Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

Būtu ideāli pirmajā spēlē uzvarēt krievus. Un šogad ir viena no vislabākajām iespējām to izdarīt, jo sastāvs mūsējiem ir labāks. Galvenais mūsējiem ir nesapisties prātā(kā tas bieži notiek) un atdot spēlei visus spēkus, tad arī uzvara neizpaliks.

Link to comment
Share on other sites

:o

Ha irrrrrrrrrrrrrrr :thumbsup: tagad tikai jaizmuuk fixi no darbelja pec alutinja un driz viss var saakties :) Centra poziiciijaas mums ir baigie plusi...Vienig iskatos ka krievi reti kad vairak par 66punktiem ielaizh,tas nozimee ka stingra aizsardziiba shamiem buus,bet ja vecajam Helmim roka nenotriicees,domaju ka savus 80punktus deretu samest!

Link to comment
Share on other sites

ai.. interesanti, vai krieveļi būtu uzvarējuši bez sava nēģera ? Vispār sūdīga spēle, kā sākumā krievi aizgāja priekšā, tā līdz spēles beigām. Vienīgais, kas no mūsējiem labi nospēlēja, bija Kambala. Bet nu viens pats visu komandu arī nevar izvilkt. Biedriņš vispār neparādīja pilnīgi NEKO, nekad tik sliktu spēli nebiju no viņa redzējis. Un vispār Kemzuram vajadzēja izmantot to, ka krieviem beigās nebija centru(vajadzēja Biedriņu uzlaist laukumā). Un Štālbergs tā normāli no Liepājas Lauvām atbraucis gandrīz visu spēli sedz vienu no pretinieku līderiem, visīstāko krievu, kas gan ir apveltīts ar krieviem netipiski tumšu ādas krāsu, Makkartiju. Bija, bija zajebis, cik viņš, 20+ punktus sameta ? Neizskatās, ka leitis mums būtu tas labākais treneris. Rīt vēlviens zāģis pret Franciju, jo man nu galīgi neliekas, ka ar šitādu spēli var paņemt medaļu pretendentus.

P.S. Es nesaprotu, kā var totalizatorā likt uz pretiniekiem(turklāt vēl krieviem) ? 0.7lb, tu fanoji par krieviem ? :)

Edited by acido
Link to comment
Share on other sites

vai dienin, musejiem aizsardziba smagi sukaja sodien :(

bet kambala prieceja, krieviem vins gan jau murgos radisies. it ka jau iespeja bija izvilkt, it seviski, kad bijam lidz -4 izvilkusi ar 5 palikusam minutem. man jau liekas, ka mus ta pa istam noraka makkartija priekspedejais trinis, kad helmanis aka staigajosais piemineklis vienkarsi no vina aizgaja prom un atstaja brivu bez jebkada iemesla

edit

protams, nedrikst aizmirst, ka reboundings aizsardziba bija vienkarsi nozelojams (drosi vien pie ta var vainot biedrinu, kuram bija loti vaja spele)

Edited by Hugo
Link to comment
Share on other sites

nē, es domāju blūmu, kā palaida laukumā spēles vidū, čalis ņezahuj met trojku un protams netrāpa(brīvs, nenosegts) + skrienot aizsardzībā vel uzsit sodu, nekad viņš man nav paticis. Ar Valteru ir tā, met nu viņš tā, pēc garastāvokļa (:D), bet aizsardzībā darbojas +/- labi, tikai raustās gan viņš tā dīvaini, kad es trennējos mums kā reiz mācija, ka tā nevajag darīt, jo pretinieks var izmantot un aizskriet caurgājienā, bet Valters lēkā no vienas malas uz otru :muahaha:

Jā, tie melnie izlasēs fascinē, krievs un nigers ha ha nice one, tas pats ar fraņčiem, ok viņu tur kā pamatiedzīvotāju ir padaudz, bet nu to būtību kā tādus var atzīt par pilsoni nesaprotu.

Bet pēc kopējā fona Latvija jau ar nav nekādi svētie, Ostleram iedeva pilsonību, lai šis izlasē kapātu kurā tur gadā :D

Vel viena lieta mani šokē, ko tas opaps helmanis tur meklē, nu šodien īpaši viņu nevēroju, bet kad ASK spēlēja, da jebal viņš ir tik lēns, vadās hujova, caurgājienos atsūkā, vienīgais precīzi meta ASK sastāvā trojkas un tas ir arī viss.

Edited by Epix
Link to comment
Share on other sites

Nu pzdc....Pa maz laikam alus izdzerts,ka nespeejaam uzvareet! Franchi ariii ar uz 1nas kaajas meigjinaja apspelet frichus un beigaas tikai knapi knapi to uzvaru izraava,kad Parkers sameta to ko visu speli meta garaam...Ar taadu speli uzskatu ka pret Franchiem vispar nav variantu bet ej un sazin,ja Biedram neaizies spele,kambis 1ns visu chempi nepavilks un es ceru ka nakaamaas 2vas speles nebuuus mums pedejaas :(

Link to comment
Share on other sites

:D), bet aizsardzībā darbojas +/- labi, tikai raustās gan viņš tā dīvaini, kad es trennējos mums kā reiz mācija, ka tā nevajag darīt, jo pretinieks var izmantot un aizskriet caurgājienā, bet Valters lēkā no vienas malas uz otru :muahaha:

Jā, tie melnie izlasēs fascinē, krievs un nigers ha ha nice one, tas pats ar fraņčiem, ok viņu tur kā pamatiedzīvotāju ir padaudz, bet nu to būtību kā tādus var atzīt par pilsoni nesaprotu.

Bet pēc kopējā fona Latvija jau ar nav nekādi svētie, Ostleram iedeva pilsonību, lai šis izlasē kapātu kurā tur gadā :D

Vel viena lieta mani šokē, ko tas opaps helmanis tur meklē, nu šodien īpaši viņu nevēroju, bet kad ASK spēlēja, da jebal viņš ir tik lēns, vadās hujova, caurgājienos atsūkā, vienīgais precīzi meta ASK sastāvā trojkas un tas ir arī viss.

Tak Valters nav labāks ar savām daudzajām kļūdām un soda mietnu precizitāti.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...