Jump to content
GIGN Forum

G'day!


vincister
 Share

Recommended Posts

  • Replies 127
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Cerams, šoreiz būs meet the...

nu laikam jau 1lvl tomēr nebūs cieņā. nezinu, kāpēc man tā sākumā likās. Es vienkārši iedomājos, ja tos cartus stumdīs tur uz priekšu uz atpakaļu, tad inženierim nebūs laika apgreidot sentriju un viņš skraidīs un cels 1ā līmeņa.

vienīgais ar ko 1 līmeņa sentriji ir labāki par 3ā - viņus grūtāk ievērot :) Viņus arī cilvēki neņem nopietni - tiklīdz ierauga ka kāds nomiris no 3ā līmeņa sentrija, tad uzreiz respektē to, a pirmajam līmenim bieži skrien virsū un cer novākt. Vienreiz hevijs, kuru hīloja mediķis diezgan ilgi mēģināja manu 1lvl sentriju novākt. Man bija pietiekoši daudz metāla un nabags nomira :)

Link to comment
Share on other sites

http://forums.steampowered.com/forums/show...ad.php?t=860558

izskatās, ka spy varēs tēlot mirušu. Najsiks :)

edit:

reāli sanāk, ka invisibility vai nu nebūs vispār vai tiks samazināts (ticamāk ka nebūs vispār)

mainīsies spēles tehnika diezgan pamatīgi. Cilvēki sāks spychekot līķus :) pagaidām izskatās, ka tu vienkārši ar spy aizskriesi, apgulsies un gaidīsi, kad kāds paies garām (gulēšanai būs taimeris visticamāk). Man ne pārāk patīk šī ideja, jo reāli sanāk, ka tev VAJAG, lai cilvēciņi nāk uz priekšu. Tam iespējams vajag ļoti daudz laika, kamēr ar neredzamību diezgan fiksi varēja nokļūt aiz muguras. Nu redzēs, redzēs, kas tur būs.

Link to comment
Share on other sites

'Spy is sappin' the sniper.'

Saakumaa droshi vien naaksies nosappot snaiperi (Lol, "nosappot snaiperi" :slap: reeciigi izklausaas) un tad tikai backstabbot, kas attieciigi dos varbuut 1 sekundi laika snaiperim pashtreifot un izvairiities no 'duncha muguraa' (ja vien shtreifosi vai grieziisies uz pareizo pusi :) ).

Nu redzees, redzees..

Edited by SharpShooter
Link to comment
Share on other sites

Najiks, šitas apdeits ir labākais, jo par snaiperi spēlēju gandrīz visu laiku! :)

Nevis ar elektrību viņš pats dabūs, bet viņa nazis uzlādēsies ar elektrību un viņam būs jāgaida noteikts laiks, lai atkal varētu uzbrukt kādam.

Link to comment
Share on other sites

Ka jau intervijā teica, tad ļoti iespējam, ka būs 2 update "spy&sniper", jo tas razor shields ir labs tikai pret spiegiem un ja, jau visi spēlēs ar sniperiem, tad lielas jēgas no viņā nebūtu sakumā.

Link to comment
Share on other sites

http://www.teamfortress.com/spyupdate/

SUKAAAAAAAAAAS!!! SPY SAPPIN MY UPDAH

PYRO IR SIEVIETE BLJE!!

lol jau nomainijushi to she :D

0:00 točna iegāju, biju ļoti izbrīnīts. Tas ir tik kruti, ka asara nāk :D

Bet būtu sudīgi, ja nebūtu tās jaunās snaipera figņas.

Šis arī sūkā (es domāju datums) "The Spy Update (5/21/09)".

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

Es pirmstam kaut ko knapi sapratu, bet tagad vispār nekā, kar4 plkst. ir jau pus viens. Vakar nēesu izgulējies, bet kas tas tāds, ieejot tajā linkā, tur bija rakstīts Sniper updeits, bet tagad tur snipers guļ uz zemes nogalināts un aizmugurē spy? WTF??!!??

:axe:

Link to comment
Share on other sites

:axe:

Černis slēpjas tur, ka viss mīklaini bija ar to snaiperi un beigās tā kā spiegs bija tas snaiperis un notēloja daudz ko, cik sapratu. Būs spiega apdeits! Pyro's varēs tagad kulaku drāzt, ne čekot spiegus.

Edited by quickaim
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...