Jump to content
GIGN Forum

Čats Ar Svešinieku.


MeGaPiiLe
 Share

Recommended Posts

iegāju - pačatoju - jau piedāvā tikties - prosta y0 :D:D pa pālim būs ko darīt ;D

EDIT. tiešām elvē manjaku paradise city

EDIT.2. apgrieziet saita nosaukumu onlychat > chatonly dot com :D:D

Edited by Kiwix
Link to comment
Share on other sites

Omg, domāju, ka tas ir dators, bet tur īsti cilvēki, viena meiča, gribēja, lai es to aicinu draugos, salaist ar mani .... :D

Bet vispār labs ... gribētu zināt, ka var pieteikties, lai var čatot ... :P nu lai kāds ar mani čato ..., nu gan jau, ka sparatāt! Ja kāds zin, atsūtat pa PZ. :)

Link to comment
Share on other sites

:D

Bet vispār labs ... gribētu zināt, ka var pieteikties, lai var čatot ... :P nu lai kāds ar mani čato ..., nu gan jau, ka sparatāt! Ja kāds zin, atsūtat pa PZ. :)

nu tur visi ir parasti cilvēki kā tu.

Link to comment
Share on other sites

Es biju garzemki, ka man kādas 5 - 10 reizes uzsāka čatu ar mani ar tekstu "Man ir 14 esmu no Rīgas" nu apmēram šitā, vai vel vairakas reizes man bija tā, ka "15gadi" vai "14gadi" šitā visu laiku :D ne čau neko tādu uzreiz savu vecumu un no kurienes :DD saprastu ja butu kautkāds sex čats vai kas tāds uz reiz versim pie ragiem, bet šitās sīkās cacas omg!

Link to comment
Share on other sites

Damn straight it is!

Pēdējā reize, kad internets man sagādāja tik daudz jautrības, bija 10 gados, kad staigāju pa čatiem un visus noliku :slap:

p.s. Pirmais jautājums uzreiz pēc sasveicināšanās ir par dzimumu XD

Link to comment
Share on other sites

Kā jau šādos čatos pieņemts, tad saruna jāsāk ar jautājumu: "asl?", jebšu "age sex location?" vai arī tekstu "ej dirst, nenāc klāt" vai kaut ko tikpat inteliģentu.

3x pačatoju. 1x padirsos ar 17 gadīgu čali, 1x parunāju ar 24 gadīgu vientuļo māmiņu, kura bija nedaudz fuck'd up in mind un 1x saruna beidzās pēc manas atbildes, ka dzīvoju Rīgā. Cik neinteresanti.. Gribu mazās ^_^

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...