Jump to content
GIGN Forum

Jaunā Weapon Drop Sistēma


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 101
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nezinu kā citi, bet es nesēžu 24/7 :D Moš tāpēc man ir tikai 3 ieroči un no tiem 1 jauns tikai... :(

Bet vsp man liekas tā ir tīrā veiksme kā iedalīs. Paveiksies dabūsi ātrāk, nepaveiksies nedabūsi neko :D

Link to comment
Share on other sites

YESSS, es vakar dabūju huntsmanu. Pilnīgi pohuj par visiem citiem unlockiem, šis bija vienīgais ko es gribēju. Āaa, kā es tagad lokošu visu :) vakar jau pielīmēju viena inženiera galvu pie sienas pāri visai kartei.

Link to comment
Share on other sites

blee, kopā jau 15 kopiju, gribu Huntsmanu!

Šodien netiku nevienā idle serverī un uz 2h atstāju savā, create server. Bet tagad atnākot izrādās, ka viņam nebija connections ar stīmu :@

edit: es tā arī neesmu sapratis, kā tagad kontrolēt to, kādu ieroci rokās tur spiegs? Vai kādu tu paņem tāds arī pārliekās automātiski? t.i, ja man rokās revolveris, tad teiksim disgaisojoties par soldieru man rokās būs bazuka, bet ja paņemšu sapperi, tad shotguns?

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Panjem spiegu pargerbies par kadu vinjejo. Tad panjem 1 2 vai 3 no saviem ierochiem un uzspied B. Tad 1 bus vinju pirmais panjem 2 B tad bus vinju otrais utt...

Un mans jaut.. Nezinat kāda jēga no mapes achievement_idle? Tur ieroči nenāk tikpat ātri kā es piemēram tf2.gign.lv sēdētu specos vai spēlētu?

Link to comment
Share on other sites

neesmu spelejis, bet skiet ka jauna unloku sistema nenormali smird, tad kada jega pildit achiivmentus, ja dod wepus tapatas nahaljavu, un tos kuri jau dabuti?! :thumbsdown:

ps

huntsman naglo klat tapatas ka painkillerii tas sudaino mietu shavejs ? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...