• Announcements

• vincister

Noteikumi, kuri attiecas uz visām sadaļām

Tu dabūsi banu, nē nopietni! Ja neievērosi šos noteikumus, kā arī katras sadaļas individuālos noteikumus. Vispārīgi: NEAIZTIEC VECUS TOPIKUS. Tas nekas, ka topiks nav aizvērts, ja tas ir vecs, tad tajā nav jāraksta!
      NETAISI BUMP. Ja kāds zinās, tad arī atbildēs.
      NETAISI DOUBLEPOST. Ja tavs posts ir pēdējais, tad LIETO EDIT, nevis taisi vēl vienu postu.
      Postot REFERĀĻU LINKUS AIZLIEGTS. Tie kuros, tu gūsti labumu par to, ka kāds to apmeklē.
      AIZLIEGTS PRASĪT, lai NOBALSO par kaut kādu lietu.
      Nerakstam ar 325702 smailijiem.
      Ja atbildi kādam cilvēkam, divreiz izlasi, ko tieši viņš grib uzzināt.
      Neatkārtojies. Ja kāds cits jau atbildēja, tev nav tas jāsaka vēlreiz. Izlasi visu topiku, lai pārliecinātos par to, kas ir jau atbildēts.
      NEDARI MODERATORU DARBU. Tev nav jātaisa posts, kurā aizrādi, ka tā nedrīkst darīt. Vari vainīgajam to pateikt privāti.
      NECITĒ visu iepriekšējo postu, tāpat necitē pirmo postu un garus postus. (Citēt angliski - quote.)
      AIZLIEGTS SLĒPT LINKUS zem visādiem "linku saīsinātājiem".
      Visa veida REKLĀMA AIZLIEGTA. Izņemot tam paredzētos topikus.
      AIZLIEGTS KULTIVĒT PIRĀTISMU, šeit nav warez help saits. Tas attiecas arī uz visādiem torrent un dl linkiem.
      AIZLIEGTS POPULARIZĒT ATKARĪBU IZRAISOŠAS VIELAS, tai skaitā zālīti.
      Ja esi nopelnījis postošanas, vai pat foruma lietošanas aizliegumu, tu NEDRĪKSTI TAISĪT VĒL VIENU AKOUNTU, jāgaida kamēr beidzās aizlieguma termiņš.
      Jaunu topiku veidošana: Raksti ATBILSTOŠĀ SADAĻĀ. Divreiz padomā vai tā tiešām ir ATBILSTOŠĀ SADAĻA!
      Lieto MEKLĒTĀJU. Tu pat nevari iedomāties, cik daudz tēmas jau ir izrunātas!
      Ja tepat blakus ir topiks par konkrētu tēmu, tad NETAISI VĒL VIENU TOPIKU PAR TO PAŠU.
      Neprasi to ko var vienkārši atrast pats. IZMANTO MEKLĒTĀJUS.
      NEVEIDO APTAUJAS, kur tas nav nepieciešams. Tāpat neveido YES/NO topikus.
      Katrai sadaļai ir rakstīts, kādas tēmas tur drīkst rakstīt. To var redzēt foruma galvenajā skatā.
      Sadaļa "Spams" nenozīmē, ka tur drīkst spamot, tas ir tikai nosaukums sadaļai, kur raksta tēmas, kas neiederas nekur citur.
      Topiku nosaukumi: Apraksti par ko būs topiks. Nosaukumi, kā "Kurš labāks?" vai "Help!" neder.
      Netaisi haosu, pašam būs daudz vieglāk atrast meklēto, ja topiku nosaukumi būs īsi un tai pašā laikā pietiekami izsmeļoši.
      Atceries, ka topikam ir ne tikai nosaukuma, bet arī description lauks, kurā vēlams vēl kaut ko norādīt par topiku.
      Topikam nepievieno post icon, ja tas nav vitāli nepieciešams. Nepievieno neatbilstošas post icons.
      Paraksts: Platums līdz 400px, šo limitē PM platums.
      Augstums līdz 100px, lai nav nekāds palags, kurš aizņem vairāk par normālu postu.
      Maksimālais teksta izmērs 5 (atbilst 18pt html).
      Saturs: NESTEIDZIES RAKSTOT. Raksti lēnām, tā pieļausi mazāk pārrakstīšanās kļūdu.
      Ja tev grūtības, ar pareizrakstību, iesaku izmantot šo firefox papildinājumu.
      LIETO PIETURZĪMES. Raksti tā, lai teksts ir viennozīmīgi saprotams. Atceries piemēru: "Nošaut nedrīkst apžēlot" šī teikuma nozīme mainās no tā, kurā pusē vārdam "nedrīkst" ieliksi komatu. Padomā vai tevis rakstītais nav tāds pats.
      LIETO GARUMZĪMES. Tam NEVAJAG TILDES PRODUKTUS. Mūsdienīgās operētājsistēmās jau uzreiz ir iespējams rakstīt garumzīmes, ja vēlies vari rakstīt izmantojot apostrofu kā mēmo taustiņu.
      NELIETO ALL CAPS. Teikumus un īpašvārdus gan sāc ar lielo burtu.
      Izvairies lietot saīsinājumus, izskatās nožēlojami. Piemērs "kr4 vnk psc".
      Pirms nospied "Submit" izlasi skaļi, ko esi uzrakstījis un padomā vai tiešām to vajag.
      JA TEV NAV KO TEIKT, TAD NEKO NESAKI. Attiecas uz postiem "es nezinu, moš...", tikpat kā tādiem, kur zīmju skaits varbūt ir liels, bet atbildes nav tāpat - "liets ūdens".
      Balsošanas un citos topikos NERAKSTI VIENU PAŠU +1. Piemēram "+1 balss no manis" ir bezjēdzīgs posts.
      Aizliegts izcelt visu postu ar krāsu, visu rakstīt bold/italic/underline etc. (tas neattiecas uz Dr.Pain).
      Protams šeit daudz kas trūkst un nepieciešamas korekcijas, ja ir kādi ieteikumi droši saki. Par visiem pārkāpumiem, gan tiem kas šeit atrunāti, gan tiem kas nav, admini pieņems sankcijas, pēc saviem ieskatiem.
    • bencik

GIGN šauj oldschool pakaļas: The last stand (not again)   10/23/18

Dārgie draugi, Ir pienācis laiks parādīt, ka pēdējā reize, kad mēs domājam, ka GIGN vairs nekad netiks CS spēlēts bija meli. Kā lai to pierāda? Ierakstot sev kalendārā 9.11 un 10.11 Tiekamies visi cs.gign.lv serveri 10.novembrī plkst. 22:00 un krušījam kamēr pirksti jēli p.s. 9.novembrī mēs visticamāk arī dzīvosimies par serveri, bet apzinoties, cik katram mums ir dārgs savs laiks visi koncentrējamies uz sestdienu 10.novembri. Dalību ir apstiprinājuši un krušīs kopā ar mums Worm Macho Bencik Manuvietuienemregistretais Ezic Goodman Kaamis Dream Freelancer Deadalive Teddy Dj Erix   Te nedaudz atmiņām no 2016.gada    Mūsu oficiālais sponsors - 
Sign in to follow this  
macho

Jaunā Weapon Drop Sistēma

Recommended Posts

Nu, pastāstiet, ko jūs esat dabūjuši. Es pa kādām 5-6h esmu dabūjis

1x jarate (šitas bija diezgan ātri)

1x kgb

1x fan

1x backburner

1x ubersaw

1x razorback

man liekas es vēl kaut kādu jau esošo aitemu dabūju. Kopumā - man tā jaunā sistēma nepatīk, jo pa šo laiku, es būtu kā minimums 4 unlock ieročus jau dabūjis esošo divu vietā. Jācer ka valve kaut ko pamainīs, jo ļoti daudzi nav apmierināti.

kā jums?

p.s.

btw snaipera 6us ačīvmentus dabūju pirmajās ~3 spēles minūtēs. tad piefiksēju, ka nav konekšena ar stīmu un restartēju tf2. Visi ačīvmenti pazuda un savācu tos jau nedaudz ilgākā laikā. Nu jau ir tuvu 20.

p.p.s.

jarate r0x, bet es gribu huntsmanu ļotiļotiļoti.

• K.G.B.
  • Flare Gun
  • Sandvich
  • Natascha
  • Jarate
Lieki piebilst, ka visi vecie unlocki man jau bija. Reāli gribu soldier, engineer un mediķa cepures, tas pofig, ka neko nedod (ja nu vienīgi extra sniper attention). Un ambassador gribētu iemēģināt, bet nekrīt maita. Ar snaiperu un spiegu savukārt neesmu spēlējis kopš šī updeita, jo ja achievementus nevajag ieročiem, tad nav jēgas. Tos vākšu vēlāk, kad nebūs šitāds bardaks, spēlēšu tad, kad izkritīs, kāds foršs unlocks, ko izmēģināt.

1x Death Ring

1x The Ambasador

2x Sandvich

2x Jarate

Tas viss pa 2 dienām.. Tas hunstman der tikai nahaļavām, ar parasto sniper rifle ir vieglāk nošaut, man viņu pagaidām nevajag, tā sacīt, var iztikt bez viņa, bet Razorback gan gribētos, tad mierīgi varēs fragot, neuztraucoties par spiega backstab.. Jaratē rock, normāls ierocis, ja Tevi aizdedzina, paņem zem kājām uzmet Jarate un lieta darīta :P

Death Ring normāls spiega ierocis, es nezinu, kas jums viņā nepatīk, varbūt tādēļ, ka atņem par fake nāvi punktus..

23/35 sniper

12/34 spy

Unlocki (idle serveros neesmu sēdējis)

• 2x FaN
  • Sandman
  • Flaregun
  • 2x Axtinguisher
  • Sandwitch
  • 2x Blutsauger
  • 2x Kritzkrieg
  • Huntsman
  • 2x Jarate
  • Razorback
  • The Deadringer
Praktiski visu dabūju piektdien un sestdien. Vakar diez ko daudz nesanāca spēlēt, tapēc tikai viens kritzkrieg :)

Man ir tikai:

• Natasha
  • Huntsman
Laikam jāpriecājas, jo Huntsman ir dažiem, vismaz man tā liekas :D

Kaut gan man pašam tas Huntsman nepārāk, jo nevar pievilkt/zoomot un ilgāk tā bulta šaujas nekā ar sniper rifle - nospied pogu un viss :)

Bet forši var visus naglot klāt :D Tas gan ir forši :)

• Sandvich
  • Killing Gloves of Boxing (K.G.B)
  • Backburner
  • Flare Gun
  • Sandman x3
  • FAN x2
  • Dead ringer x2
  • Clock and dagger x2
  • Huntsman x3
Sniper 13 ach

Spy 20 ach

Visas reizes kad man izkrita huntsman, man bija enģinieris paņemts XD Un kautkur 30 minūšū starpā, izkrita 2 huntsmani. :D

Edited by SkaM^

3x - Flare Gun

1x - Death Ringer

1x - Razorback

1x - Jarate

1x - Tas medikja otrs hiilotaaj strokjis (aizmirsu kaa sauc)

Personīgi man jau gribetos atpakalj veco sisteemu kur caur achivmentiem vareeja vakt strokjus, jo taadaa gadiijuma es ar sniper censos dabuut hutsman, bet tagad gaidi kad tev vinju iedaliis! :meele:

Edited by LAVRx

Čau. Es apmēram pa 20-25h esmu dabujis(no jaunajiem, neskaitot vecos) - 1x Death Ring;

1x The Ambasador; 1x razorback!!! :(

Edit : Vēl es dabuju 1x The Ambasador! Tas weapon gan man patīk :D

Edited by Endijs_Dzerkalis

Divu dienu laikā esmu savācis:

1. NATASCHA
  2. BONK! ATOMIC PUNCH (3)
  3. THE SANDVICH
  4. THE BLUTSAUGER
  5. THE FORCE-A-NATURE
  6. THE BACKBURNER
  7. THE HUNTSMAN
Ierocis Nr. 7 ir vienkārši lielisks! Novēlu visiem viņu izmēģināt, protams, vispirms iegūt. Jau pirmajās desmit minūtēs taisīju hs ar bultām. Šis ierocis vairāk domāts tuvām, vidējām distancēm, jo tam nav nekādas pietuvināšanas iespējas, kuras arī nav vajadzīgas. Es neteiktu, ka būtu viegli ar viņu kaut ko izdarīt, bet jāizvēlas pareiza trajektorija un stiprums, ar kādu atvelc bultu. Ceru, ka šodien vēl šo, to dabūšu, jo nav man visai veiksmīgi gājis, pareizi?

Spy achievements - 18/34

Sniper achievements - 11/35

Ar sarkanu iezīmētas tās lietas, kas saistītas ar pēdējo atjauninājumu (update).

Edited by quickaim

Flare gun

Razor back

Huntsman

to feign death pulsteni- par kuru man vislielaakais prieks

Reaali man laikam diezgan veicaas- 3/4 jaunie, vieniigi gribeetu amassador dabuut- vareetu spiegot uz nebeedu

es līdz šim esmu dabūjis

backburneru

Axtinguisher

kritzkrieg

ubersaw

nav arī sanācis tā aktīvak paspēlēt.. gaidu huntsmanu un spiega jaunos pričendāļus :)

Edited by Reno

Sita sistema ir suds. Pirmajaa dienaa pa kadam 5 h dabuju KGB un huntsman. a tagad pa divam dienam kuras nospeletas apmeram 10 h pilnigi neko!!

man izkrituši:

the cloak and dagger x2

ambassador x2

axtinguisher x3

sandwich x2

blustsauger x1

jarate x3

sandman x3

razorback x3

kritzkrieg x2

bonk x1

flare gun x2

dead ringer x1

Total: 25

Sestdien un svētdien spēlējot:

*Dead ringer

*Flare gun

*The Ambassador

*Jarate

Vēl gribās to spiega pulksteni un Huntsman.

Mans guvums līdz šim 23 itemi un tikai 4 dažādi no jaunā update <_<

reāli vēl gribu jarate un huntsman..

3x cloak and dagger

1x razorback

1x ambassador

1x spiega cepure :DD

x3 KGB

x4 Sandman

x1 Axtiguiser

x3 Natacha

x1 Backburner

x1 Sandwich

x1 Flare gun

x2 Blutsauger

x1 Bonk

spycepure.jpg

1xAmbassador

3xSandman

2xBlutsauger

1xJarate

1xSandwich

1x Bonesaw

1xBackburner

1x Dead Ringer

UN nesen dabūju arī Huntsman

Tas arī viss..

Edited by lil_nigga*

Man veicas, kek, nevienu vēl sūdu neesu dabūjis..

1x Hunstman

1x Clock & Dagger

1x Death Ring

1x Jarate

1x Ambasador

Vēl tikai Sniperim to shield vajag un viss... :P

1. Killing Gloves of Boxing
  2. Jaunais pyro axe
  3. Medic spricishu shaujamais :D
Īsti neatceros nosaukumus! :D

2x cloak and dagger

ambassedor

razorback

jarate

1x sandman +defaultais

3xbackburner +defaultais

2x mediķa šprices +defaultās

2x Kritzieg +defaultais

bonk +defaultais

1x mediķa zāģis +defaultais

kopā sanāk 4 jaunās lietas un 11 kopijas ;/

Beidzot izbaudiju sisteemas negatiivas puses- visu vakaru un nakti noseedeeju un nekaa :) Jaacer uz kaadu labu drop riit