Jump to content
GIGN Forum

Annual Gign Party


macho
 Share

Recommended Posts

Vēlreiz vēlos atgādināt, ka ir atvērtas diskusijas par vietu, uz kurieni doties. Es domāju, ka par to varētu bazarēt līdz nākošpirmdienai un tad arī nolemt kur tieši mēs brauksim. Pagaidām gan es nevienu citu variantu kā dj erix un divīša neredzu.

erix, tad cik es saprotu, tur ir teltīm vieta, ja?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 649
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Protams - teltsvietas vienmēr var atrast - un dažiem izredzētiem pat sagādāšu siltas gultasvietas :peace:

Cmoon uz Gatartu...tur toč jābūt konkrētā pālī...tie ir kādi 9-10 km caur drustiem vai kādi 6-7 km caur milakšām..laigan, var arī brist pa taisno :DD

A ko tur atbildēt, par makšķerēšanu, paņem špinu ej un copē, tas tak ir ezers nevis purvs.

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

Var braukt visi kas vēlas un tiek,vai tikai gign veterāni?..

Link to comment
Share on other sites

Nu tad es labprāt ierastos ,jo jūtu ka tur būs vienkārši masīva dzeršana.

Bet dzīvoju Rīgā,Centrā un nav ne mazākās jausmas kā uz turieni tikt.

Mašīnas man nav,tādēļ ar to transportu man tā čabīgi.

Vai kāds no braucējiem kuram ir mašīna un kāda brīva vieta,nevarēs aizvest?..

Aizņemu labi ja pussēdekli :lolza:

Bet ja nē,tad laikam būs kautkā jāmēģina kratīties uz turieni,jo saprašanas kā tur tikt nav ne mazākās.

Link to comment
Share on other sites

Mums nekad gign pasākumā nav bijuši vecuma ierobežojumi, bet nu pārāk mazus bērnus mēs tur arī negribētu, kurš tad par viņiem uzņemsies atbildību. Bet nu ja tevi vecāki laiž un tu domā, ka būs interesanti (lasi: pazīsti vairāk kā vienu cilvēku), tad jau es šķēršļus neredzu.

Link to comment
Share on other sites

:huh:

Tu maita tu neljavies manaam dzershanas provokaacijaam :DD Shogad gan es tevi pie dziesmas panjemshu :muahaha:

Diviiit raxti savu variantu augshaa!ja jau divitim nekas nav pret,tur vismaz ir viss nepiecieshamais un ariii praktiskaka vieta visiem :)

Link to comment
Share on other sites

Laikam, ka būšu, jo uzzināju, ka učenes piketu taisīs un skola tikai oktobrī sākās :sparta:

Man arī patīk erika varinats, taka sāku jau iekrāt naudiņu :)

EDIT: Tik man ar futeni būs tā pagrūtāk, jo līdz tam laikam moška ārsts vēl neļaus spēlēt futeni, jo man tagad lauzts kājas pirksts.

Edited by Garsho alus
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share


×
×
  • Create New...