Jump to content
GIGN Forum

Basketbols


Asijs
 Share

Recommended Posts

  • 3 months later...

Nu CLE un CHI var tikties tikai konferences finālos.

Vienmēr esmu bijis par Los Spurs, tāpēc no Rietumiem ceru, ka viņi tiks. Izskatās, ka viņiem būs līdzīgi kā pērn - 1. kārta smaga (pērn Mavs 7. spēlēs), šogad LAC - domāju, ka 6 spēlēs SAS paņems.

Ļoti interesanti būs skatīties kā GSW nākamajā kārtā ies pret MEM (neticu, ka POR atspēlēsies). Domāju, ka tas būs īstais rādītājs, cik spēcīgi būs Dubs. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu CLE un CHI var tikties tikai konferences finālos.

Vienmēr esmu bijis par Los Spurs, tāpēc no Rietumiem ceru, ka viņi tiks. Izskatās, ka viņiem būs līdzīgi kā pērn - 1. kārta smaga (pērn Mavs 7. spēlēs), šogad LAC - domāju, ka 6 spēlēs SAS paņems.

Ļoti interesanti būs skatīties kā GSW nākamajā kārtā ies pret MEM (neticu, ka POR atspēlēsies). Domāju, ka tas būs īstais rādītājs, cik spēcīgi būs Dubs. :)

Lilards pats pateica, ka nav iespējams atspēlēties. Neviens nemaz no 0:3 nekad nav atspēlējies

Link to comment
Share on other sites

Statistika ir domāta, lai to pārspētu. Daudzi ir teikuši, ka spēle vienmēr beidzas pēc finālsvilpes.

p.s. Vēlreiz uzsvēršu to, ko teicu iepriekš - neticu uz POR atspēlēšanos, bet kamēr sērija nav beigusies, tikmēr iepauzēsim.

Edited by T0masS
Link to comment
Share on other sites

Statistika ir domāta, lai to pārspētu. Daudzi ir teikuši, ka spēle vienmēr beidzas pēc finālsvilpes.

p.s. Vēlreiz uzsvēršu to, ko teicu iepriekš - neticu uz POR atspēlēšanos, bet kamēr sērija nav beigusies, tikmēr iepauzēsim.

76-0 no 83. gada ir statistika, kāda bijusi pēc 3:0 7 spēļu sērijā

Link to comment
Share on other sites

Ne, es par Clipperiem esmu, bet Bulls Klīvlendā baigi spīdoši nesokas

Nu cerams, ka būs aizraujošas spēles, cavs protams specigi, bet LOVAM ir trauma, ta ka magiskais 3nieks jau izjucis ir...

Bet nu jaskatās un jātur īksķi

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Seko, seko. Tik slinkums rakstīt!

Atmosfēra klātienē ir vienkārši neticama! :)

Arī pie TV ar 1000W kinozālei jūtos kā Arēnā, bet reāli piekrītu , ka Arēnā tas ir kas cits, bet nu ir labi kā ir... Tagad jācer uz to labāko arī turpinājumā... Mums vēl tik daudz neizmantots potenciāls, ka varam vēl lielus kalnus gāzt... Galvenais neizšaut visu priekšlaicīgi :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...