Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

tīri saviesīgs pasākums, nevienu neredzēju pālī. vislabāk atmiņa iespiedies lavrx, kuram redzēju tikai roku un seju faking neredzēju, jo bija melns visapkārt :D

pirmais vakars bija ļooooti smieklīgs, beigas vakara ne tik :)

next day, liels pārsteigums bija par to, ka futbols jau ir noticis, bet par pārsteigumu, šogad vismaz uz pastaigu paspēju, kur bija megarēcīgi divu iemeslu pēc, nē īstenībā trīs:

1) pepera skrējiens uz baļķa

2) fr0zen un hydro mega rēkšana

3) džimmy apvainošanās, par to, ka neviens nepievērsa uzmanību viņa teiktajam par mirušajiem cilvēkiem.

un tad jau tik jāpiemin vēl atpakaļceļš, kur nevienu mentu neredzēju + viss dead busiņš garšīgi paēda hesīti :D :D :D

cya, līdz nākamajam gadam. :)

Link to comment
Share on other sites

starp citu, kur tu biji? <_< cereeju atguut savu bljembu

p.s. man gribaas parunaat :meitene:

taa kaa biju tikai pa nakti, tad pusi no jums neredzeeju.. pat censhoties izzondeet, kur vareetu buut veel kaada dziiviiba, viss veltiigi :ph34r: + aaraa bij' taads bullis, un atminoties peedeejo pirts dublju vannu, neveeleejos sevi daliit ar dubljiem.. taapee meGa sry tiem kas mani nesatika :love:

JURKO me tev :paklanaas: ,valji tieshaam gulj vertikaali, man zheel naudas prodigy (esmu palikusi skopa) ja tu man pateiksi to atkaartoti, ka tas buus taa veerts ______ es buushu ^_^

mmm... tam param kas veel.. jaa, viss smagaakaais jau tomeer man likaas tas, ka nevareeju palikt ar jums 2tro dienu. ja interesee! kaariishus razha _luudzu sniegshu pilnveertiigu info par to cik, un kaadi tupenji tika izrakti :lol:

kauns man, un worm :mellow: es biju nelielaa balliitee 6dien, jo peec talkas speeju tik vien, kaa truli piepildiit savu kunjgji ar riigas melno, balzaamu.. starp citu, ideaals uzleejums, kas paliidz pret visu, pazudiis par skaidrais sapraats B)

Edited by Alise
Link to comment
Share on other sites

viss bija ļoti ok, tikai r&r tiešām NEDRĪKST ļaut dzert.

Dj Erix dzira bija varen laba, ne velti visi to normāla tempā izlaka. Erix - man toč VAJAG to recepti, PZL PM!!!

ar mūziku nebija tik labi, jo es atceros tikai vienu sakarīgu SOIL gabalu. bet nu moš vēlāk tika likts kas sakarīgāks.

džeila un beita bija tāds normāls bezsakara lol, bet vismaz beidzot vaigā redzēju gari un plaši izslavēto alisi (uz kādām 5 min). citus nikus un sejas arī savienot bija patīkami. izrādās, Jurko ir ne tikai amizants, bet arī visnotaļ sakarīgs sarunu biedrs. macho gan vēl joprojām nav iemācījies nepiedzerties pirmo dažu stundu laikā.

Link to comment
Share on other sites

Labi, velreiz lkm drīkst te iekakāt, jo beidzot jūtos +/- kā cilvēks :D Skatos, ka ne es vienīgais..

īstenībā vēl pirms izbraukšanas uz pasākumu skatījos ar lielu skepsi par to kādi cilvēki no visas Latvijas sabrauks. Dažus jau pazinu iepriekš, bet lielākā daļa bija jauni priekš manis :blink: un izdarot secinājumus esmu starā par tik daudziem, pozitīvi noskaņotiem cilvēkiem,ko no sākuma nebiju gaidījis.. Ne par vienu neko sliktu nevaru pateikt :thumbsup:

Nezinu, kur es ar Lāci paspējām tā padzerstīties, bet milzīgs paldies Deadalive par četrpaku (1.40LVL) :D :D + Randrs arī netiek aizmirsts, aliņš no manis :D Un jā, kurš bija īpašnieks tai vella dzirai White Rum, jo kad un kā pie tās pudeles es tiku, tā arī neatceros :superlol:

Mb GIGN anuālis jātaisa 2x gadā?

Tad jau jāiet uzspēlēt cs un tiekamies nākamgad <_<

Link to comment
Share on other sites

Futbols smagi iesūkāja dirsu.

Pati ballīte +/- bija ok, taču kaut kas pietrūka kopumā :)

Norēcos par Deadalive mūli un replikām pēc tam, kad viņš bija apēdis Hesburgera mini-mega burgeru! :superlol:

Tas mūlis bija :10cm:

Jimmis nez dzīvs?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...