Jump to content
GIGN Forum

Bitch Party @ Liepāja


GooD`MeN
 Share

Recommended Posts

  • Replies 165
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:) pēdējos gados nav lijis,nevajag man lietu šogad :) lai gana lietus nespēs mani apturēt no šā pārtija :thumbsup:

mazs lietutins nenaks arii par ljaunu :) ja nu gadijuma spainjiem gaztu buus visagas leet teltis kur cilveki tuses talak, liidz steidzus atvers :)

Link to comment
Share on other sites

Ahh, nespēju izlemt - braukt / nebraukt

Neesmu nevienu gadu bijis, bet pagājušo gadu draugi bija, šogad mēģina mani vilkt līdzi. Ir divi pasākumi uz, kuriem domāju šovasar bbp / Ab positivus ( pagājušo gad biju, ļoti patika fat boy slim un citi mākslinieki, bet šogad, tā ne visai. ). Ta kā draugi mauc uz bbp domāju, ka arī jābrauc. Tik nezinu kā ar to atmosfēru, cik tik pa ziņām ir rādīts saistās ar kaut kādām tabletēm un aizdzeršanos..

Takā man ir 17 vēl jāskatās cik daudz pats drīkstēšu izdzert - jo cik noprotu ment tur ir pa pilno. Un kā ar piķi? teica ka jāreiķinās ~ 80ls. pa dienu tak arī tur viss notiek? Kāds var izskaidrot kāda tur programma, kādi pasākumi tur notiek - teltis u.t.t ?

Link to comment
Share on other sites

Biļetes vēl pašam nav, kaut kad būs.

naziic,

par gadiem vienalga. Iekšā tiksi, dzert varēsi, ja nerāposi - menti neaiztiks. House teltī (no 18 gadiem) iekšā tiku, pie bāra dzēru kad man bija 17 (izskatos jaunāks). Iekšā pasākumā gājām ap 23/24 ārā nācām ap 5 rītā. Telšu pilsētiņā neiesaku palikt, tur baigais bardaks. Dzer, bļaustās vēl kāds uz telts uzkrīt un tā visu laiku. Mantas pa dienu atstāt tikai mašīnā. Aprijušos narikus redzēju laikam divus, tie paši savā nodabā "dejoja". Menti drīz vien viņus sašņorēja. Pirms 2 gadiem atmosfēra bija pozitīva, visi draudzīgi, neviens īpaši nepiepisās. Pa dienu cēlāmies ap 12, gājām paēst, pavazāties pa pilsētu, pačilot pie jūras. Pirms pasākuma ap 19 sākām iesildīties ar savu šmigu, iekšā skaidrā negājām (galīgā pipelē arī nē, vismaz ne visi :D). Iekšā alkohols nebija pārāk dārgs. Šņabis + sula = 1.5Ls (pirms 2 gadiem).

Aa, teltis bija House, Rock, Reggae/Latino. Vairāk neatceros..

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...