Jump to content
GIGN Forum

Velesanas


0xDEAD BEEF
 Share

Recommended Posts

Karoce sitas attiecas uz ridziniekiem. Mes labi redzam, ka Slesera prata skalosanas akcijas lieliski darbojas uz cilvekiem. Tas pats attiecas uz TB/lnnk un SC vispar ir cits bazars.

Piedavaju savakties grupinai un nakti pirms velesanam izlimet rigu/podjezdus/savu rajonu ar limlapinjam ar antireklamu un spiest uz vienu partiju. Es iesaku bidit JL uz sitajam velesanam.

Izmaksas nebutu parak lielas. Kadi ~5Ls no katra. Ja katrs nakti/diena izlimetu 100 uzlimes liftos, uz reklamas stabiem, autobusa pieturas - tas varetu nostradat.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 148
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kādēļ JL? JL Rīgas mēra amata kandidāts jau ir paziņojis, ka ir gatavs strādāt koalīcijā ar to pašu SC :)

Link to comment
Share on other sites

Krrristovski!

Ja tu domā līmēt antireklāmas lapiņas, tad es domāju, ka vajadzētu spiest uz SC, LPP/LC UN PCTVL. Šiem pēc pēdējās aptaujas kopā ir ~47% + ir milzīgs tupus mīzošo latviešu skaits, kas par viņiem balsos šmrotesta balsojuma ietvaros.

Link to comment
Share on other sites

nē, bet nopietni, es tiešām skatos uz tiem kandidātiem, bet nesaprotu, par ko lai balso. neiet balsot ar nevar, jo tad atdod balsi krieviem. tiešām, par ko lai šogad balso, ir kādi ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Kādēļ?

r&r, tev ir kādas pretenzijas pret, piemēram, Pilsonisko Savienību?

Link to comment
Share on other sites

Es joprojam neesmu izlemis par ko balsot,es pat neesmu lietas kursaa,kursh kuraa partijaa ir...Bet skjiet nojauta par ko balsot ir,tie kas rikoja to grautinju :DD

P.s. aaa atcerejos :) Sabiedriba citai politikai ;)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

r&r, tev ir kādas pretenzijas pret, piemēram, Pilsonisko Savienību?

teiksim tā, es kā tāds vienkārš latvietis, itsevišķi uz domes vēlēšanām vairāk skatos, kas varētu būt mēra kandidāts, un, protams, ka tas viss ir tikai ļoti subjektīvs viedoklis, bet, man kristovskis nekad nav dvesis iekšā nekādu lielu pārliecību. protams, ka stipru un loģisku argumentu tam nav. bet nu viņš varētu būt mazākais no ļaunumiem, tā varētu teikt.

Link to comment
Share on other sites

Balsojiet par Pilsonisko Savienību! Pat r&r pret viņiem nav loģisku pretargumentu. :)

Link to comment
Share on other sites

Manas pārdomas:

Es jau nu ļoti labprāt RD koalīcijā redzētu JL, PS un SC. Kādēļ SC? Tādēļ, ka etniskais sastāvs Rīga ir tāds, kāds nu tas ir - un varbūt beidzot pietiks izlikties, ka Rīga krievvalodīgo nav, vai arī viņi visi ir nelojāli nepilsoņi :). SC ir lieliska alternatīva PCTVL kas faktiski dominēja krievvalodīgo vidū kā ietekmīgākā partija pēdējos gadus, pie tam atšķirībā no PCTVL - izteikti labēja, nevis kreisi radikāla.

Neizbēgami krievvalodīgie balsos par krievu partijām, tāpat kā reti kurš latvietis būs gatavs atdot balsi par SC. LC/LPP ir vienīgie, kas cenšas zvejot visas balsis...

Link to comment
Share on other sites

Ja 40% Rīgas iedzīvotāju būtu arābu tautības fundamentālie islāmisti, vai tu arī viņus vēlētos redzēt Rīgas Domes koalīcijā? SC iestājas par divkopienu valsti - atsevišķu valsts pārvaldi krievvalodīgajiem, krievu valodu kā oficiālo valsts valodu, krievu valodu kā vienīgo mācību valodu visām mazākumtautībām. SC tāpat iestājas par latgaliešu valodas (kas tā tāda?) un kultūras atzīšanu, kā arī latgaliešu valodas(?) aktīvu lietošanu presē un izglītības procesā, kas ir acīmredzams mēģinājums sašķelt latviešu sabiedrību.

SC ir lieliska alternatīva PCTVL kas faktiski dominēja krievvalodīgo vidū kā ietekmīgākā partija pēdējos gadus, pie tam atšķirībā no PCTVL - izteikti labēja, nevis kreisi radikāla.

SC ir vēl bīstamāks par PCTVL. Aiz jaukā un labdabīgā partijas nosaukuma un jauneklīgā līdera slēpjas PCTVL gandrīz identiskas partijas pamatnostādnes (un tām, starp citu, ir izteikti kreiss, sociālistisks raksturs).

Visai ironiski, ka sevi par Saskaņas Centru dēvē spēks, kas cīnās ne tikai par Latvijas sabiedrības brutālu sašķelšanu un pilnīgu integrācijas procesa saraušanu, bet arī latviešu tautas sadalīšanu atsevišķās grupās (visai grūti neredzēt paralēles ar Kremļa realizēto politiku Gruzijā pirms militārās invāzijas).

Sašķelšanās Centrs ne tuvu nav lieliska alternatīva.

Link to comment
Share on other sites

Runa nav īsti par to, ko tu vai es vēlamies. Etniskais sastāvs ir tāds, kāds ir un +/- balso visi arī tomēr pirmkārt pēc etniskajiem principiem. Ja 40% Rīgas iedzīvotāju būtu islama fundamentālisti - būtu tikai loģiski, ja Rīgas domē 40% būtu islama fundamentālisti.

Par divkopienu valsti...Būšu cinisks. Ja kādam divvalodība Latvijā būtu patiešām nepieciešama - ņemot vērā mūsu politiskās marionetes - viņa jau sen diemžēl būtu izbīdīta cauri...Arī krievu uzņēmēji no pragmatiskā viedokļa tomēr apzinas, ka divkopienu valstī šausmīgi pieaug privāto uzņemumu administrēšanas izdevumi. Tā ka otrā oficiālā valsts valoda manuprāt ir tāds pats radikāļu jājamzirdziņš kā dekolonizācija no mūsu puses.

Par čangaļiem - godīgi sakot zilo ezeru zemi nekad neesmu uztvēris par pilnu un vienmēr esmu skatījies ar vāji slēpti nepatiku. SC vienkārši ir uztvēris to pāris dulno čangaļu vaimanas, kuri ar putām uz lūpām kliedz, ka latgaliešu valoda esot istā, dzīvā valoda, savukārt latviešu valoda - mākslīgs veidojums. Domāju, ka te diez vai iet runa par Gruzijas variantu,, drīzāk vēlme izpatikt dumjajiem čangaļiem...

Link to comment
Share on other sites

Labi, tāds ir tavs viedoklis, par to jau nav runa. Runa ir par to, ka islāma fundamentālisti ir jāsauc par islāma fundamentālistiem, bet SC - par kreisajiem radikāļiem, nevis lielisku alternatīvu.

Par čangaļiem - godīgi sakot zilo ezeru zemi nekad neesmu uztvēris par pilnu un vienmēr esmu skatījies ar vāji slēpti nepatiku. SC vienkārši ir uztvēris to pāris dulno čangaļu vaimanas, kuri ar putām uz lūpām kliedz, ka latgaliešu valoda esot istā, dzīvā valoda, savukārt latviešu valoda - mākslīgs veidojums. Domāju, ka te diez vai iet runa par Gruzijas variantu,, drīzāk vēlme izpatikt dumjajiem čangaļiem...

Zinot to, ka par Latgali līdzīgs viedoklis ir pietiekami lielai daļai latviešu neatkarīgi no to politiskās pārliecības, šāds SC solis, skatoties tīri no partijas popularitātes skatpunkta, ir neracionāls. Ja šāds solis ir neracionāls, tad motivācija, acīmredzot, ir cita (tam par labu runā fakts, ka par latgaliešu tiesībām vienā balsī brēc arī krievvalodīgo prese un tas pats PCTVL) - diez vai viņi cenšas nozvejot to dažu latgaliešu seperātistu balsis.

Link to comment
Share on other sites

Es visticamāk par Saskaņas centru vai Jauno laiku jo tikko atbraucu no sporta spēlēm kuras SC bet tas tā iepriekš domāju balsot par JL bet tagad šaubos jo abās partijās ir vairāki pazīstami kuri pēc manām domām ir gatavi kandidēt galvenais nebalsot par TP jo viņu brutāls :lohs::mIm: un man liekas ka nepietiks ar naksts līmējumu lai piespiestu cilvēkus viņiem jau tā ir izskalotas smadzenes ka nav jēgas vajag darīt tā kā pie mums kad bija atbraukusi TP viens zemnieks vēl tikko no traktora labošanas netīrs atnācis bet džekīnš uz goda salasījis visādu info par šiem TP vīriem kuri grib lai viņus ievēl un tā nodeva ka diskusi ar viņiem beidzās pēc 40 min runāsānas ( 40 min runāja tauta ne TP) . Lemiet cilvēki vai JL vai SC :khehehe:

Link to comment
Share on other sites

Visi kas dzīvo Stopiņu novadā, iekš pagasta vēlēšanām, balsojiet par TB/LNNK, jo viņiem tik kruta programma (tēvs savāca parastu komandu un tagad kandidē viņus, lai pagasto domē sēž, un programmu sastādija tādu, ka vienkārši perfekti priekš manīm :muahaha: ) bet nu nopietni, 51 autobusa galapunkts būs pie Skolas, daudzi ceļi tiks asfaltēti, kā arī vairāk pasākumi Līgo parka estrāde un daudz ko citu, un kā arī uz Kaivas ielas apļa, uz tā KS mājas, ir uzlikta liela reklāma Atbalsti savējos, ko sencis uztaisīja, tākā balsojam.

Atbalsti savējos.

Link to comment
Share on other sites

:muahaha: ) bet nu nopietni, 51 autobusa galapunkts būs pie Skolas, daudzi ceļi tiks asfaltēti, kā arī vairāk pasākumi Līgo parka estrāde un daudz ko citu, un kā arī uz Kaivas ielas apļa, uz tā KS mājas, ir uzlikta liela reklāma Atbalsti savējos, ko sencis uztaisīja, tākā balsojam.

Atbalsti savējos.

Nu tā jau daudzi saka. Sacīt ir viens darīt kautkas cits , bet ja viņš to izdarīs tad cepuri nost ;)

Link to comment
Share on other sites

:muahaha: ) bet nu nopietni, 51 autobusa galapunkts būs pie Skolas, daudzi ceļi tiks asfaltēti, kā arī vairāk pasākumi Līgo parka estrāde un daudz ko citu, un kā arī uz Kaivas ielas apļa, uz tā KS mājas, ir uzlikta liela reklāma Atbalsti savējos, ko sencis uztaisīja, tākā balsojam.

Atbalsti savējos.

pilnīgi rodas nepārvarama vēlme deklarēties stopiņu novadā un nobalsot par tava tēta reklāmu.

Not.

es balsošu par JL, jo man garšo pīrādziņi.

Link to comment
Share on other sites

visiem, kas taisās balsot par SC, padomājiet vēlreiz, jo viņi saņem patstāvīgus ziedojumus no Krievijas vēstniecības. Vai tiešām Jūs vēlaties Krievijas sponsorētus cilvēkus pie Rīgas ruļļiem? Tad jau labāk pat par Šleseru nobalsot <_<

Lieto faking pieturzīmes, gandrīz neko nesapratu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...