Jump to content
GIGN Forum

Access


DeViL
 Share

Recommended Posts

Ja igraju na cs.gign.lv uze s samogo na4ala tongue.gif i igrju davolno 4asto ! kazdij denj tongue.gif Prosto xotel bi polu4itj slap , slay , kick poskolku bivajet kogda igraju dnem inogda prosto zaxozu v pc i nabljudaju za mnogimi , i naxozu mnogo chitakov , a no4ju vobshe mol4u tam prosto uze v nagluju ! Tak kak adm nety inogda a ja prakti4eski vsegda sizu , i nebudu ispolzovatj komandi vli4nix celjax ! laugh.gifsmiliez.de_2551.gifsmile.gif

post-4-1122894111.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

nesen speleju black & white un tur bij texts - power corrupts... varbūt šajā situacijā tā nebūs, neko sliktu jau nevar teikt ura.gif

Edited by Oddish
Link to comment
Share on other sites

Lieta tada.

Es izsteniba jau pat varbut gaidiju bridi, kad DeViL pieteiksies tiesibam. Kapec es dotu? Sekojosi:

1. Cilveks tiesam diezgan biezi spele (ir pat nacies redzet diezgan biezi brizus, ka no ritiem nav adminu un ir DeViL ir serveri).

2. DeViL spele normali un pilda misijas, un nav nacies redzet kadu adminu vinu slapojam.

3. Vins uzvedas serveri kulturali, kas man ta liekas ir svarigi.

4. Loti pozitivi es uztveru ari faktu, ka vins pieteikami ilgi dusojaas, lai uzrakstitu pieteikumu (ne ta kaa te dazi nuubi, kas joined pirms paris menesiem un jau slot vai access)

5. Manas subjektivas domas: patikami ir spelet kopa ar DeViL un es domaju, ka vins maces lietot tiesibas.

GL thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

2. DeViL spele normali un pilda misijas, un nav nacies redzet kadu adminu vinu slapojam.

es gan viņu esmu paslapojis, jo, ja misiju viņš pilda, tad pabremzēt gan pabremzē sākumā.

enivei - slap, slay, xk varu droshi iedot kā prasīts.

Link to comment
Share on other sites

devils - busjka smile.gif* laugh.gif

nu vispaar diezgan labs kontakts ar vinu ir (pa netu) un spelee biezhi , pat ljoti biezhi un velpietam labi un kaa naakas! uz citu uzbraucieniem neatbild , kas ir pat ljoti apsveicami! es atbalstu ! GL

Link to comment
Share on other sites

nu cilveeks ir tik tieshaam biezhi serverii, un itkaa miermiiliigs un kaartiigs tongue.gif

bet pa to misiju pildiishanu ir taa ka biezhi vien paaraak ieseezhas bet tas laikam arii vareetu buut vieniigais ko no negatiivaa vareetu piedeeveet.

un pats arii slapojis esu tongue.gif taa kaa rayus tu tik tieshaam visu esi palaidis garaam tongue.gif

iisaak sakot nekas iebilstams nav thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

ljoti kulturaals, varbuut pat neruniigs (hm?) speeleetaajs. nekad neatceros, ka buutu lamaajies, kas kaut ko noziimee (pats neesmu mr.nevainiiba). btw es arii briinijos, ka shim veel nav nekaadas tiesiibas, jo SKILLZ ta ir un kaa jau pats teica, sen speelee (un veel macho piemineetie MIC laiki...)

vienvaardsakot, atbalstu.

Link to comment
Share on other sites

Big fat anti

Sho cilveeku paziistu reaalajaa, ja buutu kas sakaams tad man neatrastos neviens labs vaards par vinu!

kolbaca togda otvetj na odin vopros jesli ti menja znajehs v reale ! kak menja zovut i skoko mne let i gde xotjab ja zivu ! smiliez.de_2469.gifsmiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu es jau vispaar to visu vareeju nokluseet bet parcik tu pats uzprasies tad vaino sevi pats.

Ar devil es iepazinos 'lectric lounge klubaa kautkaadas 2nedeeljas vinsh staigaaja uz klubu speeleejaam cs dazhreiz, peectam hop skatos straadaa par administratoru.. no ko nodomaaju norm, skatos es speleeeju vienu nakti admins pazuud.. brbr peectam vinu izdzina.. runaajaam ar vinu daudz un par visu, to man vinsh saka kad vinam maajaas staav lectric lounge servers, knapi maak man pastaastiits kaads ir servera IP, peectam es vinam prasu tiesiibas ir, nee man nevajag es ar parastajaam tipa vote... labi tas pof, peectam staasta man kaa vinsh apzaga vienu noliktavu iznesa kautkaadas 20tonnas alumiinija pa 30min smile.gif saaka runaat par meichaam kr4 viss tas tiiraakais blefs melo aiz katra vaarda, peectam speleeeju es naktii skatos hop kautkas liidziigs chetam pieeju skatos chista chiits, es saku kas tas vinsh atbild da ne kas, es saku nee ir kautkas tas ir cheats vinsh man atbild kad vinsh spelee ar botiem pa lanu, valoda riktiigi raustaas, es taads nu nu, uzspiezhu tab skatos, cs.latnet.lv vai kaa vinu tur peectam vinsh atbild es serveri uztaisiiju pa lanu ar taadu nosakumu nu ko.. taisos tipa rakstiit uz say lai man kaads atbild vinsh taads ladna ladna... pashi visu reaali saprotat MELIS ir un PALiek par meli + cheaters.

Kaapeec es esmu paarliecinaats kad tas esi tiehsaam tu.

1. Nick - Devil

2. Runaa visu laiku krieviski

3. uz kaa tu reaali uzkeeries, dzeks Rayus kopaa ar tevi klubaa tuseeja visu laiku, tip labaakie draugi, nu kur bez labaakaa drauga, jaa ok vinsh ir normaaldz dzeks, nu ja nebuutu vinsh par tevi neko forumaa rakstiijis tad es nebuudu 100hp paarliecinaats, iekriti vecais.

Ko apeedi?!

Link to comment
Share on other sites

smile.gif citu atbildi es arii negaidiiju smile.gif juus jau pashi visu saprotat

you are big smiliez.de_2428.gif, taadu kaa tevi smiliez.de_2125.gif un pa virsu ar smiliez.de_2469.gif kad tu izkatiisies shaads 4.gif tad tad tev veel paaris reizes ar smiliez.de_2469.gif kad jutiisies apmeeram taa 31.gif tad saproti kad tu esi pasuutiits

little off topicc smiliez.de_2523.gif !!! kolbasa esli ti xo4esh o 4em to pogovoritj to davaj nalegke vstretimsa ! i pogovorim i togda uze posmotrim kto budet vigljadetj vot tak 31.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...