Jump to content
GIGN Forum

Moderātora Statuss ''spams'' Sadaļā


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

Zorg, manā pirmajā rindkopā bija pamatīga deva ironijas, ko tu acīmredzot nepamanīji :)

wl, sarunājam tā: pēdējo reizi papļāpāsim par tavu dzīvi un tad viss. Ok? Tagad tu drīksti prasīt kā kļūt mazāk nožēlojamam.

P.S. Man pilnas domas ar kaut kādu černi, nespēju normāli parakstīt.

Topiku pārvietoju!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Nu nafig tu te stāsti savu dzīvesstāstu ? :D ā, tas varētu būt tapēc, ka reālājā dzīvē tu ar nevienu nekontaktējies, un kaut kur taču savu sirdi vajag izkratīt. Un ir sagadījies tā, ka tā vieta ir GIGN forums. Keep up the good work!

wl., tevi noteikti vienkārši kaitina tie, kas tev kaut ko ne tādu pasaka. Bet saproti arī mūs, dažreiz neatbildēt uz taviem pērļotajiem tekstiem vienkārši NAV IESPĒJAMS.

Link to comment
Share on other sites

Mans dzīvestāsts
Es esmu, vientuļs un jūtos atstumts, man patīk nēsāt rozā drēbes ar zili zaļām svītriņām, esmu noslēgts un skolā mani visi sit, man ir grūti, jo ar manīm neviens nerunā, es īstenībā dzīvē esmu baigi vēss, kā ledus, bet te esmu karstasiņu meksikānis. Lūdzu esat mani draugi.
Eu, zināji, ja tu te būtu tik pat vēs kā skolā tev manliekas būtu modera statuss.
BTW. Es c-walkers, kas tu?
Link to comment
Share on other sites

Tas ir pisģets, kā šeit patīk ņirgāties par cilvēkiem. Džeks normāls, prasa moderu, bet nē šis jāpārvieto uz spamu.

sākumā bišk paņirdzāt, nu ok, huh, bet šis jau ir par tālu.

Vispār uzskati par GIGN mainījās.

Link to comment
Share on other sites

Saprotu čali, es atbalstu viņu. Viņš šitā n osirds izsakās un viņš jau rakstot zin, ka būs kāds memļaks kas viņu noliks.

Davaj iedodat viņam tās tiesības, nekas ļauns nevar notikt. Tas ir tāpat kā krīzes laikā notiktu kautkas neiedomājams, pēkšņi katram alga būtu 3000 ls, davaj uzliekat, nekas slikts jau nenotiks.

Link to comment
Share on other sites

Bļad, dzīve ir skarba, izdzīvo stiprākie. Ar moderu tu tikai sapisīsi vairāk sev dzīvi, jo visi tevi neieredzēs, nevis tikai rēks par tevi. Izej ārā Ulbrokā savā pastaigāties, aizbrauc uz Rīgu, centru, pohuj, kaut vai iepirkties, nesēdi BĻAD VASARĀ NAHUJ pie sava jobanā kompja, aizmirsti par tādu. Atrodi darbu, nodarbi, mēģini izsisties no savas trulās istabas. Bļad, vienkārši ej nahuj. Bet tu esi foršs

Link to comment
Share on other sites

P.S. Vakar uzstājos.

cwalk.gif

Ir zbis?

Kapēc gan ne? Katram dzīvē ir jādod iespēju pierādīt sevi..

Ja kāds labs cilvēciņš par brīvu uztaisītu/uzturētu man blogu tad ar lielāko prieku dalītos ar saviem piedzīvojumiem

:D ā, tas varētu būt tapēc, ka reālājā dzīvē tu ar nevienu nekontaktējies, un kaut kur taču savu sirdi vajag izkratīt. Un ir sagadījies tā, ka tā vieta ir GIGN forums. Keep up the good work!

wl., tevi noteikti vienkārši kaitina tie, kas tev kaut ko ne tādu pasaka. Bet saproti arī mūs, dažreiz neatbildēt uz taviem pērļotajiem tekstiem vienkārši NAV IESPĒJAMS.

Nē es nestāstu savu dzīvesstāstu, es vienkārši mazliet aprakstīju kāds es esmu reālajā dzīve..

Es nesaprotu, tu tagad jūties daudz krutāk GIGN foruma lietotāju priekšā? Vai arī apdauzīts esi?

Mans dzīvestāstsEs esmu, vientuļs un jūtos atstumts, man patīk nēsāt rozā drēbes ar zili zaļām svītriņām, esmu noslēgts un skolā mani visi sit, man ir grūti, jo ar manīm neviens nerunā, es īstenībā dzīvē esmu baigi vēss, kā ledus, bet te esmu karstasiņu meksikānis. Lūdzu esat mani draugi.

Eu, zināji, ja tu te būtu tik pat vēs kā skolā tev manliekas būtu modera statuss.

BTW. Es c-walkers, kas tu?

Tas pats gadījums kas ar Seen, man žēļ tevis..

Davaj iedodat viņam tās tiesības, nekas ļauns nevar notikt. Tas ir tāpat kā krīzes laikā notiktu kautkas neiedomājams, pēkšņi katram alga būtu 3000 ls, davaj uzliekat, nekas slikts jau nenotiks.

Ja pirmā rindkopa nebija rakstīta ironijā, tad paldies :thumbsup:

Es nesaku, ka es esmu kaut kāds mīkstais kas dzīvē nespēj izdzīvot, lol. Es vienkārši nēesmu tik aktīvs, kā pārējie mani vienaudži, kad mēs runājam viņi paspēj pateikt 101 vārdu, un es tikai jā vai nē...

desiņa, nē man nav otra konta gign forumā, labi es aiziešu pie psihologa, ar norunu, ka tu nošausies.

Edited by #wL.Media
Link to comment
Share on other sites

wl. es tev uztaisīšu un uzturēšu blogu ja tu apsolies viņā aktīvi rakstīt. Itkā jau tu pats arī varētu kautkādā wordpress.com vai tamlīdzīgā šitā kur visu var onlainā uztaisīt, bet nu skaties pats kā vēlies. Ja ir interese - pm!

Link to comment
Share on other sites

Katram dzīvē pašam ir jāizcīna iespēja pierādīt sevi!

Atbildot uz topika jautājumu, nē, tev netiks dotas tiesības.

Tagad varam vai nu slēgt ciet topiku, vai arī, ja tiešām ciet no uzmanības trūkuma, varam atstāt topiku vaļā, lai vari pariecāties, ka cilvēki tev pievērš uzmanību.

Link to comment
Share on other sites

Macho vajag protestēt vēl spēcīgāk, jo šim cilvēkam ir talants. Padomājiet kāds GIGN'am būs pieplūdums ar sīču kaudzi kam dzīve ir zem tupeles paslīdējusi? Beef's varēs sniegt savass psihologa konsultācijas tūkstošiem mazo blogerīšu. :DD

Edited by amnezija
Link to comment
Share on other sites

Seen, tagad tu pats izklausies pēc 40 gadīga onkuļa ^_^

Dr. Sāpe, lai jau wl pēdējo reizi izpaužās cik spēka. Kā nekā, turpmāk viņš būs vēsais klusētājs :terminator:

wl, atceries, tev socializēties vajag dzīvē, nevis internetā!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...