu gribetaaju topicos esi ierakstiijis rec, ne !

Macho - ka 2 gadi Mircaa pagaajushi

Prieciigi visiem

Svinu dzimshanas dienu

Buchas

Pallma

Edited by Pallma
Link to comment
Share on other sites

Pirmkaart veeleejos pateikt, ka taisiit IQ testu vai nezin ko veel nav forsha ideja, jo tas vai cilveeks ir pidinjsh vai nav galiigi nav atkariigs no vinja zinaashanaam... Vo njemsim par piemeeru onkuli dzhordzhu... It kaa ne paaraak apkjeeriigs un gudrs, bet dara visiem labu lietu - tb izniicina kaukaadus fakinus araabus.

Iesaku neko iipashu netaisiit, vienkaarshi tiem, kas spamo ne tur, kur vajag, mochiit klaat vaarnus, liidz ar to ar laiku vinji taa dabiski atkritis... Pie tam arii citaas sadaljaas nebuus kaukaadi pidinji, kas gvelzh bezsakariigu suudu (un ne jau forshu suudu)

p.s. nenotureejos... smiliez.de_2125.gif, ble, lasiiju shito topiku, tjip smiliez.de_2125.gif, lasu, lasu, peekshnji smiliez.de_2125.gif, skatos, ka macho kauko diivainu rakstiijis, ble uzbraucu mazliet augstaak smiliez.de_2125.gif, a izraadaas, ka tas ir destruct... smiliez.de_2125.gif

Tjip izraadaas, ka dzheks vienkaarshi rakstiijis kaa macho smiliez.de_2125.gif tjip es taa reecu.

smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

man uzdirst

shitais ir taads macho teksts smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif, ble...

Jaasaka kaa ir, destruct vajadzeetu mochiit uz aktierskolu vai kauko veel krutaaku - cirku... Nevar notureeties smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif

p.p.s. destruct ir forsh thumbsup.gif

p.p.p.s. te bija daudz vairaak superloli, bet man vinjus neljaava tik daudz likt iekshaa

Link to comment
Share on other sites

LABI PALDIES VISMAZ KAD IZLASIIJAAT MANU POSTU LIIDZ GALAM,JA IZLASIIJAT!!!

Kr4 nevaig nemaz gag,taapat aizveershos!!! Visi taadi negatiivi noskanoti - nemaz necenshaas saprast ko es ar to visu biju domaajis ,vot tur ir arii visa probleema ko velejos jums pateikt..

Link to comment
Share on other sites

A ko tur nesaprast - tu velies lai vis paliek pa vecam, piedevām tu izteici problēmu

protams beztolkaa jau ar nav jeega postot!!!

Bet risinajumu šai problēmai nepateici (laikam jau apspieda macho ideja, jo zemapzinā tu saproti ka tā ir reāla un pareiza), + tu nosauci (vismaz es sajutu to par apvainojumu arī man, ne tikai macho)

NEGRIBAAS JUUS MAACIIT,BET DOMAJIET TAK KAA PIEAUGUSHI CILVEKI,ATBILSTOSHI RIIKOJATIES - IESPAIDS RODAS PRETEEJS!!!

šķiet, ka tu uzskati ja ne visus tad 99% par bērnišķīgiem (piedo atvaino es jau sen kā gāju skolā, kad tu vēl mammai pupus sūkāji, +Es strādāju jau atbildīgā amatā -kad tu mocījies nobeigt 5. kasīti), un paraugoties no mana viedokļa visi tavi uzdirsieni, nu galīgi ir ne pa temu un kurnu vēl pa pilnu ņemami.

PS. Secinājums tavam textam (no mana viedokļa) ir tāds - tev nekad nav bijis jkaunākais brālis/māsa - tavi seņči ir tik mīloši, ka pašam nekad nav nācies risināt nekādas problēmas(tu tik pasaki man viņš šītā un tā-karoč stukačoks/bļin kā mēs tādus armijā pa gaisu lidinājām, bet ok tas i cits stāsts)

PPS - Kā pret cilveku kurš izteica viedokli "destrukt^" respekts pret tevi, bet par to ka tu dēļ tā, ka beidzot atiecīgās sadaļās tiek pieņemti bezspama mēri (kur šodien skatoties spams ir vairāk nekā vajag, pat kur vispār nevajag), tu nosauc idejas radītājus par dieviem, piedo atvaino, bet tev jāiet ārstēties, vai izburtot pirmo postu kārtīgi pa burtiņiem un vārdiņiem līdz tev pieleks par ko te īsti ir runa

PPPS - piedodiet, bet es vais nevarēju noturētries

Link to comment
Share on other sites

Dj_Erix kaa tu zini vispaar cik vecs esmu!?? Ja jau tu saki,ka gaji skolaa,kad es mamai pupus sukaaju!???

P.S ja gribeetu paspamot,dabuut klaat tos postuskaitu - es ieietu sadaljaa Spam,kura ir uz GIGN forumaa

Link to comment
Share on other sites

JA nemaldos tev ir 18 (esmu extrasens), + neiet runa par tavu spamošanu, bet spamošanu tiesību sadaļā vispār (cik noprotu te nav tikai runa par ieraksta(REC) un pretraksta(antirec)) Te iet runa par labāku un mierīgāku dzīvi tiesību sadaļā.

Kā jau teicu - aizej un izlasi kārtīgi pirmo poustu, tad kārtīgi padomā, ko ar to kāds vēlējās pateikt un tikai tad do reply, vai dari pat labāk neraksti neko, bet ja kas nav skaidrs pajautā, bet ja nekas nav skaidrs, tad nelasi, pat nenāc gign forumā, vispār nelien netā un tu būsi laimīgākais cilvēks uz pasaules.

Lai spēks ar tevi!

PS- āksti

Link to comment
Share on other sites

Uztaisi Macho ,ka nevar pieteikumam likt klaat atbildes +izveido sadalu kuru neredz parastie mirstiigie ar cilveeku grupu kuri tad ari ieposto savas domas par vienu vai otru pieteikumu.kad ir pieņemts leemums iemet atbildi jaa vai nee.I pasham buus mieriigak un paarejie gaisu nejauks.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...