Jump to content
GIGN Forum

Moderātora Statuss ''spams'' Sadaļā


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Sveicināti, nu ir jau pagājis labs laiciņš kopš es esmu pievienojies GIGN ģimenei, un nu tagad es vēlētos paprasīt dažas privilēģijas, bet sākumā pastāstīšu par sevi, un pateikšu kapēc man vajag tās privilēģijas.

Dažos vārdos par mani,

nu tad daudzi jau iespējams pazīst mani zem lietotājvārda: ''wL.Media'' daudziem iespējams tas asociējas ar ''stulbumu'', jā iespējams, kādu laiku iepriekš es uzvedos diezgan dīvaini, bet mani varēja saprast, vecums, gribējās izcelties, bet nu šis periods ir pārgājis, un tagad esmu pilnvērtīgs jaunietis. Man ir 15gadi, tagad esmu vasaras brīvlaikā, visu laiku sēžu mājās, un forumā esmu no agra rīta, līdz vēlam vakaram.

Ko es vēlos iegūt?

Vēlētos iegūt tikai, un vienīgi, moderātora statusu ''Spams'' sadaļā, un uzturēt tur kārtību, jo arvien biežāk, un biežāk tur sāk rasties normālajos topikos totāls offtopiks, kurš vispār ir ne pa tēmu, un es skarbi sodīšu to kas rada tādu offtopiku :thumbsup:

Nu tas arī viss ko es gribēju jums pateikt. Vismaz varētu piešķirt man tiesības uz pārbaudes laiku.

Ar cieņu,

Edgars.

EDIT: brazer, Tu laikam akls esi, ne? Tiesību sadaļā var postot tikai cilvēks kas prasa tiesības un admini :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bet mani atkal vairāk interesē kā tu tik strauji kļuvi kā pats saki par pilnvērtīgu jaunieti. kā tas process notika? tev pēkšņi izauga ūsas? vai arī tu vienu rītu pamodies un saprati, ka pokemoni ir priekš mīkstajiem un skeits, tas ir kruta, yo? lūdzu apraksti sīkāk šo procesu.

Link to comment
Share on other sites

nav taču pirmais aprīlis =]

bargā sodīšana noteikti būtu uz gadu un kā jau macho teica par tiem cwalk postiem, tiem visvairāk nepalaimēsies :muahaha:

EDIT : wl tieši tāds priekštats vienmēr bijis par tevi, neko jaunu jau tu būtībā neatklāji tagad =]

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Labi, uzrakstīšu, es nekad negribēju GIGNā rakstīt par savu īsto dzīvi, bet nu saņemšos un uzrakstīšu,

Tātad, neilgu laiku atpakaļ viens foruma lietotājs ar prieku uzklausīja mani, un tagad vēlētos, lai jūs mani uzklausītu. Visi kas mani pazīst dzīvē saka tikai pozitīvus komentārus par manīm, jo es pavisam nēesu tāds kā forumā, jo dzīvē es esmu kluss, nepamānāms, mierīgs un vēss. Bet forumā viss tieši otrādāk, es uztaisīju šo wL.medijas tēlu speciāli, lai atpūstos no ikdienas, jo reālajā dzīvē es nevaru uzdrošināties uztaisīt kādu muļķību, stulbumu. Ja draugi stundās ārdās, lamājās, tad es turpretīm klusi nosēžu stundu, vienkārši bez emocijām, un te es rakstu visādas muļķības, lai ''atpūsties no reālās dzīves'' kur es vienmēr esmu saspringts, es pat dzīvē normāli ar meiteni nevaru parunāt, jo vienmēr apmulstu, nezinu ko, lai pateiktu, negribu izskatīties kā idiots.

Varētu vēl ilgi un dikti turpinātu..

? Edgars, rakstīts no tīrās sirds.

Un ļoti liels lūgums mani izņemt no DB grupas, jo te es neiederos. Nu esmu sapratis, ka man nav vajadzīgs wL.medijas tēls, tādeļ es būšu tāds kāds reālajā dzīvē. :thumbsup:

EDIT: Jā moderatoru daudz, bet aktīvu uz rokas pirkstiem var saskaitīt. Runājot par cash^, viņš pats pēdējā laikā diezgan bieži ieiet offtopikā, un nepamana to.

EDIT 2: Nē Goodmen, es apsolos moderātora privilēģijas neizmantot savām vajadzībām.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

skaidrs...

bet moderotoram vajadzētu būt "vēsam" kā tev reālajā dzīvē un izvērtēt, kas ko pelnijis.

šeit tu esi pretējs. tas neder.

btw...~ 40 vai vairāk moderi ir. domāju viņi tiek galā. un kopš cash nācis var vēl vairāk to just, ka viss turas rāmjos.

Link to comment
Share on other sites

Tātad, neilgu laiku atpakaļ viens foruma lietotājs ar prieku uzklausīja mani, un tagad vēlētos, lai jūs mani uzklausītu. Visi kas mani pazīst dzīvē saka tikai pozitīvus komentārus par manīm, jo es pavisam nēesu tāds kā forumā, jo dzīvē es esmu kluss, nepamānāms, mierīgs un vēss. Bet forumā viss tieši otrādāk, es uztaisīju šo wL.medijas tēlu speciāli, lai atpūstos no ikdienas, jo reālajā dzīvē es nevaru uzdrošināties uztaisīt kādu muļķību, stulbumu. Ja draugi stundās ārdās, lamājās, tad es turpretīm klusi nosēžu stundu, vienkārši bez emocijām, un te es rakstu visādas muļķības, lai ''atpūsties no reālās dzīves'' kur es vienmēr esmu saspringts, es pat dzīvē normāli ar meiteni nevaru parunāt, jo vienmēr apmulstu, nezinu ko, lai pateiktu, negribu izskatīties kā idiots.

Varētu vēl ilgi un dikti turpinātu..

? Edgars, rakstīts no tīrās sirds.

Kam?n, atzīstaties, KAM pieder šis fake konts?

Link to comment
Share on other sites

Ak dievs, man jвuzstaisa kailfoto, lai jыs man ticзtu, ka рis profils nav fake? Jau cik savas bildes (lоdz pзdзjai elpai, yes we can, guitar dude..) esmu licis, jau cik c-walk video esmu licis, un vзl aizvien domвjat, ka рis ir fake konts, man nav ko teikt. -_-

Link to comment
Share on other sites

Varētu vēl ilgi un dikti turpinātu..

Turpini, dēls, turpini!

Man ir sajūta, ka tu iederētos High School Musical. Tev ir tā vajadzīgā odziņa.

YO, ES CWALKERS!

Jaunais solis

jscwalk.gif

visi cwalkeri uz slepeno foruma sadaļu, pastāstīšu, kā šito mūvu dabūt gatavu

EDIT: Sokraac, sita, pat stipri, bet tas man netraucē izaugt lielam un veselīgam! cwalk forever!!!

Edited by n00ke
Link to comment
Share on other sites

Ai nu tak beidz čakarēties un vienkārši pasaki ko tu domā ar "offtopiku". Vari teikt tikai sev, jo pārējie tāpat jau zin ;) Moderatora tiesības tev nevajag, neesi atstājis visai līdzsvarota indivīda tēlu. Un kas tev liek domāt, ka nepamanu? :)

Nevajadzēja tēlot pamuļķi un neviens tevi nenorēktu.

Sokraac, sēdi biksēs <_< Tikpat labi varētu visiem uzreiz pie reģistrēšanās likt modera tiesības un pēcāk ņem nost, ja sataisa černi. Pagaidām papildus moderus nevajag, uzskatu, ka normāli tiekam galā.

clo?, http://www.gign.lv/forum/index.php?s=&...st&p=402750.

EDIT: Sokraac, savu parakstu un avataru es tik drīz nemainīšu. BEIDZOT atradu ko tādu, kas man patīk.

Link to comment
Share on other sites

Nu tak paskataties, mans normāli noformētais topiks, pārvērtās par kārtējo offtopika, spama topiku, vot tieši to es gribu labot spama sadaļā, ja cilvēki novirzās no topika tēmas, uzreiz bargi sodīt viņu.

Uzrakstīšu vēl nedaudz par sevīm, jā jums liekas diezgan dīvaini, ka es diezgan daudz laika pavadu pie datora, bet mani var saprast, kad 4gadus atpakaļ no pilsētas dzīvokļa, es pārvācos aizpilsētas privātmājā, viss izmainījās, sāku mazāk runāt ar draugiem, ārā gandrīz vai ar nevienu neeju, paliku tāds noslēgts sevī, un nezināju, kā to labot. Dzīvē gandrīz vai neizmantoju nekādus lamu vārdus, jo tie priekš manīm ir nepieņemami, es vispār nesaprotu, kā var lamāties, tas ir grūti, par to ir jākaunās, daudzi draugi saka man, lai es mainu imidžu, nomainu ģērbšanās stilu no melnbalta drūmā puikas uz hiperaktīvo saldo čali. Bet tas man vēl tā nesanāk. Visi saka man, lai es skolā esmu sabiedriskāks, lai vairāk smaidu...

Link to comment
Share on other sites

Tagad tu pats sāc iet offtopikā. Man tagad vajadzētu tevi bargi sodīt, vai ne? :)

Btw tev vēl nav apnicis visu laiku prasīt pēc padoma kā dzīvot savu dzīvi? Tava problēma ir tā, ka tu pārāk maz kontaktējies ar saviem vienaudžiem (manuprāt). Un ar meitenēm tu iemācīsies runāt tikai ar viņām runājot (wow, es laikam tikko atklāju Ameriku). Labāk tagad pastostīties, nekā pēc gadiem trijiem, kad beidzot sadūšosies iet pie pretējā dzimuma un čiks vien būs. Tad būs lielāks pazors. Sakoļījiet kāds viņam meiteni ar ko vienkārši aprunāties. Vai vismaz mēģināt aprunāties.

Link to comment
Share on other sites

ah nabags. man tevis ir žēl. ;[

bet ,ja godīgi šito tu jau 1x rakstīji ,kkad,kko līdzīgu lasīju,kur tu gandrīz sāki raudāt.

Bet man patīk palasīt tavu černi,raksti tik tālāk par sevīm. Un neslēdziet šito ciet,TIEŠĀM interesanti palasīt. :]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...