Jump to content
GIGN Forum

Vai Jums Ir Bijusi Sadarbība Ar Tādu Organizāciju Kā Youneed?


ĒRNĪJS
 Share

Recommended Posts

Stāsts ir šāds, mēs ar draugu meklējot darbu, pa vasaru uzgājām uz tādu organizāciju kā YOUNEED, krč aizgājām uz pārrunām, sāk tur močīt visādus brīnumus, bet tas nav tas pats labākais, labākais bija tas, ka, lai iestātos darbā mums vajag iemeksāt 300 EUR (WTF? Kopš kura laika, lai strādātu jāmaksā ir man? :D) un mums katram vēl vajag atrast 6 purnus, kuri būtu gatavi maksāt tos 300 EUR.

Vienīgais, ko atceros no viņu stāstītā bija tas, ka tā YOUNEED pastāv 10 gauds, 43 pasaules valstīs un Latvijā darbojas 3 nedēļas.

Rakstu šo tapēc, ka varbūt pēdējo 3 nedēļu laikā jums arī ir piedāvāts darbs tajā YOUNEED.

P.S. YOUNEED kantoris Latvijā atrodas Brīvības ielā 103, 2. stāvā.

P.S.S. Par samaksu, ko viņi mums piedāvāja nav vērts runāt!

P.S.S.S. Jā kādam ir ieteikums, kur meklēt darbu, tad droši varat man to ieteikt privāti! ;)

P.S.S.S.S. Kāds varētu pateikt mājaslapu, kur ONLINE noskatīties filmu The Secret?

Edited by Kavacky
Link to comment
Share on other sites

Tā acīmredzami ir Ponci shēma (finanšu piramīda) vai arī vienkārši krāpšana. Ļoti silti iesaku informāciju nodot policijai.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

The Secret?

Tev nav ne mazākās vajadzības viņu skatīties. Secret ir iemīļotākais materiāls finansu piramīdu organizētājiem ar kuru sākt skalot smadzenes savervētajiem muļķīšiem.

Kiyosaki grāmatas un The Secret filma - tas ir standarts pilnīgi visiem finansu piramīdu aktīvistu un visvisādas MLM drazas izplatītājiem, ko viņi rekomendē skatīties jaunajiem darbiniekiem. Aiziet līdz absurdam, viens apdrošināšanas izplatītājs jaunsavervētajiem stāstīja, ka pelnot 8000 EUR mēnesī, jo The Secret skatoties divreiz dienā sevis motivācijas labad (lieki piebilst, ka viņa labās kājas kurpe, pirkta Gerkenā, jau manāmu laiku prasīja ēst :)

Link to comment
Share on other sites

Tikko paskatījos to "filmu". :) Tā nav filma, tās ir intervijas ar fanātiķiem-sektantiem. Nekā interesanta tur nav.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:D) un mums katram vēl vajag atrast 6 purnus, kuri būtu gatavi maksāt tos 300 EUR.

Vienīgais, ko atceros no viņu stāstītā bija tas, ka tā YOUNEED pastāv 10 gauds, 43 pasaules valstīs un Latvijā darbojas 3 nedēļas.

Rakstu šo tapēc, ka varbūt pēdējo 3 nedēļu laikā jums arī ir piedāvāts darbs tajā YOUNEED.

P.S. YOUNEED kantoris Latvijā atrodas Brīvības ielā 103, 2. stāvā.

P.S.S. Par samaksu, ko viņi mums piedāvāja nav vērts runāt!

P.S.S.S. Jā kādam ir ieteikums, kur meklēt darbu, tad droši varat man to ieteikt privāti! ;)

P.S.S.S.S. Kāds varētu pateikt mājaslapu, kur ONLINE noskatīties filmu The Secret?

tātad, šodien aizgāju uz pārrunām uz šo tīklu māretinga thingie:

1) Noslēdzot līgumu, 300 euro ir nevis jāiemaksā, bet vienu reizi mūžā tur jāiepērkas.

2) Problēma ir tajā, vai, iesaistoties YOUNEED, ātri varēšu (varēsiet) dabūt sešus līgumus zem sevis (6 personas - 6 draugus).

Tā strādā tīklu mārketings - vienkārša piramīda, kur katrs piesaista zem sevis citus. Par 6 līgumiem piramīdā zem sevis saņem 200 euro. Draugs, kurš iesaistījās, aizņēmās naudu no mātes un teica, ka pēc mēnesā atdos. Pats vēl nezinu, moška noriskēt, jo lielāka škrobe būs tad, ja nožēlošu, ka neiesaistījos ;) 300 euro nav pakāsti, par to esi nopircis lietas, kuras sliktākajā gadījumā var mierīgi pārdot ss.lv

Link to comment
Share on other sites

Es arī biju aizgājis uz šīm pārrunām. Pēc tam aizgāju mājās un paokšķerēju, kas īsti ir tīkla mārketings un vai šī nav kārtējā piramīda, secināju, ka tā ir piramīda. http://www.tiklamarketings.lv/2008/07/10-f...mdu-pazmes.html šeit ir 10 pazīmes, gandrīz visas atbilst, kaut vai viena no svarīgākajām - nav konkrēta produkta. Čalis, ar ko runāju, arī vēl pieminēja, ka Eiropā šī firma neesot, bet gan tikai kkur Āzijā, kas reāli nozīme, ka firma brauc pa pasauli, savāc naudu un tad aiztaisās, jo šī firma nekādu produktu nepārdod, viņi pelna uz to, ka tu viņiem samaksāsi un pēc kāda laiciņa klopējās ciet. Ja par šito uzož policija vai arī kādas citas varas iestādes, tad tiem čaļiem, manuprāt, draud kriminālatbildība.

Link to comment
Share on other sites

vot nē. firma pasaulē eksistē 10 gadus un ļoti nopietna filiāle ir tepat, Lietuvā. youneed.cc galvenajā lapā piedāvā iegriezties Lithuania utml.

drauga draugs šaubījās par šito padarīšanu un aizgāja uz VIDu - viss ok! :axe:

Link to comment
Share on other sites

:axe:

Vai "drauga draugs" aizgāja arī pie zīlnieces Izidoras? Tur arī viss ok? Pašam nav neērti tik bezkaunīgi dirst?

Speciāli priekš tevis aiziešu uz Ekonomikas policiju, malaci.

Link to comment
Share on other sites

Visur, kur stāsta līdzīgu absolūto bulšitu - sēdiet un klausieties, un rēciet. Un tad ejiet prom un nekad vairs nenāciet atpakaļ.

Pirmo reizi ar šo saskāros no Amway. Uz runāšanos ar viņu čali aizgāju, jo man labi pazīstams džeks aicināja, nesakot, uz kurieni. Tā kā likās interesanti, aizgāju arī. Protams, no 0.00000000001 * 10^-38. sekundes es sapratu, ka viss, ko man saka, ir tīrākā smadzeņu skalošana un pret to tā arī attiecos - izlikos baigi ieinteresēts, bet pie sevis ierēcu par to, kādas muļķības man stāsta un vai kāds tiešām uz to var uzķerties ( nu izrādās, ka var gan, lololol ).

Otro reizi, kad mani aicināja, es jau uzreiz sapratu, kas nu būs. Un aizgāju tīri tāpēc, ka gribējās zināt, kādu sviestu man stāstīs citas "kompānijas" pārstāvis. Izmējos ne pa jokam un izņirgājos par to kuci, kas mēģināja pūderēt smadzenes - karoče diena izdevusies.

Btw, tam džekam, kurš pamēģināja Amway - guess what - nekas nesanāca.

Link to comment
Share on other sites

AA :D es ar tikko atbraucu no tās intervijas, reāli visa diena sadirsta, neesmu protams pārliecināts vai tā ir krāpšana vai nē, bet nu tomēr ar 300 eiro, negribās kaut kā riskēt, tomēr liela nauda, labāk strādāju normālu darbu nekā čakarēju citus :(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Es izlasiju visu to kas sarakstīts, jo man ar šodien bija sarunāta tikšanās tajā kompānijā. Kāds rakstija ka krāpšana, kāds, ka bizness... Tā ka man tāpat nekā labāka nebija ko darīt, izdomāju un aizgāju uz to tikšanos. :whistling: No sākumu nedaudz sanāca smiekli, jo sāka stāstīt par to filmu "The Secret" :D, bet nu nekas noturējos. Noklausijos līdz beigām visu to kas viņiem bija piedāvājams. Plāns jau viņiem vienkārši kruts, tikai tie 300 EUR ir tāda problēma. Viņi piedāvā uzsākt biznesu, tā pat ka kkādi Oriflame, Avon uc., tikai viņiem tur tendēts ir savādāk. Viņi neko reāli nepārdod un neizplata , daļēji varu piekrist, jo neko nopirkt un pārdot viņi man nepiedāvāja. Viņiem tas viss balstās uz austrumu medicīnu kkādiem aplikatoriem, nu viss kkādām veselības problēmām (viss kas mani neiteresē :D ). Tas kas mani ieinteresēja bija tas viņu biznesa plāns. Iegādājoties to preci savai vajadzībai (pa tiem 300 EUR) bonusā dabūn līgumu, un kļūsti par firmas darbinieku. Tālāk tādā pašā veidā kā viņi piedāvājot darbu un naudu un slēdzot jaunus līgumus, īsā laikā iespējams to naudu atpelnīt . Viņi teica ka kompānija kkādās 40 valstīs 10 gadus rukā - domāju ka fufels, jo te kāds teica ka krāpšana. Atnācu mājās un netā paskatijos, un čista ir neskaitāmās valstīs YouNeed mājaslapas (te piem www.youneed.cc, www.mos-youneed.ru, www.youneed8.eu ). Mana mamma strādā VIDā, karoč šovakar pakonsultēšos ar viņu, un vēl došu ziņu. Uz doto brīdi ( tikko kā noklausijies viņu sakāmo) ir tikai pozitīvas atsauksmes. Taču sagaidīsu ko mamma teiks, viņa tomēr bišku vairāk filmē to fišku :D

Edited by Canons
Link to comment
Share on other sites

Ak mans dievs.

Naivie cilvēki :ermm:

Un vēl brīnas kapēc latviešiem tā nejiet. :sparta:

Jāsāk arī domāt kautkād supeR SHĒMA jo skatos te daudz pamulķīši kas uzķertos un arī samaksātu to naudu.

EU PIE MANSI BŪS JĀMAKSĀ TIKAI 100 EIRO. NĀKAT PIE MANIS :lohs:

Edited by Dievs.
Link to comment
Share on other sites

:D Izklausaas jau bik aizdomiigi...bet mani tur labs draugs aicinaaja un itkaa teica ka pellna jau naakot.

anyway jaaibrauc paklausiities :)

No kā tavuprāt tavam labajam draugam nāks peļņa? :superlol: Ka tik ne no tā, ka tu izmantojot viņu ka staprnieku samaksāsi 300 EUR, no kuriem daļu saņems viņš ? Un tu attiecīgi varēsi meklēt jau nakamo labo draugu, kurš būtu gatavs samaksāt 300EUR kompanijai , kas neko neizplata un neko nepārdod - respektīvi no tiem 300EUR kautkas atleks tev par to, ka būsi viņu pierunājis samaksāt 300EUR par neko :superlol:

Lielisks biznesa plāns, ja neskaita to, ka vieglak tev būtu paprasīt, lai kāds labs draugs tev iedod 50 Eur pa tiešo un attiecīgi iegūst iespēju izmantot tavu ideju tālāk - respektīvi - paprasīt kādam citam 50 EUR.

Tas kas mani ieinteresēja bija tas viņu biznesa plāns. Iegādājoties to preci savai vajadzībai (pa tiem 300 EUR) bonusā dabūn līgumu, un kļūsti par firmas darbinieku

Tu neesi iedomājies, ka šeit slēpjas visa idiotisma sakne - vai tiešām tu iegādajies preci uz 300EUR? Vai tiešām tev ir vajadzīga šī prece 300EUr vērtība, ja par viņu tu praktiski neko nezini un pirms tikšanās vispār par šīs preces eksistenci nezināji? vai varbut tu tomēr vienkārši samaksā 300Eur un lai neteiktu, ka tu esi viņus samaksājis par neko, tev tiek iegrūzti sūdi kuti dotaja mirklī tiek lepni nosaukti par preci ( Jo ir tāds nepatīkams faktors, ka ja tev nekas netiktu iedots, respektīvi nebūtu pat fiktīvas preces, to sūda kantoreli aizklapētu ciet EP jau pirmaja dienā)

Link to comment
Share on other sites

Pirms sauc kaut ko par sūdu, lūdzams, pirms tam painteresējies, kas tas ir. Pirmkārt, nefrīta akmeņi uz ko balstīta liela daļa produkcijas jau sen visā pasaulē ir pazīstami ar savu pozitīvo iedarbību dažādu slimību ārstēšanā. Vari palasīt :

http://www.ametistspeaks.com/AKMEŅU+ĪPAŠĪBAS/Nefrīts/

http://www.nugaline.lv/?lang=lv&p=2&am...&id_page=68

Tā pat visi sen pasaulē zināmie Tibetas medicīnas līdzekļi - kordiceps, linčzi utt. Tas viss ir visā pasaulē ārstu vidū plaši pētīts un atzīts. :

http://www.kordiceps.lv/kordiceps.php

http://cordyceps.human.lv/cms/lat/?ct=78354476

http://www.kordiceps.lv/linchzhi.php

Un par to, vai šī prece ir tiešām vajadzīga? - Ja tev un visiem taviem ģimenes locekļiem nav ne mazākās veselības problēmas, ir super stipra imūnsistēma - man par jums prieks, taču ja es zinu, ka nopērku kaut ko, kas man reāli noder, palīdz man vai maniem tuviniekiem, plus, to darot es varu uzsākt biznesu un pelnīt - sorry, bet neredzu iemeslu, kāpēc to nedarīt!

Link to comment
Share on other sites

Ej dirst.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...