Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Mēs ar Kaspīti plānojam izbraukt no Rīgas 6dien ap rīta pusi (plkst. 10iem), pa ceļam mazliet iekeshot un ierasties pasākuma norises vietā ap plkst 2iem.

Tadejādi, ja nu kādu vajag paķert no Rīgas atkārtošu vēlreiz SESTDIEN, dodiet ziņu.

Link to comment
Share on other sites

bļin, ja deadalivam nekas nemainās, tad es laikam arī ar autobusu, cerams, ka kāds galā savāks. tātad karoč, ja kādam neparādās vieta mašīnā - tad es ar jums, mačo, ar busu, cikos jūs domājat izbraukt? ja kas, mans mobilais - 26181701 (nē, man nevajag nakts vīdū tagad katru reizi, kad dzeriet zvanīt).

Link to comment
Share on other sites

Luņara! Pareizi ir "es ar Nak3D", savu sifili uz lūpas nepieskaiti pie saprātīgām būtnēm.

P.S. Kā vispār no Bauskas tikt uz to vietu? Uz turieni kāds buss kursē? Kurš varētu pieteikties aizvest uz šo brīnišķīgo vietu no Bauskas?

Edited by Nak3D
Link to comment
Share on other sites

Tiko sazvaniijos ar dyversantu. Korch vinsh aatraak pa 17:00 nevarees ierasties, tapeec, ja ir kaads kas atbrauc aatraak, lai zvana vinjam 27420090. Domaaju, ka tur uzzvietas neviens jums virsu neskries, ja pasha dyversanta nebuus, takaa noskaidrojat atrashanaas vietu un droshi saakat.

Link to comment
Share on other sites

HAHAHA es iepirzhu pirmos OFFICIAL GIGN PARTY jaunumus....

0. Pats esmu normaalaaa paaliitii ( kaut kaadi mega gangsteri ar audi a6 mani atveda maajaas, tiem gagsteriem prasijaas pa seju manas maajas pagalmaa...)

1. Ierodamies pasaakumaa ap kaut kaadiem 23:00 - tumsa (nu ne grupa ar M. Freimani priekshgalaa) VNK neko nevar reedzeet.

)b

2. Izdzeru 2x teervetes

3. iepaziistos ar Hollow Life ( nenoliegshu ka vinsh ir Mr. OUT..)

4. Glydejkis - - - Vienkaarshi gludeklis bez fiichas MUTE

ja es nemaldos vareetu paturpinaat liidz kaut kadiem 9, bet atgaadinu, ka pats esmu iebuhaajis un ir mazajaa dibentinjaa kko normaalu uzrakstiit!!!

MUHAHAHAAH mani neviens nepazina! ( iznjomot Teddy)

Miilu!!! Buchas!!!! <3gign

EDIITE! : lol lol!!! Piefikseejat: tiem gagsteriem prasijaas pa seju HAHA GAGsteri (tie kas taisa "fail" deepthroat.... EEEE muhahah

Edited by LAVRx
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...