Jump to content
GIGN Forum

Pasēdējiens


spite
 Share

Recommended Posts

OMFG, sen tik tālu gabalu nebiju gājis... uz kreisās kājas ir liela tūzna.. jimbo pēdējo reizi manīts pie rīgas modēm.. gaidija trolebusu(kurš naktī neiet.. PHAIL) pēdēja infa no viņa.. iet pāri tiltam

Link to comment
Share on other sites

Nahuj Juus aizgaajaat ar kaajaam? Vareejat pagaidiit, kameer izdzershu alu un braukt ar mani. :D Un es biju diezgan lielaa pimpii vakar.

Jaa un jaunaakaas zinjas no Jimmija ir taas, ka vinjsh tomeer k-kaadu transportu sagaidiija. :D

STANDBY mode!?Atvainojos par slikto kvalitaati.

post-396-1241343350_thumb.jpg

Viens no daudzajiem.

post-396-1241344473_thumb.jpg

Sejas. Kvalitaate ieklibo.

Links

Link to comment
Share on other sites

jā, bija najs. peina bikses roksoja!

es, peins un neikeds bijām pēdējie musketieri, neikeds sāka kaut kādu sviestu runāt. a moš arī nebija sviests, bet es tāpat neko neatceros. varbūt peins atceras.

Link to comment
Share on other sites

es, peins un neikeds bijām pēdējie musketieri, neikeds sāka kaut kādu sviestu runāt. a moš arī nebija sviests, bet es tāpat neko neatceros. varbūt peins atceras.

Labāk neatcerēties, tur bija labs sviests. :) Daudz alus dara savu. :)

Jā un tas moments ar Peina biksēm bija episks.

Īss attainojums, kā tas notika.

post-396-1241507929_thumb.jpg

P.S. Atcerējos anekdoti.

-Iet džeks pa vermaņdārzu, pēkšņi, redz sēž uz soliņa Raimonds Pauls. Viņs pienāk klāt un saka.

-Džeks: Labdien, vai es varētu lūgt jums nelielu pakalpojumu?! Es tulīt iešu garām ar savu meiteni, un varbūt Jūs varētu saszveicināties ar mani, tā itkā Jūs mani pazīstat.

-Raimonds P.: Jā, labi, protams! :)

-Nu pēc piecām minūtēm iet tas pats džeks ar savu meiteni gar soliņu. Un Raimonds P. saka.

-Raimonds: Čau!

-Džeks: Klau, Raimi, nu ej DIRST, zajebal jau točna man!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...