Jump to content
GIGN Forum

Tiiri Taada Viena Lieta


Recommended Posts

' date='Jul 4 2005, 13:52'] Uztaisi Macho ,ka nevar pieteikumam likt klaat atbildes +izveido sadalu kuru neredz parastie mirstiigie ar cilveeku grupu kuri tad ari ieposto savas domas par vienu vai otru pieteikumu.kad ir pieņemts leemums iemet atbildi jaa vai nee.I pasham buus mieriigak un paarejie gaisu nejauks.

Nu ja tu buutu lasiijis visu no saakuma liidz beigaam , tad buutu izlasiijis arii to , ka macho grib arii to , lai paareejie arii redz pieteikuma topiku, bet postot var tikai izredzeetie !!! mad.gif

PS. besii , ka neizlasa visu liidz galam tikai iespamo !!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja paarejie redzees , lemeju domas kursh par kursh pret,tad jebkura gadiijuma tev miera un paarejiem arii nebuus tikai viss shitais tiks paarnests uz mircu un tur tevi saaks dastavat kapeec TAS par mani slikti un kapeec SHITAIS par to slikti izteicies..Ja paarejie neredz lemeju postus ,vini tikai tiek nolikti fakta priekshaa vai nu ir vai nav tiesiibas un viss un bez komentariem.

Link to comment
Share on other sites

savukārt, ja neredzēs lēmēju domas, tad būs divreiz lielāks brēciens par to "ē, kāpēc man neko neiedeva, pieteikums tak bija baigi labs". Redzot kā pāris cilvēki pamatoti izklāsta savas domas, kandidāts (cerams) apjautīs, kādas ir domas par viņu un kā tās ir cēlušās, līdz ar to padarot jautājumus liekus, jo atbildes būs paskaidrojošas, viņš visu varēs izlasīt savā topikā, jo visa ideja ir uzrakstīt nevis nodrāzto rec, bet paskaidrot kāpēc.

Link to comment
Share on other sites

macho manupraat vislabaak tad buutu izveidot taadu variantu, ka postot un redzeet to visu apsprieshanu vareetu taa saucamie "leemeeji" un tikai pats topika iesaaceejs, lai arii ja vinjam ir palikushi kaut kaadi jautaajumi peec vairaak un mazaak izklaastoshaam cilveku domaam, vinjsh pats arii var kaut ko argumenteet pretii vai arii uzdot veel kaadu jautaajumu.

nu tas taa kaa mans viedoklis shoreiz, mosh kaut ko aizmirsu pierakstiit bet jaaskrien zvanities par naudaam no ieprieksheejaa darba smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Tu laikam domaji sandri wink.gif - pacik tas ar nav mana brāļa īstais vards atļāvos to publicēt, bet ja tu domāji tiešām mani, tad es nesapratu kura daļa īsti ir neiespējama, tā kur es tecu, ka destrukts bus laimīgākais cilvēks uz pasaules, vei jka es esmu extrasens??? 4.gif

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

hmm, bez visu-pasauli-apdirshosha-gjeenija posta nevareeja iztikt...

labaakaa shinii topikaa izteiktaa doma - par leemeeju tiimu un iespeeju paareejiem noluukoties lemshanas gaitaa...

mani tikai interesee veids, kaadaa tas tiks izkaartots... damn, shaados mirkljos nozheeloju, ka esmu uz juus ar php.. dry.gif

Link to comment
Share on other sites

macho tikai 1 jautaajums, tu iziesi cauri visiem 1532 regjistreetajiem juuzeriem un katram liksi, vai vinsh ir tiesiigs k-ko komentet tiesiibu sadalja vai nee ?

un istenibaa HHH ideja bija vislabaakaa, jo tas butu ljoti labi, ja vareetu topika saaceejs atspeekot kauto ko citi ir teikushi, kas varbut ir tikai pa ausu galam dzirdeets un nav patiesiiba

Link to comment
Share on other sites

nea, es domaaju tas mans pielikums par to kas buus ja izraadiisies ka esi idiots ir attureejis cilveekus no prasiishanas. Ja taa padomaa tad man liekas tikai viens ir uzprasiijis. Aa jaa, vinsh laikam nebija idiots.

Link to comment
Share on other sites

Lasot forumu tieši šo sadaļu miru nost no smiekliem. Secinājums padomājiet paši vai tikai useri ir idioti vai arī paši ****** nau tik tādi paši!? smile.gif

Link to comment
Share on other sites

serv h2. Man prat ir vienozimigi viss jedzigaka baloshanas sistema. kapec? Tapec ka ir admini uz serv uz admini uz foruma, kuri var var redzet arii to kaa notiek baloshana par jauniem adminiem. Vini tur liek postus, kas ir pret un kas par - nejau rec vai antirec, bet paskaidor kas un kaa. Bet izlemj h2 group, kur ir tikai neliela cilveku grupa ar smadzenem. Un pec tam ieliek postu taja pasha vieta, kur tika padots uz tiesibam. Un ieraksta viedokli, kapec ateica. Vai arii ka ir pieskirtas tiesibas. Un neviens nezin, kas isti tur ir bijis aprunats, un ja nu neiedot nav uz kaa apvainoties un ko lamat. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...