Jump to content
GIGN Forum

Moderātora Statuss ''spams'' Sadaļā


#wL.Media
 Share

Recommended Posts

15 gados tu esi kluvis par pilnvertigu ? es ari gribetu taa no 14 gadiem uz 15 klut par pilnvertigu..

bet es to laikam par veelu sapratu... vecums manos 18 neatlaus vairs atgriezsties tajos 15 un izmeginat tavu laimu.. :( zeel.. bet intereses peec izstasti... jo lasot postus es kaut kaa sakarigi taa ari nesapratu..

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Varbūt tev vajadzētu pamēģināt visu ko Tu gribi pateikt, pierakstīt uz lapiņas un tad parādīt draugiem, izskatās, ka rakstīšana tev padodas labāk.

Bet vel Tu varētu mēģināt nerunāt vispār un tikai māt ar galvu, tad Tu būtu tākā "Silent Bob". Un zini, vispār labāk ir dažreiz paklusēt, nekā beztolkā stulbi runāt/rakstīt, kā Tu to dari šajā topikā/forumā.

Link to comment
Share on other sites

Moderātoram nevajag būt megaūberklusajam klusētajam, vienkārši tad kad tu izrādi savus krutos dzīves uzskatus, tas tev izdodas megaownojoš'smieklīg'debīlī!. Tā kā šeit ir pilnīgs bezperspektīvs.

Edited by redhot
Link to comment
Share on other sites

Wl, pats arī novirzies offtopikā, būtu gatavs moderam - ignorētu. Turklāt atsevišķos topikos nav iespējams `uzturēt visu rāmjos`, jo, dzēšot kādu postu, zūd topika daļa..

Ko jūs teiktu, ja wl tiktu nobanots no foruma, teiksim uz mēnesi vai diviem, lai cilvēkam būtu dzīve. Un tiešām, tie, krui par darbu minēja - atrodu vietu, kur pastrādāt, pakontaktējies ar cilvēkiem, būs vieglāk dzīvē, savādāk nākotnē varēsi mājās sēdēt, strādāt ar datora palīdzību, iepirkties internetā, pasūtīt sievieti internetā ( labākajā gadījumā ) un izvest suni iekš sims'iem. Neapvainojies, bet šis nu gan būtu Tev vajadzīgs.

btw, Seen, uzmanies, viņš kādreiz gāja kikboksā ( ja nemaldos ).

p.s media, kas Tev pa netu, skaties aiz LMT sēdi.

p.p.s Kā Tu pats teici - izmanto internetu, lai izpaustos, visu, kas sakrājies, tad moderējot, tas varēt labi atspoguļoties.Vispār viss izlemts, te vēl daži mēģinās kādu pērli izdēt, bet visumā - ne.

Link to comment
Share on other sites

nu ,bet darbu jau nav tik viegli noteikt atrast tādam Edgaram,tā kā...

bet nu tiešām moš labāk aizbrauc uz laukiem un pamācies matemātiku,bet no otras puses vabūt paliec šeit un turpini rakstīit savu černi. :DD

MĒS AR TEVI. :DD

Link to comment
Share on other sites

Nu, bet tad Spama sadaļā būtu tīrākā kārtība, jo es taču dienu un nakti te sēžu, un tādeļ katrs bezjēdzīģs, totāls offtopika posts, tiks dzēsts un autors ļoti, ļoti bargi sodīts..

Jo nu paskataties kaut vai šinī topikā, nafig te daudzi iedirsa par cwalku bezjēdzīgus postus? Tipja prikolam? Es kaut kā neredzu prikolu.

Es netik ļoti gribēju iegūt tās tiesības, kā iegūt cieņu pret sevi. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Cienu pret sevi tu iegusi tikai tad kad beigsi mulkjigi uzvesties. Un nevajag stastiit par savu dzivi tik daudziem...

Lieki piebilst bet interneta tu esi ka uz skatuves ( kkur dzirdeju šito ) Tapec vnk atrodi sev meiteni... ne jau tadu ar kuru tev butu jaskupstas vai jamilejas. Vnk ka labako draugu... ar vinjam ir vieglak izrunaties par visadām temam. Tapat ja palugsi varbut iemacis tev skupstities ( ja nemaldos tev no ta bija bail ).

Tagad ir vasara... savac normalus draugus aizmaucat uz juru pachillot, pasauljoties, paverot meitenju dupšus un tadā garā. Atrodi sev sakarīgu nodarbi... ja esi klus un nemaki izpausties dzīves varbut sac fotogrāfēt. Tas ir labs hobijs kur tu vari izlikt savas domas un emocijas.

Ja līst lietus un negribi iet ara nesedi pie PC bet gan paspele ģitāru. PILNVEIDO SEVI!

Tas ka daži tev te dirš pie ta ir japierod. Tāda ir dzive ka ne visiem tu patiksi un vienmer atradisies tadi kas izsmej, kritize un tadā garā. Tādos gadijumos labak ir pakluset neka kko borzīt virsu ka tev ir jutas blablabla. Vinjus tas neinterese... dirsis vel vairāk.

Taka ja velies parunaties, raksti. Nav nekādu pretenziju ja kads velas izstastīt savas problemas u.t.t.

Link to comment
Share on other sites

Varbūt tā pat būtu labāk, ja man tiktu uzlikt 1mēneša atvaļinājums, un nekādīgi nespētu komunicēt ar šo forumu, jo man ir kā atkarība visu dienu šeit nosēdēt..

Slēdzat ciet un lieciet man atvaļinājumu, mēģināšu kaut ko mainīt sevī.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...