Jump to content
GIGN Forum

Liimp Biiizkiiiittt ^_^


th3crims
 Share

Recommended Posts

lol. pa to meiteni.

btw,bija bija forši,it īpaši fanu zonā,tajā pie skatuves karsti gāja. ;DDD

to sūdiņu ilgi nevarēju nonēmt nost. :D

btw,kā to caurlaidi varēja dabūt? ja es gāju caur to vip[ķip VIP ieeju](LMT biznesa klubs) ,tad man ar pienācās afterparty,vai es ko SMAGI jaucu?

Link to comment
Share on other sites

tāda tipiska tusētāja. neglīta nebija, bet cik nu smuka var būt sadzērusies, sapīpējusies un hvz ko lietojusi čiksa, kad tu esi galīgi skaidrā. šofera pienākums mani šoreiz izglāba no šanses dabūt kādu gonoreju :)

man to caurlaidi čoms iedeva, bet par tiem biznesa klientiem nez. biznesa klientiem jau vienmēr tādus bonusus koncertos dod, moš arī.

redzēju arī pašus bizkit čaļus. atbrauca čaļi kārtīgi mauķeles izdrāzt un nodzerties. visām smukajām dāvināja caurlaides uz afterpārtiju, bet viņu džekus centās atšūt. tipa aicina visus iekšā, ielaiž sākumā tikai meitenes, bet čaļus pasūta nah. jūtu līdzi džekiem, kuru meitenes tajā vakarā tika sodītas :)

Link to comment
Share on other sites

:)

man to caurlaidi čoms iedeva, bet par tiem biznesa klientiem nez. biznesa klientiem jau vienmēr tādus bonusus koncertos dod, moš arī.

redzēju arī pašus bizkit čaļus. atbrauca čaļi kārtīgi mauķeles izdrāzt un nodzerties. visām smukajām dāvināja caurlaides uz afterpārtiju, bet viņu džekus centās atšūt. tipa aicina visus iekšā, ielaiž sākumā tikai meitenes, bet čaļus pasūta nah. jūtu līdzi džekiem, kuru meitenes tajā vakarā tika sodītas :)

jā, man viens draugs arī teica, ka meitenes stāstījušas, kā vnk vecrīgā satikušas fredu dērstu, kurš viņām visām (6) iedevis ielūgumus uz koncertu ar visu āfterpārtiju :) bet nu es viņu vietā darītu tāpat, ko tur daudz pārmest :mIm:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...