Jump to content
GIGN Forum

Tusinsh Businjaaa


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

WTF?! Man jābrauc, uz kaut kādu nezināmo tusu, lol, kad agrāk dzīvoju dzīvokli, Rīgā, un tur kad gāju ārā, pagalmā vienmēr spēlējām, futbolu, bet pēc tam gribējām vienmēr iet uz Rimi padzerties nopirkt, bet jā, man mama neļāva iet pāri ielai (luksoforam), nu jā viņu varēja saprast, jo man bija tikai 10-11gadi, ļoti uztraucās par mani. Tādeļ, man jāpaugās, lai neprasītu atļāvu, un pašam braukt. :thumbsup:

Vispār man bija plāns, ko izdomāju. Tipja uz nākošo kaut kādu gign tusu, kad visi satiekās kaut kādā norunātā vietā, un tad brauc uz to tusu punktu, un tajā norunas vietā, es varētu pieskriet un iepazīties ar visiem. Tas jau ir daudz labāk. :thumbsup:

Bet nu ar laiku obligāti būšū uz kādu tusu.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:DD

Njā tas bija labais 9 gadus nomācijušies vienā klasē, bet šis neatpazīst :DD

Domāju ka šoreiz nebūs tik traki, es viņam skype uzrakstiju par šo pasākumu. Iespējams ja nebūtu pateicis tad šis nemaz nebūtu izlasijis :) un būtu aizbraucis uz savu raliju.

Link to comment
Share on other sites

Es onanierēju? Un to saka cilvēks, kurš regulāri iet darīt sev patīkami. Es mēģinu sagopīt avansu, lai, par spīti šorīta speeding sodam varētu līdz ģeneratoru pilsētai tikt. Tu, protams, vari atbraukt pakaļ, tas arī der. :hrmmm:

P.S. Pirmais dzēriens @ PABLO joprojām uz mana rēķina :thumbsup:

P.P.S. Ja mēs neejam uz PABLO, tad lieku vienalga ko, pēc jūsu izvēles. Bet tikai pirmo.

EDIT* Cash, ej dirst. :D

Link to comment
Share on other sites

Pedeejaa informacija no pedowageen ir tada ka vinji ir Rigas propkaaa iekljuvushi :DD

bija jabrauc pa A9 shosi,a shamie nogriezushies uz A5...Taa vinji man skjiet lidz ritdienai brauks...

P.s. vini ir pie Durbes pec 30min vajadzetu but klaat

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

bljeee ar shiem alkaaniem iet tuseeet :D tas ir arprats :D vopshem cash$$$ un larins nomedija chiksas...eziic zem papardes kapnju telpaa atluuza uz 1h :D Jimmijs,joprojaam kozh un 4km nogaja ar kajam kopaa ar HUSEINU :D mes ar taxi un chiksam atlaidam majup :) Tagad notiek after partijs :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...