Jump to content
GIGN Forum

Tiiri Taada Viena Lieta


Recommended Posts

  • Replies 94
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

luk interesants ir velviens fakts jebsu jautajums drizak:

Kapec ir cilveki, kuriem uzrakstot velmi dabut tiesibas vai tiesibu upgrade, vinas pieskir kaut ari topika ir apmeram 6-12 reply? Varbut tas kautkada zina tomer liecina par to, ka kautkada zina sie kautkadie cilveki kautkada veida kautkadiem cilvekiem ar loti noteiktam kautkadam moderatora iespejam kautkadi liekas sakarigi gan kaa speletaji, gan kaa cilveki kuriem ir kautkada uzvedibas kultura serveri un loti iespejams (ap 99%), ka ari dzivee.

Savukart, ir kautkadi cilveki kuriem topikaa ir ta pavairak reply bet tiesibu kaa nav taa nav. Nesaku, ka sie cilveki ir zemee metami, vai ir kautkadi idioti.

Un es loti saubos par to, ka macho vai worm netic tam, ka cilveks ari var paradit velmi pilnveidoties un klut savadaks.

kaa saka From Zero To Hero...

P.S. musu foruma gramatikim veltitas rindas: laugh.gif

ja ari kautkads raksta atseviski, tad mana velme bija speciali sos vardus rakstit KOPA new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

tu veel vareeji pajautaat - kaapeec tiesiibas nedod peec skill'a...

vecaas - paarbaudiitaas veertiibas (speeleetaaji, kas tusee gignaa jau no pirmsaakumiem un nereti ir personiigi paziistami savaa starpaa ar shiem pashiem vecajiem speeleetaajiem) meegjini saliidzinaat ar jaunajiem urbjiem..

nereti gadaas, ka jaunie speelee cs labaak uz taa reekjina, ka speelee biezhi, bet nereti shie pashi jaunie ir absoluutie daunji. lai gan ne vienmeer. un shajos "ne vienmeer" gadiijumos vinji dabuu tiesiibas...

p.s. taa kaa man shii 1diena ir briiva - esmu shmigaa.. biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 7 months later...

Man ienaaca viena vareni spalvaina ideja. Tikpat spalvaina kaa 2 nedeeljas vecs siers. Tiesiibas pie$kjirt tikai cilvekiem, kurus izveelas jau esosie admini (protams ja siis bodiites iipasniekam tas kandidaats nepatiik tad nee). Es domaaju, ka vinjiem ir laba pieredze un vinji speej pamaniit cilveekus (speleetajus) ,kas buus speejiigi dariit melno admina darbu. Par to ka jabuut sapraatiigam cilveekam es piekriitu. Man pasam ir bijusi pieredze, kas notiek ja ieodod siikajam acc. Taa muljkja upuris bija arii pats macho (domaaju ka vins to vairs neatceras un serveri arii nee). Galu galaa. Visi kas grib admina tiesiibas ESJIET KA JUUS UZ RE$KU DIRSU MITJ!! Ja vinjiem vajadzeees kadu tad arii apnjems pasi. Ticiet man nevienu kurs te gaudo nenems!

paldies par uzmaniibu.

Link to comment
Share on other sites

Man ienaaca viena vareni spalvaina ideja. Tikpat spalvaina kaa 2 nedeeljas vecs siers. Tiesiibas pie$kjirt tikai cilvekiem, kurus izveelas jau esosie admini (protams ja siis bodiites iipasniekam tas kandidaats nepatiik tad nee). Es domaaju, ka vinjiem ir laba pieredze un vinji speej pamaniit cilveekus (speleetajus) ,kas buus speejiigi dariit melno admina darbu. Par to ka jabuut sapraatiigam cilveekam es piekriitu. Man pasam ir bijusi pieredze, kas notiek ja ieodod siikajam acc. Taa muljkja upuris bija arii pats macho (domaaju ka vins to vairs neatceras un serveri arii nee). Galu galaa. Visi kas grib admina tiesiibas ESJIET KA JUUS UZ RE$KU DIRSU MITJ!! Ja vinjiem vajadzeees kadu tad arii apnjems pasi. Ticiet man nevienu kurs te gaudo nenems!

paldies par uzmaniibu.

pa šito tu pat varētu dabūt nobela prēmiju !

Link to comment
Share on other sites

Vot peec shii posta aizies prasiibas!! Vai varu nopirkt ACC? Esmu tik bagaats!! Man macinsh tik resns ka vietas nepietiek!! Faaterim jau sen bija jaanozog un kjip visaadi shitaadi!! ceru ka macho netiks piekukuljots, pat par 50 LS peerkot sev tikai slotu

ooops aizmirsu mans viedolkis visiem te pie D****S

prieksh macho es esmu kaarteejais bduh.gif bet tici man ja man ir 15 tas veel nenoziime, ka es esmu dalbiigaaks nekaa 18 gadiigs!! tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

... bet tici man ja man ir 15 tas veel nenoziime, ka es esmu dalbiigaaks nekaa 18 gadiigs!! tongue.gif

Tur tev taisnība, kad citi 15 gadīgie ir sakarīgāki par dažu labu 18 gadīgo, bet tu neesi viens no viņiem, jo pēc taviem postiem uzreiz ir skaidrs, kad tu esi (lietošu viņa vārdu) "dalbiigaaks" !

Link to comment
Share on other sites

Man sitaada noraidosa attieksme saak apnikt. Kaapeec ir vajadziiga saada sadalja?! Parasti forumi domaati lai uzklausiitu citu domas. A seit visiem prjanikiem pie ....... ko domaa citi. Ja kaads kautko sakariigu uzraksta, tam uzreiz atbild ar kaadu uzbraucienu. Bailes zaudeet autoritaati. Protams nedriiks pieljaut ka saakas bezpridjels un ir posti kas tiesaam ir pilniigs bezsakars un sviests. Tikai nevajadzeetu lietot necenzeetus vaardus. Tomeer seit iegriezas arii jauni cilveeki kam nevajadzeetu maaciities rupjiibas. Es necensos jums maaciit dziivot, bet saku vienu beidziet apsaukaaties un visiem bus labs praats.

Link to comment
Share on other sites

Awwww. Nu neviens jau īpaši neapsaukājas bez vajadzības. Ir tāds FAQ, kurā rakstīts, kādu cilvēku domas šajā sadaļā tiek ņemtas vērā. Pārējie, kas ieraksta REC, vienkārši iespamo, jo arī rec bez pamatojuma ir sūds.

P.S. LOL - ieraudzīju, ka dareks ir rozā krekliņā laugh.gif .

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Par pirksanu. Kaa jau mees labi zinam muusdienaas bez naudas nav iespeejams nekas. Iespeejams sis buutu veids kaa apmaksaat servera ikdienas reekjinus. Bet lai vai cik sola, vajadzeetu takaa veikt atlasi. Vai arii taadu lietu, kaa acc atnemsanu par noteikumu paarkaapsanu vai par kautkaadu citu vijebonu. Katraa zinjaa sii lieta ir gigniesu rokaas un lai vinji izlemj. Es tik meegjinu kautko ieteikt. Ceru ka mani nenosodiis kaa paareejos. smile.gif I go with peace!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...