Jump to content
GIGN Forum

Tusinsh Businjaaa


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 171
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pirms maratona skrejiena ezic pargjerbjaaas 6:00 no riiita!Un vel shis tas :D

1majaa bildee pozee Larins ar Eziiizha kuli

2trajaaa Mes visi,plikais,huseins,jimmijs,cash$$,larins,eziic un es

3shajaa vietejaas chaachas :D

4eziiic elementaa :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Tusiņš afigenijs ! mizalas kas neieradas 1,zin ka pedeja mirkli , bet nekas varejat zopas atvilkt ! Eziitim ir koma,parejie turās ! :x

© HUSEINS , GooD MeN , cash^ , JimbugA , Eziic (kurš ir piedzeries) , Tante ar lieliem buferiem ! un klaidonis :-D

Link to comment
Share on other sites

Kaut Tu grāvjus raktu, Tu pat nedomā ko runā, ja cilvēkam novēli " Nomirt " Katru nedēļu viens un tas pats bļe, man beidzās alus, eu eu, jāiet pakaļ vēlvienam.. davai xslap 9999999999999 dmg un visus šaujam nost.. Un kāds mazais, 1 gadu vecāks jā****, kurš tik zin, ka dzert ir kruta un ietusēt ir arī kruta un neko dzīvē vairāk nevajag. Padomā dažreiz arī ko dari un ko saki.

Cipruss arī tāds pats esi? Ja nezini, kas notika serverī, tad nebrauc augumā.

Link to comment
Share on other sites

Ko vēl neteiksi, ka es iesāku xslap nemirstību, haha.. Padomā, es ienāku serverī, nobano mani permently, tad Ads, tad mind.. ;D Ķipa, tas ir kruti šitā darīt, varu darīt ko gribu un, kad vēlos. Dažreiz čista liekas, ka Tev širmis aizveras.

Link to comment
Share on other sites

Chau Chuky!Nevajag izaicinat ezi...Ja tev kadas problemas zvani vinjam personigi,nevis te teelo no sevis sazin ko viņ...ezis shobriiid ar jimmiju atpūšas :D pievienoju svaigākās bildes :) Mes ar larinu,kashu un HUSEINU dzeram tālāk...Meitenes uz pirti mus it kā uzaicināja! :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Ielikshu vel no shodienas dazhas labas bildes :khehehe:

1majaa bildee HUSEINS gatavs skriet komā krosu ap 6:00 riitaa :D Pec 100m noplīsa jau :DD

2trajaa Eziic ar kuciiiti kopaa un Larinu :DD

3shajaa kaut kas lidzigs kuciitei :DD

4tajaa eziiic sit kanti kuciitei,bet Larins chiksiitei :DD

5tajaa Larins,eziiic,Jimmijs,cash^,GooD MeN,HUSEINS pie jūriņas sūc aliņus :D

6taajaa no vakardienas eziiic ticis priedee :DD

7tajaaa cash^ ar savu Pablo nocopēto vagīnu :DD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...