Jump to content
GIGN Forum

Access


DeViL
 Share

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Vienreiz shito meiteni gribeeju nobanot devil.gif

Anyway, man pilniigi vienalga kas vinjam tiks dots un nee.

Nepaziistu, diez vai gribu paziit, diez vai man vispaar vajadzeeja teereet laiku rakstot sho poustu.

Bet katraa zinjaa apsveicu ar tiesiibaam, es labs un es buushu labs pret tevi smile.gif

Edited by Koshkers
Link to comment
Share on other sites

Big fat anti

Sho cilveeku paziistu reaalajaa, ja buutu kas sakaams tad man neatrastos neviens labs vaards par vinu!

kalbaca man likās tu esi gudrāks. Tev kaut kā neliekas, ka niks Devil ir katram desmitajam cs spēlētājam. dry.gif

ar devilu es spēlēju kopā jau kopš cs 1.0 laikiem. Nekad nekāda šmucība no viņa puses nav bijusi. Csā salīdzinoši mierīgs, tā kā ticamība ka tam ko tu kalbaca te stāstīji ir ~2% no 16 miljardiem procentu wink.gif

Link to comment
Share on other sites

mjaa... staastinjsh neko labu nesola bet man liekas ka CS pasaulee tas kaads tu esi reaalajaa neko nenoziimee... galvenais ir godapraats! un tiesham taadu devilu CS ir ljooti daudz... unsure.gif

neesu redzeejis ka DeViL kaukad chiitotu....

Edited by whitesnake
Link to comment
Share on other sites

sad.gif macho thx kad tu taa mani apdirsi no tevis es to negaidiiju, es tevi cieniiju!. Jaa varbuut es uzdodu paaraak daudz jautaajumu par to ko es nezinu, bet neesmu jau nekaads muljkis, nesaakshu uzkaitiit kaadas man sekmes u.t.t vnk esmu pabeidzis vidusskolu un tagad maacos Riigas tehniskajaa unevirsitaatee.

Kr4 jaa ok tu uzkati kad man ir 2% taisniibas no taa ko es pateicu, tad teiksim apmeeram taa kad tu kljuudos ~ pa 98% to kad Rayus nepaziist Devil.

Vai arii tiiraakaa 98% sagadiishanaas kad Rayus paziist divus Devil.

Rayus ar Devil lintechaa tuseeja kaadas 3nedeeljas un es nevaru vienkaarshi vinus nepaziit, Devils uzrakstiija postu Rayus uzreiz pateica labus vaardus par vinu, nu psc juus ko neredzat!

Edited by macho
Link to comment
Share on other sites

btw vareji jau linku bildi nelikt jo vis tagad iskatas izkropljots, un izskatas ka tu doma, ka macho ir ienjemis lemumu skatoties tikai uz rayus postu, laigan apsties cik te cilveku ir, kas atbalsta ka devilam dod tiesiiba ( es ar atbalstu ) un ka macho teica tad vinh ar devilu jau speelee no 1.0 laikiem un tas ir pitiekami ilgs laiks, lai iepaziitu cilveku. un ka jau teu es un arii macho tad ir ljoti daudzi devili ( jo tas tachu sanaak forshs niks, velns, saatans vai, ka tur tulkojas smile.gif ) un visdrizak ka taja kluba tu satiki kadu citu devilu, vai varbuut tiko to visu izdomaaji, jo tev ir kadi personiski iemesli kapec negribas devilu pa adminu.

p.s. jautajums adminiem, kapec netika shitas topiks aizslegst ja jau tiesibas iedeva

Link to comment
Share on other sites

Lab es netaisos vairs nevienam neko skaidrot, es vienkaarshi izteicu savu viedokli uz ko man bija tiesiibas, 1 posts bija vienkaarshi big fak antirec nejau veltiigi es neko nerakstiiju viekaarshi iedevu antirec.. aj kr4 domaajiet pashi es savu pateicu un savu viedokli netaisos mainiit. Jo taadaam sakritiibaam es dziivee neticu, vnk zheel kad juus pashi to neredzat, es domaaju kad es pietiekami daudz informaacijas jums sniedzu, jaa right reaalajam ar virtuaalo nav nekaada sakara vnk no reaalaa var spriest uz ko cilveeks ir speejiigs virtuaalajaa!

Link to comment
Share on other sites

ilgi domaaji lai tik gudri pateiktu?

Kr4 tu esi nelabojams kadrs ja saac tad neapstaasies.

Zin ja nebuutu Rayus tad es tik droshi neteiktu, bet par cik te ir iesaistiits Rayus, un vina fochene ko es labi atpaziistu pastaasti man kaads tev ar vinu sakars.

Devil: "Neznaju ja jevo v pervije vizhu"

Vari droshi next postu nerakstiit!

BEIDZ NAH MANI PAR MULJKI UZKATIIT, ES ESU PIETIEKAMI DAUDZ NODZIIVJOJIS LAI KO SAPRASTU NO SHIIS DZIIVES.

btw. vaards dabuuji pareizaak skanees dabuuju!

Es nerakstu sho visu lai tev nebuutu acc, man ir pilniigi vienalga kaadi cilveeki seezh uz servera un adminee, laiks raada savu.. es rakstu taapeec lai pieraadiitu savu taisniibu un atveetu jums acis un patiesiibu!

Edited by kalbaca
Link to comment
Share on other sites

Vaards: Denis

Gadi ~ 16/17

te tu kljuudies. Vaardu devilam es nezinu, bet to ka vinjam ir >20 gadiem, to es tochna zinu.

es tikai nesaprotu kaapeec tu nevari pienjemt faktu, ka rayus vinju nepaziist? +kaapeec tu nevari pienjemt faktu, ka var buut entie citi devili un taapeec ir viegli kljuudiities?

ja tev liekas interesanti ka rayus par vinju teica labus vaardus, tad varbuut ieveerosi, ka visi paareejie dariija taapat.

btw tas tavs skriinshots nu galiigi neko nepieraada. Atljaushos iznjemt aaraa, lai nechakaree te malas.

p.s.

un es tev nedirsu virsuu, es vienkaarshi noraadiiju uz to ka tev ir viegli kljuudiities.

Link to comment
Share on other sites

kalbaca kur te tava patiesiiba???

Tu saki ka vinjam ir 16/17gadi, kaut gan iisteniibaa vinjam ir 21 gads un vinju nesauc Denis, bet gan Aleksandrs, un veeljoprojaam tu meegjini visiem iestaastiit ka tas ir tas devils ko tu zini un esi redzeejis kaut gan "devilu" ir nezin cik.

un manupraat tagad tu jau vienkaarshi negribi atziit ka esi kljudiijies.

Tjip vinjsh visu muuzhu ir gaidiijis sho briidi lai vareetu tevi maaniit par to cik vinjam ir gadu un kaa vinju sauc. Un tas ka Rayus un DeViL bija vienlaiciigi vinaa topikaa arii nav nekaads paradokss vai fenomens, jo tas ir dabiski ka cilveeks kas ir izteicies topikaa par tiesiibaam grib redzeet arii ko citi saka un paarlasa to visu.

Link to comment
Share on other sites

Pienemt to faktu es varu, vnk es neesmu akls un esmu reaali paarliecinaats par to kad tas ir tieshi tas Devil par ko es runaaju!

Entie devili jaa tas ir norm, bet nejau sakritiiba kopaa ar Rayus, cik es paziistu vinsh nav viens no tiem cilveekiem kuram gribeetos seedeet uz foruma un kautkaadam nepaziistamam cilveekam rakstiit n-tos labos vaardus!

To ko paareejie dara tas viss normaali, jo vini raksta par vinu kaadu vini paziist vinu cs' aa, bet es uzrakstiiju cik es no vina paziistu reaalajaa dziivee!

Tas taa mans saucamais screenshot, nejau velti es vinu uzliku un apvilku Rayus un devil online. Tas vnk pieraada to kad vini viens otru savaa starpaa paziist, es par Rayus 100% nekljuudos, tad sanaak kad Rayus paziist veelvienu Devil, kas ir pilniigi stuulbi, bet visaadi gadaas tikai neshodien!

macho par to.. p.s! Atvaino es bigu paarspiipeeju vnk darbs + forums, gruuti visam paspeet liidzi taapeec rakstiiju pirmo kas ienaaca galvaa!

Link to comment
Share on other sites

HHH man nav bail, kauns vai kaa savaadaak atziit to kad es esmu kljuudiijies, kljuudiities ir cilveeciski... bet ja tu esi aizgaajis tik taalu atpakalj celja nav tu meegini un meeginaasi pieraadiit savu taisniibu, jo es paziistu abus cilveekus un esmu paarliecinaats to kad tie ir vini, Rayus tur pat shaubu nav.

Tad pasakiet man luudzu Rayus ir Devila draugs kaapeec vinsh deva vinam rec un tik labus vaardus teica nepaziistam cilveekam tas ir peec logikas pilniigi pretdabiski! Vinam bija jaaraksta kautkas kas skaneetu aptuveni taa " klausies veciit shis niks, ir tip aiznemts jau kaads cits speelee" vai nu arii vispaar nekaa neteiktu, bet teikt ko labu zinaadams kad vina draugam ir taads pats niks, nu sorry tas ir galiigi stuulbi!

Link to comment
Share on other sites

kalbaca vai tas ka tagad sho topiku skataas dotajaa briidii Dr. Pain, kalbaca, EDD, DeViL, bloodlord, SuperRembo un es tad tas noziimee ka es visus juus paziistu personiigi un esu uz vienu roku?? itkaa nee (ja neskaita dazhus cilveekus ar kuriem shashliks eests un alus dzerts tongue.gif)

Link to comment
Share on other sites

kalbaca, eu, tas, ka rayus ir spelejis ar 2 deviliem un ir draugos ar vienu, veel neko nenoziimee. es pats esmu ar 3 taadiem dzhekiem jau nu toch speeleejis. un veel - man ir draugs, kursh agrak speleja ar niku Angel. domaa tagad katram ar taadu niku es piesienos, lai shie maina nikus? nee. vai tas tieshaam peec tavaam domaam ir galiigi stulbi - nepiesieties?

un veel - nedomaa rayus vietaa. ko noziimee, tev nav shaubu? tu nezini to ko zina vinsh. nestreso, pagaidi tagad, kad vins uzrakstiis, kuru vins paziist, kas un kaa. sarunaats?

un veel - es arii par devilu te tikko pateicu labus vaardus. vari veelreiz izlasiit. tie mani vaardi noraada uz to, ka es vinju paziistu? un vai tie tieshaam ir peec logikas pilniigi pretdabiski?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...