Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

:) Un Zviedri arii nebus tas pretinieks pret kuru kaut ko spriest :) Gaidu nakamo nedelju dueli ar Leishiem,vot tur buus jau sishanaas :)

vakar taksh Sandis speleja ;):D pec 1/4 minuteem 19:12.. nu tagad iet aizslegta spele :D

Edited by Asijs
Link to comment
Share on other sites

Klau, gribēju apvaicāties par biļešu vietām. Ja pirkšu pa 5ls biļeti, tad būs iespējas normālā vietā apsēsties? Negribās dirnēt kaut kur stūrī <_<

labak ir noziedot 7 ls un skatities turpat blakus laukumam

http://shop.piletilevi.ee/plevi/upload/areena_new.jpg - rekur arenas bilde. man pasam sodienai biletes ir pa 7 latiem tiesi preti benkim, 106. sektora

Link to comment
Share on other sites

Kādus daudzus līmeņus? :pizdiblee: Kā vispār var salīdzināt divus dažādu pozīciju spēlētājus? :slap: Fufelis kaut kāds...

Runājot par spēli - pa pirmo. Nebūtu Kambis - būtu sūdīgi, tieši tāds spēlētājs mums pietrūka - kurš var paņemt spēli uz sevi, kad komanda ir mīnusos, iepuhņīt pretiniekam ar elkoni un uzkurināt publiku. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

bezbiksi!

es jau nemeginu salidzinat , bet to ko es biju gaidijis no biedrinja nevar sagaidit! Biedrinjs defence zbis , bet leishi kad biedrinjs laukuma no distances hujari. Bet uzbrukuma biedrins sogad nekadas brinumus nerada.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...